-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Basia 1968 - odezwij się! Podaj adres wysyłki! -
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Ellig, ja tez przyłączam się do prośby Zoi - zrobiło się spore zamieszanie.. Nie gniewaj się, i wybacz całą zaistniałą sytuację. Zaczyna umykać fakt, że psiaki, dzięki Tobie mają co jeść przez spory okres czasu. Jestem pewna, że wszystkie ciotki, które pomagają p.Joli w taki, czy inny sposób - są Ci bardzo wdzięczne za okazane serce - takie wsparcie nie zdarza się często. Powiem więcej -ja osobiście pierwszy raz spotkałam się z taką akcją. Jeszcze raz dziękujemy! -
[quote name='zoja.']Mimiś, te czarne kwiatki to chyba nie tyczą ex-rodziny Frei. Wilczka miała godzinny DT, który rozmyślił się z niej jeszcze zanim p.Jola wydostała się z Warszawy. Dobrze, że tak szybko, bo niewiadomo jak udałoby się p.Joli ją odebrać, gdyby rozmyślili się np.następnego dnia... z Radzymina do Warszawy rowerem raczej trudno dojechać..[/QUOTE] Właśnie o tych ludzi mi chodzi. O tych, którzy po godzinie stwierdzili, że Wilczka im nie przypadła do gustu, bo za mało się rusza i leży... Zoja - potrzebuję dokładnej instrukcji, jak wkleić psa na znajdy. Mozesz mi wysłać na e-maila? Albo wstawić tutaj?
-
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Bardzo prosze , to co robicie dla Przytuliska i jak dzialacie ,zeby wyadoptowc psy do dobrych domow jest godne pochwaly, mysle,ze Wszystkie Osoby , ktore pomagaja Pprzytulisku P.Joli ucieszyly sie z takiej informacji:)[/QUOTE] Odezwała się ta, co nie pomaga :evil_lol:! -
[quote name='Agata69']Czy cos sie dzieje? Ktos cos robi?[/QUOTE] Pomijając moją wcześniejszą wypowiedź - wpadłam na pewien pomysł - zaprosiłam na wątek p.Pawła. Za chwilę wyslę mu link. Najprawdopodobniej odezwie się jutro, ponieważ w tej chwili nie ma możliwości korzystania z komputera. Mam nadzieję, że rozwije wszystkie watpliwości...
-
OK- Alert!!! Jedziemy w niedzielę. Na 100% :) Po drodze zgarniemy Sushi z Boguszyc, kóra trafi do innego DS w tej samej miejscowości. Asia&Ginger - szykuj się Kobieto na inwazję czworonogów z Wawki. Sleep - To się popisałaś refleksem! No, no... "Zdjęłaś" Kajka i Zośkę w tym samym czasie?! Pozwól , że skopiuję to zdjęcie i zapiszę w specjalnym psiowym folderze :)
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Abrakadabra replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Chyba póki co musimy się wstrzymać, ale dziękuję, że pytasz :( Zero stałych deklaracji, zero perspektyw na dt, chociaż do momentu kiedy będzie można zrobić 2 zabiegi; sterylkę i leczenie ząbków. Taka niemoc mnie ogarnia, że tylko tłuc łbem w ścianę.[/QUOTE] Witaj w klubie... (tłukacych łbem o scianę). Ja swojej deklaracji nie wycofuję i śledzę losy Kosty na bieżąco. Trzymam za nią kciuki z całej siły! -
Sorry, może mnie trochę wczoraj poniosło... Rzadko mi się to zdarza, ale się stało. Selenga, Twoje Allegra są piękne - miał 500wejść, i tak jak piszesz- żadnego odzewu. Zoja robiła mu jakieś ogłoszenia na bezpłatnych portalach. Niestety - zero zainteresowania. Może zmienić treść ogłoszeń? Na krótsze ? Widziałam się dzisiaj z p.Pawłem i miałam okazję osobiście poznać Majlo. Nie bał się mnie jakoś specjalnie - może dlatego, że był ze swoim Panem. Niemniej jednak, kiedy chciałam go pogłaskać - wydawał się byś średnio zadowolony. Jest taki ładny jak na zdjęciach, i faktycznie nieufny... W stosunku do właściciela - przyjacielski. Umie chodzić na smyczy i jest normalnym, zrównoważonym psem. Jeśli chodzi o DT za karmę - uwierzcie mi, że p.Paweł został przeze mnie uswiadomiony. Twierdzi, że go nie stać i pożyczka raczej nie wchodzi w grę - wynajmuje mieszkanie za jakieś grosze i stracił pracę, więc pewnie nie jest dla jakiegokolwiek Banku wiarygodnym klientem. Mala_czarna - faktycznie - masz rację z tym bratem... zapytam o mozliwość partycypacji w kosztach. Ps. Agata69 - nie jestem w stanie siedzieć przez komputerem przez cały dzień i podnosić wątku. Przeliczyłam się ze swoimi możliwościami logistycznymi. Moja wina - biję się w piersi! Niestety, nie jestem w stanie tego przeskoczyć...
