-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Pięknie dziękujemy Kate1 za wpłatę 40 zł stałej dla Bonusa
- 1565 replies
-
- 1
-
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Po adopcji Dyzia Fido dostał z jego konta 121,54 zł. -
Po adopcji Dyzia Bonus dostał z jego konta 121,54 zł.
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Trzymamy, myślimy o nich i życzymy zdrowia... -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł i synowi b-b za wpłatę 20 zł dla Fidusia -
Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Bonusa
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonusa
- 1565 replies
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Dużo siły dla Was obojga -
Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan Malamutte za wpłatę 50 zł dla Bonuska
- 1565 replies
-
Guccio, od dawna pomagamy psiakom, od dawna jesteśmy tu na dogomanii i zawsze ważni dla nas byli również ludzie, szacunek do nich i do ich pomocy. Wydawało się, że zawsze widzimy I bardzo doceniamy każdą pomoc dla naszych podopiecznych. Ostatnio jednak ostro przesadziłyśmy z ilością psiaków i niestety trzeba to przyznać nie tylko Twój bazarek dla Kiry nam umknął. Pamiętam jak mi się zrobiło głupio, kiedy Nadziejka wpłaciła nam nagle pieniądze na naszego psiaka z bazarku, a ja dopiero się zorientowałam, że taki bazarek był. Nie ma to nic wspólnego z lekceważeniem tej pomocy, bo same wiemy ile trzeba poświęcić czasu na przygotowanie, podrzucanie, pilnowanie i rozliczanie. Niestety poza dogomanią mamy jak każdy masę innych zajęć, własne psy i kłopoty. Więcej czasu niż do tej pory wykroić się na psiaki nie da, doba jest za krótka. Ten ostatni czas, w którym w pewnym momencie miałyśmy 8 psiaków pod opieką (nie tylko tu na dogo) pokazał, że przy takiej ilości nie jesteśmy w stanie ogarnąć wszystkiego tak, żeby nikogo nie urazić. Pora odpuścić trochę. Nie zwijać się i przestać pomagać – absolutnie nie. Trzeba jednak przystopować to branie kolejnych podopiecznych, skupić się na mniejszej liczbie i nimi się zająć. Chcemy odpocząć, zająć się psiakami, które nadal mamy pod opieką. Dopiero jak ich liczba się zmniejszy, pomyślimy o kolejnej pomocy. Będziemy się wspierać nadal, ale koniec z tym szaleństwem. Mam nadzieję, że z korzyścią dla dalszych relacji z ludźmi.