Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Myślę, że po SPA będzie wyglądał tak zjawiskowo, że ludzie oszaleją.
  2. Ale się cieszę W końcu trafiła na swoich ludzi. Tyle rąk do głaskania i kanap do zwiedzenia Asiu, jak zawsze kłaniam Ci się nisko za ten domek. Jadze i Andrzejowi wielkie podziękowania za opiekę nad sunią. A Ani należy się medal za wszystkie te wizyty dla naszych psiulków Jaaga, czekam na rozliczenie i od razu płacę
  3. No właśnie. Pola ma dom Alaskan mówi, że Ania zachwycona Państwem, dziećmi i jest bardzo na tak. Oby Pola na żywo zachwyciła ich tak samo jak na zdjęciach Asia dogaduje termin przyjazdu Państwa do Poli
  4. Praca w takich warunkach jest chwilami trudna, ale nie zamieniłabym tych warunków na nic innego Wyszłam na moment zrobić sobie herbatę i już nie miałam jak wrócić do biurka. Mój i tak nieduży pokoik biurowy w ciągu dnia jest zasłany posłankami psiaków. One wszystkie są ze mną jak pracuję, a że sie dzieciakom nudzi, to tak się właśnie bawią. Balutek niedawno dopiero został przyjęty do tych zabaw, więc teraz nie śpi cały dzień, tylko czuwa i czeka na zabawę. Sunie pobawią się i idą spać, a on cały czas w gotowości. To powoduje, że na nocny spacer już nie ma siły wychodzić. Czeka do ostatniej chwili, bo a nuż o nim zapomną i nie będą kazali wyjść Wyśle Eluni filmik z takiego nocnego wychodzenia na spacer
  5. Tak bardzo bym chciała, żeby wszystko wyszło dobrze. Oczywiście kciuki mocno trzymam.
  6. Gdyby psiaki były zaszczepione jutro, to i tak trzeba odczekać co najmniej tydzień, żeby mogły jechać. Jest szansa, że 17.11 uda się załatwić tańszy transport. Wtedy przed wyjazdem mogłyby być zaszczepione jeszcze przeciw wściekliźnie. Sprawa transportu jest rozwojowa, dlatego pozostańmy w kontakcie. My na dniach będziemy wiedziały, czy ten nasz wypali.
  7. Wpadłam do Beżo. Cały czas czekamy na jakiś transport...
  8. Trochę się stresuję, ale trzymam kciuki bardzo mocno
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Poli
  10. Pięknie dziękujemy Nesiowatej za wsparcie Fido i czterech innych naszych psiaków w tym miesiącu. Fiduś dostal 10 zł
  11. Doszły dzisiaj trzy wpłaty dla Bonuska. Bardzo serdecznie dziękujemy: Kate1 za wpłatę stałej 40 zł Alaskan za wpłatę 50 zł stałej Nesiowatej za wpłatę 10 zł stałej Ciocia Nesiowata w tym miesiącu poszalała i wsparła aż 5 naszych psiaków Bardzo, bardzo dziękujemy. Idę zapisywać kolejne wpłaty
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorocie Ś. za wpłatę 100 zł dla naszej cudnej suni Dzisiaj kończy się bazarek imienny suni i już nie będzie bezimienna...
×
×
  • Create New...