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Abrakadabra replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Kosta, no i co z Tobą chudzinko będzie? :([/QUOTE] Mała_czarna - i co? wpłacić te obiecane parę groszy? -
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Eva wysłała w poniedziałek paczuszki (z bazarku) do Supergogi i renci42. Czekamy jeszcze na adres od Basi1968 - Basieńko! odezwij się. Zoja, rozumiem, że nikt mnie nie przelicytował w sprawie zdjęcia Łyska? Wpłacam zatem 15zł, a plakacik odbiorę osobiście przy okazji :) Pozwolicie, że rozliczenie zrobię jak tylko odezwie się Basia1968, bo wtedy będę wiedziała, ile wpłynie na psiowóz, a ile oddać EVci za opłaty pocztowe. -
[quote name='zoja.'] do mnie znajdy.pl nikt nie wkleja ogłoszeń (nadal utrzymuje się poziom przerostu szukających nad ogłaszającymi..). Nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi :([/QUOTE] Zoja - nie dramatyzuj :) Ja Cię lubię! Co do kochania... to jeszcze pomyslę :) Zapodałam adres strony tu i ówdzie, więc pewnie za chwilkę się rozkręci. Fajnie, że tak dużo się dzieje, SUPER! Bajk21 - wyslij mi na PW, albo SMS_em adres tych ludzi z Targowej. Musimy ich wrzucić na "czarne kwiatki"!
-
Tak - masz rację. Przyznaję się do błędu. Nie potrafię prowadzić wątku. Nie mam o tym pojęcia. Wiem o tym, i to co napisałam - to nie żadna złośliwość. Po prostu nie umiem. 1. Czy właściciel psa może wziąć pożyczkę? Nie wiem. Rozumiem, że Ty masz dane, świadczące o tym, że może? 2.Co to znaczy, (najlepiej podaj definicję) "mieć jaja":crazyeye: 3. Co to znaczy "zorganizujcie zbiórkę" zamiast "biadolić?! Dziękujemy za cenne rady... Jesteś....:loveu: BOSKA! Ps. W jakiej miejscowości wystawić Ci pomnik?
-
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Ellig - przyłączam się do podziękowań moich przedmówczyń. Bardzo, bardzo dziękujemy! -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Abrakadabra replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Zdjęcia będą - jak tylko dostanę je od Państwa Lineczki :) Niestety nie miałam aparatu, więc skorzystałam z uprzejmości Pana Domu... Słuchajcie! Sunia nie mogła trafić lepiej! Pomijając fakt, że jest śliczna i uszasta :) - z całą pewnością kocha swoją Pańcię Magdę. A Pańcia Magda - kocha Lineczkę :) Pozostali członkowie rodziny - również :) Obydwie uwielbiają się przytulać. Linka jest już całkowicie wpatrzona w swoją nową właścicielkę. Chyba dobrze, że poszłam ze swoją Migotką - Lineczka faktycznie uwielbia psy. Wyszła nam na spotkanie, zachęcała moją sunię do zabawy i przełamała swój lęk przed obcą osobą, którą dla niej byłam. Gdyby nie moja mała zołza, która z kolei przedkłada towarzystwo ludzkie nad psie - byłoby idealnie.. Tak jak pisze Amiga - spędziłyśmy czas trzymając swoje zwierzaki na kolanach :) Myślę, że w bardzo niedługim czasie Lineczka przekona się nieznajomych. Jest kochana i to jest najważniejsze. Nawet Kicia, która tam mieszka ustąpiła suczce i teraz nie wchodzą sobie w drogę. Zdjęcia wstawię, jak tylko otrzymam je od Pana Domu. PS. Sorry, ze relacja pojawia się z takim opóźnieniem, ale Dogo nie działało... Acha - umówiliśmy się na następną wizytę :) Jak trawka się zazieleni i temperatura dojdzie do min. 15st C -
[quote name='Agata69']Psu trzeba znaleźć DT, nie ma na co czekać. Myślę, że szanse sa tylko na płatne. Niech facet okresli się ile moze dawać, resztę trzeba dozbierać.[/QUOTE] Pan Paweł jest po rozmowie z właścicielem mieszkania. Pies musi zniknąć do końca marca! Definitywnie! Jeśli do tego momentu nie znajdzie się DT lub DS - maluch trafi do schroniska! Obecny właściciel może zasponsorować karmę. Na więcej go nie stać :( Z tego powodu - hotelik nie wchodzi w grę. Chyba, ze nazbieramy...tylko jak?!
