Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę stałej 20 zł dla Fidusia
  2. Z całego serca dziękujemy kolejnej dobrej duszyczce Gabi79 za bazarek dla rodzinki, z którego właśnie otrzymałyśmy 282 zł
  3. Dzisiejszy dzień to prawdziwy dzień dziecka dla naszej rodzinki, ale tak naprawdę najbardziej dla nas. Oczy przecieram, ale nadal widzę to samo Osoba, która chce pozostać anonimowym darczyńcą wpłaciła dla naszej rodzinki aż 1000 zł!!! Nie mamy słów wdzięczności... Do tego Ania W. wpłaciła 400 zł pozostałe po bazarku robionym na FB dla psiej rodzinki. Opłaciła z niego badanie Nutki i jej transport do DS. Resztę przekazała pozostałej trójce Bardzo, bardzo dziękujemy. To wielka pomoc
  4. Nutka już w swoim domu. Nie mogę uwierzyć, że chociaż jej się udało. Na wejściu dostała miskę z jedzeniem i od razu obwarczała rezydenta, który śmiał do niej podejść. Arek od razu uczulił Panią, żeby dawała im jeść osobno. Nutka się na żywo spodobała. Oby jak najdłużej była szczęśliwa. Ona ma być pod obserwacją ale wetka sądzi, że jej zmiany raczej się cofną, bo wynikają z fatalnego żywienia przez te lata.
  5. Niesamowite, że ma takie powodzenie. Szkoda mi tej dziewczyny, która go wyprowadza, ale może to właśnie ona będzie mogła go adoptować
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wielką pomoc i wpłacenie 450 zł dla psiaków Nadal brakuje nam 210 zł na opłacenie majowego pobytu, ale mamy nadzieję, że bazarek Gabi79 nas uratuje...
  7. Kochana Elu, już potwierdziłam na bazarku. Tutaj też chciałam z całego serca podziękować Ci za wielkie serce i pomoc dla naszej rodzinki. 270 zl już na koncie psiaków
  8. Bardzo dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł stałej za maj dla Bonusa
  9. To prawda. Marzy mi się dom dla Farcika i Bajki. Czekamy na wyniki ich biopsji, żeby móc ogłaszać mając wiedzę na temat ich stanu zdrowia.
  10. Z całego serca dziękujemy Nadziejce za kolejny bazarek dla Foresta . Oj chyba skradł Ci kochana serce ten nasz Skrzacik 11 zł już na koncie Foresta
  11. Aż się boję zapeszyć, ale Ania, która wspiera Nutkę znalazła dom chcący ją adoptować. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to sunia ma szansę na swój własny dom. Poprosimy o kciuki!!! Dom sprawdzony przez Anię. Tym razem nie zdążyłyśmy nawet zrobić ogłoszeń...
  12. Bardzo dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 150 zł dla Fido
  13. Bardzo dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 100 zł dla Bonusa
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy Małgosi D. za wpłatę 200 zł dla naszej rodzinki Koszty badań lekarskich bardzo obciążyły nasz budżet i zbieramy intensywnie na opłacenie pobytu w maju. Dużo jeszcze brakuje
  15. Bardzo Ci kochana dziękujemy!! Numer konta ten sam co dla Farcika. Ja jestem skarbnikiem. Tylko w tytule napisz, że dla rodzeństwa z kojca
  16. W zasadzie nie, ma -12,49 zł. Miałam do Ciebie jutro napisać, ze bardzo dziękujemy za pomoc, ale już nie będzie Forestowi potrzebna
×
×
  • Create New...