Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. [quote name='Aleksandra95']Abrakadabra błagam wyślij mi te zdjęcia małych haszczaków:loveu: bo ja tu umrę z ciekawości:mad::mad: ja kocham haszczaki chociaż swoją i tak najbardziej::loveu::loveu::eviltong:[/QUOTE] Dostałaś zdjęcia sunieczki i Misiaczka? Te haszczaki to takie pół-haszczaki :), ale Ci wyślę...
  2. [quote name='Kociabanda2'].... okropne :placz::placz::placz::placz::placz::placz: [B]ZBIERAJMY DEKLARACJE na DT i leczenie dla niego!![/B] Ja wiele niestety nie mogę, ale dam choć 20zł stałej. Może się uzbiera?[/QUOTE] DadaM jeżdzi w weekendy Na Paluch, o kochanej Korze już ktoś wspominał. Moja koleżanka jest tam wolontariuszką - poproszę ją o jakieś informacje. Z drugiej strony - zawsze można tam pojechać osobiście i dowiedzieć się konkretów n/t zdrowia psiny. Co do płci - opis zapewne pojawi się obok zdjęcia na stronie schroniska.
  3. Qrde... mój plan z DT nie wypalił.... Będę nadal intensywnie szukać.
  4. [quote name='Aleksandra95']Wstawię 1 zdjęcie które dostałam [URL="http://img231.imageshack.us/i/piesek11.jpg/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2474/piesek11.jpg[/IMG][/URL] Aleksandra- to jest piesek. Niestety nie wiem jak ma na imię.. Za chwilkę wyslę zdjęcia malusieńkiej sunieczki.
  5. A gdzie będzie miała wykonywane te wszystkie zabiegi? I jaki może być przypuszczalny koszt?
  6. [quote name='Aleksandra95']Nie ma ani jednego e-maila:([/QUOTE] Poczekamy do jutra. Chyba nie wywaliło ich w kosmos.. Na pewno się znajdą...
  7. [quote name='basia0607'] Restauracja nazywa się "Biały Domek" i można tam przychodzić ze zwierzakami. Wszędzie są poustawiane dla nich miski z wodą a kuchnia serwuje kika rodzajów menu dla zwierząt. [/QUOTE] Basia, a na jakiej ulicy znajduje się to restauracja?
  8. [quote name='esperanza']Mam propozycję na promocję szczeniaków. W niedzielę 30 maja my, czyli Stowarzyszenie "Niczyje" będziemy mieć swoje stoisko na imprezie "Miasto miłosierdzia" na Krakowskim Przedmieściu w W-wie. Mamy zgodę, by pokazać 2-3 szczeniaki do adopcji, pod warunkiem, że będą zdrowe i zaszczepione. W tej chwili nie mamy małych szczeniąt do adopcji w W-wie i okolicach. Jeśli ktoś z wolontariuszy przytuliska przywiezie maluchy na imprezę i będzie się podczas jej trwania szczeniakami opiekował, możemy zapewnić miejsce w naszym namiocie. Kontakt do mnie: 607-077-350[/QUOTE] [B]Esperanza[/B] - dzięki! Ciotki, co My na to? Ja jeszcze się nie orientuję, jak to jest ze szczepieniami maluchów.. Trzeba pochylić się nad tematem i może skorzystać z propozycji Esperanzy? Ps. [B]Aleksandra[/B] - dostałaś te fotki? Wysłałam 2 razy...
  9. Wysłałam 1 fotkę - daj znać czy wielkość jest odpowiednia? Nie masz problemu z otworzeniem załącznika? Jesli wszystko jest w porządku - lecę z kolejnymi. Wstawisz je wtedy, kiedy będziesz mogła,
  10. Aleksandra - już Ci wysyłam. Dopiero przed chwilą wlazłam do Dogo. Będę Ci wysyłać pojedynczo, OK? Przed wysłaniem każde z nich muszę zmniejszyć. Zacznij ściągać pocztę za 5 minut.
  11. Sorry, dziewczyny - ja mogę pisać praktycznie tylko wieczorami. Niestety - jesli chodzi o odzew z ogłoszeń -nic a nic... Mój telefon milczy jak zaklęty, do p.Pawła też nikt się nie odezwał. Cały czas zastanawiam się dlaczego? O ile wcześniejszy tekst był faktycznie niefortunny, o tyle drugi brzmi bardziej zachęcająco...
  12. [quote name='Aleksandra95']Abrakadabra możesz mi wysłać z chęcią pomogę.:)[email protected][/QUOTE] Ok, Aleksandra95 - wyslę Tobie - tyle, że doopieri jutro po południu - muszę je zgrać od kolegi z kompa.
  13. [quote name='anouk92']Aga super! Mamy dwie nowe szczęściary :) Pilnie domy poszukiwane dla pozostałych szczeniorów - będzie ich pewnie z 15 szt. Dramat i załamka :([/QUOTE] Anouk - Na pewno więcej niż 15... Samych "haszczaków" jest kilkanście. [B]Komu mogę podesłać zdjęcia z dzisiejszej sesji? Nie potrafię wkleić ich na dogo.[/B] Być może mam domek dla tej najmniejszej ociupinki, która siedzi w kontenerku na końcu. A fotki kudłatka, który został przywieziony ze swoją kremową mamusią - powalają na kolana.
  14. [quote name='Neris']Podeszło jeszcze o jakiś metr, stoi i cuchnie. Ale zagrożenia dla domu nie ma. Tylko teraz co, jak woda odejdzie łąka będzie skażona? Nie będzie można tam łazić z psami? Skrzynkę idę czyścić.[/QUOTE] Ło matko! Przecież ty nad tą wodą mieszkasz... Jesteś pewna, że wszystko OK?
  15. Jeśli Duszyczka znajdzie DS - ma u mnie transport (conajmniej Elbląg - Warszawa) w prezencie. Tyle, że rzadko bywam na dogo, więc w razie alarmu :) proszę o telefon. Basia i Aga powinny dysponować moim numerem. A za Duszkę trzymam mocno kciuki!
  16. [quote name='Andzike']Wieści są takie, że domek jest super :D :D :D Pyzunia pakuj się ;) Domek się pytał jak Pyzunia zachowuje się w stosunku do innych psów i jak znosi podróż samochodem. Ktoś wie? :)[/QUOTE] Adzike! Hej, hej! Do końca życia Cię nie zapomnę :) I tych nocnych marymontowych klimatów :) Domek świetny, Pani urocza. Nie może doczekać się przygarniecia Pyzy. Jej psiak zachowuje się bardzo przyjacielsko w stosunku do przedstawicieli swojego gatunku, i myślę, że jesli Pyzuchna się z nim dogada - trafi pod naprawdę bardzo, bardzo dobre skrzydła.
  17. [quote name='giselle4']to ja podniose:0)[/QUOTE] To ja też podniosę- jutro będę u potencjalnej Pani... Umówiłysmy się ok. 16.00-17.00. Brzmi bardzo sympatycznie :) Leni - zdam Ci relacje telefoniczne, Ok?
  18. [quote name='marlenka']Z Tobą tez nie gadam wogóle to idę z dogo sobie bo widzę ze coś do mnie macie :obrazic:[/QUOTE] Domyśliłaś się...:loveu: I za to Cię kocham !
  19. Marusia jest prze-prze-prześliczna! Cieszę się, że mogłam zobaczyć tego cudaczka na własne oczy. A taka jedna dogomaniaczka (nicka nie ujawnię :razz: - chociaż pewnie sama się domyśli) jest GUPIA !
  20. To ja se zanacze... Powiedziałam Pani, że jeszcze co najmniej raz się zobaczymy (co najmniej!) na wizycie POADOPCYJNEJ :) Nie miała żadnych obiekcji.
  21. Chciałabym jeszcze raz zobaczyć Duszyczkę na żywo! Tyle, że do Elbląga wybiorę się dopiero latem... Mam nadzieję, że do tego czasu, po jej pobycie u Was pozostaną tylko wspomnienia, filmiki i fotki oraz radość z faktu, że mały ADHD-owiec rafił do najlepszego Domu Pod Słońcem!
  22. [quote name='Anastazja&Aleksander'][quote name='Chefrenek'] [url][URL="http://warszawa.olx.pl/yorkshire-terrier-szczeniak-iid-4995700"]http://warszawa.olx.pl/yorkshire-ter...ak-iid-4995700[/URL] a co ty zrobiłaś dla psów jakichkolwiek, podpisałaś petycje poszłaś do schronu pomagać, co zrobiłaś poza tym linkiem jakiego widzą tu wszyscy. Wypytujesz nas co my zrobiliśmy wiec powiedz ty sama co zrobiłaś. A może jesteś zła bo ogłoszenie z tymi wynalazkami należy do ciebie ? oczywiście tak gdybam bo nie rozumiem twego oburzenia. TEMAT JAK NAJBARDZIEJ POWINIEN TU BYĆ !!![/QUOTE] Boshhheeeee. Rozszyfrowałaś mnie. Rozgryzłaś... Oczywiście, że nie pomagam innym psom. Mam wystarczająco dużo roboty z rozmnażaniem pseudo-yorków. Innych kundelków też.
  23. [quote name='Chefrenek']Looknijcie na inne ogłoszenia tej osoby. Same miniatury i jakieś westo-mieszańce.[/QUOTE] Looknęłam... Cokolwiek to znaczy.. , ale... Ponieważ języki obce nie są mi obce, więc zrozumiałam o co Ci chodzi. I otworzyłam link. I co dalej... cyt,: "same miniatury i jakieś westo-mieszańce" Chefrenek - nie bardzo rozumiem.. co dalej. Looknęłaś... Potem poprosiłaś innych o looknięcie. Masz zamiar coś z tym zrobić? Myślałaś o tym, żeby pomóc tym psom? Czekam na odpowiedź ...
  24. Rozumiem Wasze Przysłowiowe "WKURZENIE". Też mnie to denerwuje. Kiedyś pytałam i zapytam po raz kolejny. [B]JAKI JEST SENS ISTNIENIA TEGO WĄTKU?[/B] Anastazja&Aleksander? Co konstruktywnego wynika w twojego wklejania linków? Wklejasz, i co dalej? Człowiek nadal handluje psami. Napisałaś jakąś petycję? Rozesłałaś w świat? Pomogłaś tym biedakom w jakiś konkretny sposób? Sprawdziłaś w jakch warunkach żyją?! Klepanie w klawiaturę (nawet poparte słodkimi emotiokami) na niewiele się zda. Ps. Zazdroszczę Wam nadmiaru wolnego czasu...[I][B]ratowniczki yorków...[/B][/I]
×
×
  • Create New...