-
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']Ciągle jeszcze brakuje na psiowóz :-([/QUOTE] To ja się przypomnę - pomózmy psom p.Joli. Kolejna "tymczasowiczka" Bajka ma problemy ze stawami. Wymaga okładów żelowych i masaży.. Podzielcie sie grosikiem, pleaaaassssseeee... -
[quote name='gagata']Tak zaczyna sie dziać coraz częściej....Gminy nie chca przeznaczać kasy na bezdomne psy, wola udawać,że problemu nie ma. Weci powiatowi tez nie zyja w próżni a wybory samorządowe sie zbliżaja...To taka nasza rodzima specjalność : szczycimy sie tym, że u nas formalnie psy usypia sie tylko wtedy gdy sa bardzo chore albo agresywne w sposób grożący człowiekowi ale nie dostrzegamy cichego cierpienia zwierząt głodzonych, zagryzanych i porzucanych w róznych miejscach bez niezbędnego leczenia na zasadzie " na psie sie wygoi" a jak "ma zdechnąć to i tak zdechnie, ja do tego reki nie przylożę". Ot, taka podwójna moralnośc....No i zamiatanie, ciagłe zamiatanie pod dywan...Niech sie martwi nastepny wójt po nastepnych wyborach, byle sie załapac na kolejna kadencje, na stołek... Nikt nie mysli o tym, że te psy skądś sie biora,gdzies sie rodza i że nawet przy takiej eksterminacji jaka im fundujemy w kraju przyjdzie chwila, że te wszystkie psie obozy smierci nie nastarcza z "rozwiazywaniem problemu"...Ze psów będzie tyle, że zaczna sie zbierac w sfory i że będą głodne, będą dziczeć i polowac niekoniecznie na zwierzyne po lasach. Teraz jest jeszcze czas, by problem ogarnąc, sterylizować niehodowlane, czipować juz zyjące i zmuszać właścicieli do odpowiedzialności za zywe stworzenia. Ale... No własnie, jest jedno ale za to jakie... [B]Otóż psy nie głosuja.[/B].. Za wydanie gminnej kasy na drogę mozna dostac głosy, za bankiecik z jakiejs tam okazji tez, za wycieczke w fajnym towarzystwie równiez. Niestety rozwiazywanie problemu bezdomności zwierząt to tylko kłopoty dla takich działaczy samorządowych i innych. Po pierwsze wymaga kasy. Po drugie różnego rodzaju przymusu wobec wyborców, no bo jak zmusic takiego Kowalskiego,żeby zaprowadził swoja podwórkową łąńcuchowa suke na steryllke, nawet darmową? Jaja...Juz widze te teksty o głodnych dzieciach w Bieszczadach i opuszczonych kosciołach. Nasi tzw. przedstawicieli chca stołków a nie kłopotów, dlatego mamy takie Biedrzyckie, panie Stasie, Maleszyce, Krzyczki , Ligoty czy Olkusze... Chwilami mysle, że tylko ostre napietnowanie nas przez bardziej światłe w tej sprawie państwa mogłoby cokolwiek u nas zmienić. :Póki co, nawet nasze wnuki będa musiały walczyc z takimi masowymi przejawami wrecz bandytyzmu wobec zwierząt... Sie wyżaliłam...[/QUOTE] Gagata... ale Ty bardzo mądrze gadasz.