Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Jeśli rzeczywiście miała już cieczkę, to będziemy szybko umawiać sterylkę. Chcemy generalnie szybko ją wysterylizować i zacząć ogłaszać, bo raczej szybko znajdzie domek.
  2. Boże, chociaż tu dobre wiadomości Alaskan - Asiu - jesteś mistrzynią w wyszukiwaniu domków
  3. Aż serce pęka czytając ten opis Oby szybko załapał, że jest już bezpieczny.
  4. Ja wiem, że łatwo jest pisać będąc daleko, ale mam nadzieję, że to dzisiejsze zawirowania tak na nią podziałały. Jak złapie, że nic im u Was nie grozi, może pokaże swoją anielską stronę charakteru. Z drugiej strony, kiedy myślę o tym, że tak wzięła w obronę słabszego psa, to naprawdę dobrze o niej świadczy. U nas Luka jest taką obrończynią i jak tylko Baloo - jej bratu dzieje się wg niej krzywda, wyskakuje groźnie czy to do psów, czy do nowych ludzi. Skorygowana natychmiast odpuszcza, ale pierwszy odruch to obrona przez atak.
  5. Bardzo serdecznie dziękuję. U nas tylko u Ellig i Alaskan, bo ja nie robię ogłoszeń i nie dostaję zniżek
  6. Bardzo dziękuję. Poproszę na pw informacje ile i na jakie konto mam przelać.
  7. Maleńka była przerażona, ale jak przyjechała do Jaagi bo podobnie.
  8. Niech Ci będzie dobrze i bezpiecznie na świecie!
  9. Wyróżniłam na 30 dni za 24,93 zł
  10. Bonusek poratowany w tym miesiącu wpłatą 200 zł od moich koleżanek i kolegów z pracy. Bardzo serdecznie dziękujemy
  11. Blanka jedzie bezpiecznie do hotelu, a na jej koncie mamy dwie nowe wpłaty. 100 zł od Doroty Ś. i 100 zł od Małgosi i Rafała! Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc
  12. Gdybyś mogła wyróżnić Polę na miesiąc, ja od razu przeleje Ci podaną kwotę.
  13. Słuchajcie, jego trzeba zabrać gdziekolwiek, żeby tam nie został. Jeśli jest związany z sunią, to będzie jej szukał:( Najważniejsze, żeby go pokazać światu w ogłoszeniach.
×
×
  • Create New...