-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
No niestety, Bonus jest dominujący i to mu pewnie pozostanie na zawsze. Nie mam pomysłu jak szkolić niewidomego psa. Może Sowa coś by podpowiedziała?
- 1565 replies
-
Sunia bardzo podobna do naszej Kiry i tez taki chudzielec. Pewnie nie jadła w schronisku. Anecik szybko ja odkarmi
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że jeszcze jakiś czas pożyje bez bólu zajadając się ulubionym jedzonkiem. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zl dla Fidulka -
Ci bracia nie powinni być razem. Ten biały atakuje ciemnego. Dziewczyny z Kozienic chciały ich dlatego rozdzielić.
-
Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł stałej za marzec i mari23 za wpłatę 20 zł. To się już chyba zrobiła stala wpłata Marysiu? Pięknie dziękujemy
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Pięknie dziękujemy Helli za wpłatę 50 zl stałej za luty i Alaskan za wpłatę 30 zł stałej za marzec Blanka mimo ogłoszeń nie ma chętnego do adopcji. Cisza niestety w jej sprawie. Wiemy, że adopcja kilkuletniej suni jest trudna, ale nie poddajemy się. Gdzieś tam musi być jej dom, tylko nie wie jeszcze o jej istnieniu...
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej dla Fidusia -
Bardzo dziękujemy Annie G-R za wpłatę 60 zł stałej za luty dla Bonuska
- 1565 replies
-
Dookoła 180 cm łóżka są jeszcze psie posłanka, bo czasami schodzą na nie poprzeciągać się A może zrobimy wielki materac na całej powierzchni sypialni Zgadzam się w 100%
-
Miodek okazał się być przemiłym psiakiem. Dni płyną, a on się nie zmienia. Nadal super do psów, do ludzi. Zawołany przybiega. Damy trochę odsapnąć Anecik, ktora wychodzi z choroby i jak będą fajne zdjęcia, ogłaszamy chłopaka Dzisiaj opłacam pobyt 3 dni w lutym 36 zl i odrobaczanie 18 zł. Razem 54 zł.
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Fidulek bardzo dziękuje Małgosi i Rafałowi za wpłatę 150 zł na jego utrzymanie -
Bardzo dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 200 zł dla Bonuska
- 1565 replies
-
Marysiu, nie smutne, tylko trzeba było schować psiaka A u nas dużo zajęć i nie zawsze jest czas, żeby coś napisać. Zimą wszystkie psiule przeniosły się na nasze łóżko w nocy i często chodzimy niedospani, ale nie umiemy im odmówić tych przytulasów. Tak wygląda na przykład mój poranek Psiaki czują się świetnie. Moja prawie 14-letnia Peruszka całkowicie przekonała się do Luśki i Baloo. Nie ucieka już na spanie pod łóżko, pozwala dołączyć do siebie nawet Luce