Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29116
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Nie. Czekamy na USG 10 maja. Musimy wiedzieć, haki jest ich stan, zeby ogłaszać.
  2. Jakie szczęśliwe Opłaciłam dzisiaj pobyt psiaków w kwietniu - 2000 zł. W rozliczenie wpiszę 4 maja, jak wrócę do domu. Teraz mam dosyć ograniczony dostęp do internetu.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej dla Bonusa za maj
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy za wielka pomoc dla naszej psiej rodzinki w postaci 300 zl od Agata. Kasa juz na ich koncie
  5. Bardzo serdecznie dziękuję Alaskan za wpłatę 50 zł stałej dla Bonusa
  6. Aż głupio się powtarzać, ale jestem zachwycona rodziną Blanki Blanką też. Okazała się super kochaną sunią
  7. Też mam... Tak samo jak konto w banku:(
  8. Farcik bardzo dobrze zniósł kastrację. Po powrocie do hoteliku maszerował dziarsko po ogrodzie. Mam nadzieję, że teraz smacznie odsypia zabieg. Zapłaciłam od razu za kastrację 320 zł plus 40 zł za dojazdy do weta i z powrotem do hotelu.
  9. Na konto psiaków dotarła już pomoc od Agata 300 zł wpłacone przez elik. Jesteśmy za nią bardzo wdzięczne. To niespodziewana i wielka pomoc Bardzo dziękujemy
  10. Bardzo serdecznie dziękuję Annie G-R za wpłatę 60 zł stałej dla Bonusa. Te wpłaty pozwalają na w miarę spokojny sen i poczucie że uda się go utrzymać dzięki Wam kochani darczyńcy
  11. No to mnie zatkało Pięknie dziękujemy Elu numer konta mój. Ten sam, na który wpłacasz deklaracje Bonusa i Fidusia. Zaraz Ci go prześlę, bo pewnie wpłacasz z innego konta.
  12. Podobno cudownie zniósł kąpiel, suszenie i wyczesywanie. Wielka szkoda, że Pani Asia ma takie kolejki i mogła przyjąć tylko jego i to tak późno. Radzi sobie kapitalnie i do tego bezdomniaki maja specjalne ceny. Za dzisiejszą wizytę wzięła 60 zł.
  13. Nutka już po badaniach krwi. Czekamy na wyniki. Była bardzo grzeczna u weterynarza. Czekamy na wyniki. Ponieważ dużo biega, schudła 1 kg i waży 15,5 kg. To akurat dobrze, bo panienka była przy kości. Prawdopodobnie zabierała większość jedzenia nie dając pozostałym jeść.
  14. Bardzo mi przykro Anula, czy masz jeszcze Cardisure? Bardzo chętnie przejęłabym go dla małego podopiecznego mojej koleżanki. Ona szuka w tej chwili Cardisure dla niego. Ma brać 1,25 mg dziennie.
  15. Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za wpłatę 280 zł dla naszej rodzinki z Twojego bazarku. Kasa już na ich koncie
  16. Super wiadomości! Takiego domku życzę Nugatowi i naszym podopiecznym
  17. Bardzo Ci dziękujemy To dla nas wielka i bardzo potrzebna pomoc. Jutro Brawurka, Nutka i Farcik jadą na badania krwi takie rozszerzone.
×
×
  • Create New...