-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ale się cieszę W końcu trafiła na swoich ludzi. Tyle rąk do głaskania i kanap do zwiedzenia Asiu, jak zawsze kłaniam Ci się nisko za ten domek. Jadze i Andrzejowi wielkie podziękowania za opiekę nad sunią. A Ani należy się medal za wszystkie te wizyty dla naszych psiulków Jaaga, czekam na rozliczenie i od razu płacę -
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
No właśnie. Pola ma dom Alaskan mówi, że Ania zachwycona Państwem, dziećmi i jest bardzo na tak. Oby Pola na żywo zachwyciła ich tak samo jak na zdjęciach Asia dogaduje termin przyjazdu Państwa do Poli -
Praca w takich warunkach jest chwilami trudna, ale nie zamieniłabym tych warunków na nic innego Wyszłam na moment zrobić sobie herbatę i już nie miałam jak wrócić do biurka. Mój i tak nieduży pokoik biurowy w ciągu dnia jest zasłany posłankami psiaków. One wszystkie są ze mną jak pracuję, a że sie dzieciakom nudzi, to tak się właśnie bawią. Balutek niedawno dopiero został przyjęty do tych zabaw, więc teraz nie śpi cały dzień, tylko czuwa i czeka na zabawę. Sunie pobawią się i idą spać, a on cały czas w gotowości. To powoduje, że na nocny spacer już nie ma siły wychodzić. Czeka do ostatniej chwili, bo a nuż o nim zapomną i nie będą kazali wyjść Wyśle Eluni filmik z takiego nocnego wychodzenia na spacer
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo bym chciała, żeby wszystko wyszło dobrze. Oczywiście kciuki mocno trzymam. -
Gdyby psiaki były zaszczepione jutro, to i tak trzeba odczekać co najmniej tydzień, żeby mogły jechać. Jest szansa, że 17.11 uda się załatwić tańszy transport. Wtedy przed wyjazdem mogłyby być zaszczepione jeszcze przeciw wściekliźnie. Sprawa transportu jest rozwojowa, dlatego pozostańmy w kontakcie. My na dniach będziemy wiedziały, czy ten nasz wypali.
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Trochę się stresuję, ale trzymam kciuki bardzo mocno -
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Poli -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękujemy Nesiowatej za wsparcie Fido i czterech innych naszych psiaków w tym miesiącu. Fiduś dostal 10 zł -
Doszły dzisiaj trzy wpłaty dla Bonuska. Bardzo serdecznie dziękujemy: Kate1 za wpłatę stałej 40 zł Alaskan za wpłatę 50 zł stałej Nesiowatej za wpłatę 10 zł stałej Ciocia Nesiowata w tym miesiącu poszalała i wsparła aż 5 naszych psiaków Bardzo, bardzo dziękujemy. Idę zapisywać kolejne wpłaty
- 1565 replies
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję !