Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. Normalnie... umarlam .... Kolosalna roznica! Brawo ciotki i brawo Duszyczko!
  2. [quote name='malagos']To znowu ja, tym razem też prosba o pomoc dla Pusi, transport w obrębie Warszawy [INDENT] Bardzo, bardzo proszę o pomoc...Moja tymczasowa Puska utknęłą w Warszawie, a ma dojechać do Krakowa. Jest osoba chętna do zabrania jej do Krakowa pociągiem z Centralnego albo Wschodniego w piatek o godz. 18 -szukamy osoby, która odbierze Pusię z ul Okrężnej i zawiezie na dworzec.... Proszę........ [/INDENT][/QUOTE] Malagos - myślę, że dam radę. Co ona jeszcze Tu robi?! Przecież miała być w Krakowie..
  3. Neris - mam kogos, kto moze pozyczyc ci to usztywnienie na kolano. Nie bedziesz musiala kupowac. Bo to chyba nie jest rzecz robiona na zamowienie?
  4. Zdjecia juz zostaly zrobione. Margo przesle je, jak tylko zrzuci na komputer. Niestety - z racji tego, ze stan zdrowia psiny jest taki a nie inny ( znajduje sie w stanie permanentnych atakow padaczkowych - lekarze zbijaja drgawki, serce caly czas na takich "obrotach jak w czasie ataku) - nie ma mozliwosci wydostania go z klatki, zeby porobic zdjecia. Do szpitalika, ze zrozumialych wzgledow tez nas nie wpuszczono. Skorzystalysmy z uprzejmosci pani Vet, ktora wlasnorecznie wykonala 2 fotki.
  5. Czy ktos moze pomoc dzisiaj w poszukiwaniach Florka?
  6. Tobie to humor zawsze dopisuje - niezaleznie od sytuacji - I ZA TO CIE KOCHAM! Tyle, ze tak dalej byc nie moze... Trzeba cos wymyslic...:???:
  7. [quote name='Neris']Żyję, ale co to za życie :evil_lol: Se tam coś pourywałam w kolanie i coś tam popękało:razz:. Kazali mi zrobić usg kolana bo się nie chce wyprostować, ale zapisałam się na 28 czerwca, bo wcześniej nie ma terminów.[/QUOTE] Ty se naprawde robisz jaja! 28 czerwiec jest za 3 miesiace!
  8. Julie - bezpieczny, bezpieczny..., w przytulisku, pod dobra opieka. Ma wlasna bude, opory kojec, jest wypuszczany na teren, zeby mogl swobodnie pobiegac. Dobrze trafil. Nawet bardzo dobrze :)
  9. Cudowne wiesci! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze dziewczyna nie odpusci do samego konca :) A domek musi byc naj, naj, naj najlepszy na swiecie!
  10. Dlaczego? Dlatego, ze tepa baba wypuscila go do ogrodka... Podobno spuscila go z oczu na doslownie kilka sekund. I w ciagu tych kilku sekund Florek przepadl jak kamien w wode. Glupia tepa krowa!!!! Miala mowione, ze pies nie moze wychodzic na zewnatrz (byl po I szczepieniu), a po drugie nie zna nowego miejsca i opiekunow!!! To go puscila luzem na teren ogrodu, gdzie stoja 3 wille (1wynajeta przez 10 rodzin, w drugiej ma siedzibe jakas firma, pelno samochodow dostawczych, w w t-ciej mieszka babcia) Glupia tepa krowa!!!!
  11. Zoja - mam nadzieje, ze porobilas mu juz setki zdjec po kapieli? Bo z tego co zauwazylam, do tej pory jego portfolio skladalo sie glownie z fotek przyplotowych... Ps. Tak go pieknie scharakteryzowalas - ze chlopak w mig powinien znalexc domek. Ale, ale ...(nie zebym sie czepiala) - zabraklo mi opisu jego wzroku...
  12. Feliksik - dostalam Twoje PW :) Sledze ten watek na biezaco ... i bardzo lezy mi na sercu Aniol i jego historia. Nawet nie wiesz jak bardzo... Skontakuje sie z Kooosiek i jej dam znac "co i jak".
  13. [quote name='bajk21.']Nic się nie stało, cały czas zachowujemy się do niego tak samo, a on jest raz taki za jakiś czas inny.[/QUOTE] No to co sie dzieje? Boze.. on nie ma szans na dom :placz:
  14. [quote name='mala_czarna']O rany! Pomyliłaś się w numerze konta? Ja naprawdę nic nie dostałam. Głupio mi teraz, że chcesz jeszcze raz wpłacać :shake:[/QUOTE] Mala_czarna - ty mnie nie denerwuj! To nie Tobie ma byc glupio. Tylko mi. Czekam na dane do przelewu. :mad: Koniec i kropka.
  15. [quote name='paros']a ja nie rozumiem ani ani :niewiem:[/QUOTE] Paros, to moze Zoja wyjasni... :cool3: Bo mnie dopiero teraz olsnilo, ze tez potrezbuje wyjasnienia od tej kobiety :mad: Cyt.:" Towarzystwo yorka i prawdziwego psa". :mad: Mozesz kochana Zoju rozwinac troche zacytowane zdanie?
  16. [quote name='basia0607']Piszecie tak pięknie , że siedzę zasmarkana od płaczu.[/QUOTE] Basia - nie rycz. Ty sie moja droga ciesz :) Moze i piszemy pieknie, ale na pewno nie BEZPODSTAWNIE. Zasluzylyscie na to, zeby pisac o Was pieknie - w podziekowaniu za olbrzymie serce, ktore wlozylyscie, wkladacie i pewnie wkladac bedziecie w to miejsce... A Duszyczka - zasluzyla na to, zeby doswiadczyc wreszcie czegos dobrego ze strony czlowieka, ktory byl dla niej katem. Tak bardzo chcialabym, zeby wyszla calo z tego koszmaru, i juz do konca zycia doswiadczala jedynie ciepelka, pelnej miski i mizianka... Uwazam, ze sa na to spore szanse - obejrzalam jeszcze raz filmiki, ktore wkleilyscie i porownalam z jej stanem poniedzialkowym. Jestem zdania, ze jest o niebo lepiej ... Piekne to wasze schronisko. Zamieszkale przez zadowolone psy. I szczesliwe koty... Jeszcze raz: CZAPKI Z GLOW. Duszyczko. Trzymaj sie!
  17. Jesli POSWIST to to samo co TEREPELA - to ja wiem co to takiego :)
  18. Na razie zaznacze...
×
×
  • Create New...