-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Na dzisiejszym spacerze z psami czekało na mnie wielkie wzruszenie. Spotkałam Izę, która wczoraj wpłaciła dla psiaków 300 zł i dostałam 100 zł od jej 5-letniej córeczki Gabrysi Ta kochana dziewczynka wyciągnęła ze swojej skarbonki stówę i poprosiła o przekazanie na bezdomne psiaki... No bardzo mnie to poruszyło, zwłaszcza, że Gabrysia zbiera pieniądze na park linowy i wie, że te pieniądze mogłaby zamienić na 3 wizyty w takim parku.
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Ślicznota z niej się zrobiła No i chyba w końcu zaakceptowała nowe miejsce i ludzi. -
Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 40 zł stałej dla Bonusa za maj
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej dla Fidulka za maj -
Bardzo dziękujemy Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej dla Bonusa za maj
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękujemy Dorci01 i synowi b-b za wpłaty stałych deklaracji 20 zł dla Fidusia -
Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej dla Bonusa za maj
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Fidulek pięknie dziękuje Małgosi i Rafałowi za wpłatę 50 zł -
30.04 dostałyśmy dwie naprawdę znaczące wpłaty, bo 400 zł psiaki dostały od Małgosi i Rafała (niestety, żeby taka kwota się zebrała, trzeba było obciąć wpłaty na inne nasze psiaki) i 300 zł od Agnieszki mojej sąsiadki. Z całego serca za nie dziękujemy W pierwszej chwili skoczyłam do góry z radości, że uda nam się zrobić mały zapas dla nich na maj. Po opłaceniu pobytu 2000 zł całej czwórki zostało na koncie 927,85 zł. Niestety faktura wystawiona przez weta na Fundację ZEA za badanie krwi jest znacznie wyższa niż to, co zostało nam na koncie w Fundacji. Jutro Tola ma mi napisać ile trzeba dopłacić, ale szacuję, że 326 zł. 10 maja Brawurka, Farcik i Nutka mają USG w Gliwicach. No i w tym momencie znowu jesteśmy bliskie zera jeśli chodzi o ich finanse. najważniejsze jednak, że psiaki czują się dobrze. Są bezpieczne i zaopiekowane. Dzięki dobrym ludziom z dogo trwają bazarki na psiaki. My też staramy się jakiś bazarek sklecić. Pocieszcie mnie bardzo proszę że jakoś to będzie, bo znowu jesteśmy w strachu...