Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. A ja uważam, że w domu nie umyje i nie wyczesze się psa tak, jak to zrobi groomer. Przy okazji Isia miała obcięte pazurki, co nawet niewielu właścicieli swoim psom robi. Ona przyszła z budy, wymagała tej kąpieli i czesania. Nie uważam, że taka usługa powinna być w ramach opłaty. Chyba, że opłata byłaby znacząco wyższa i taka byłaby umowa z hotelikiem. Tu od razu prosiłam o umówienie wizyty. Sama za nią zapłacę i nie obciążę budżetu Isi. U groomera Isia miała pięknie obcięte pazurki. Miała też bardzo udaną sesję zdjęciową. Wieczorem Elunia wgra na pewno część zdjęć. Pani groomerka wystawi też ogłoszenia Isi u siebie. Nie raz psiaki znajdowały w ten sposób dom.
  2. Wydaje mi się, że Isia ma lekki stan zapalny. Może przeszła jakąś infekcję albo to pasożyty? A może nic jej nie jest, a ja ze swoją niedużą wiedzą szukam dziury w całym?
  3. Kochana, zaczekamy a dwóm wspaniałym dziewczynom Jo37 i Tobie bardzo serdecznie dziękujemy
  4. Jest poza dogo kilka osób, które nas wspierają. Jedną z takich osób jest Małgosia D., która zawsze, kiedy jest źle pojawia się i ratuje finanse naszych podopiecznych. Tak jest i tym razem... Blanka dostała właśnie 200 zł !!! Bardzo, bardzo Ci Małgosiu dziękujemy. Mam nadzieję, że podczytujesz wątek
  5. Moje psiaki uwielbiają kłaść się do za małych posłanek. Luśka uparcie kładzie się w nocy na mały materacyk ortopedyczny Peruszki i choć dupinka za nim i łepek też, to cała jest szczęśliwa Na filmiku widać, że Blanka reaguje na imię, ale podnieść się nie ma ochoty leniuszek
  6. Prawda? Taka mega adopcyjna Nasz słodziak dostał dzisiaj aż 100 zł od Małgosi D. Bardzo serdecznie dziękujemy, zbieramy na badanie krwi, sterylkę i rwanie kłów No i na hotelik oczywiście .
  7. Ale mi ulżyło czyli szukamy mądrego domu umiejącego uszanować fakt, że jak jest zamieszanie Blance trzeba dać spokój. Jej jest potrzebna stabilizacja, przewidywalność w życiu.
  8. Isia zaliczyła dzisiaj wizytę u weterynarza (razem z Beżo). U weta była bardzo grzeczna. Maleńka waży 8,750 kg. Już wczoraj Anecik zauważyła, że ma po dwa kły z obu stron na górze. To tzw. kły przetrwałe, które najczęściej wyrywa się. Taką też decyzję podjął wet, że wyrwie je przy okazji sterylki. Isia ma około 1 roku. Miała pobraną krew przed sterylizacją. Koszt badania krwi to 129 zł. Będziemy płacić na koniec miesiąca. Za sterylizację i wyrwanie kłów zapłacimy prawdopodobnie 400 zł. W domu wszystkiego się uczy, nie bardzo umie chodzić po podłodze, ale radzi sobie coraz lepiej. Nie mieszkała w domu, to dla niej nowość.
  9. Aaa, to zmienia postać rzeczy. Rzeczywiście drobinek. Bardzo sie trzyma Isi, ona jest dla niego duzym wsparciem.
  10. Dotarła do nas dzisiaj kolejna wpłata od Nesiowatej - 20 zł na transport Blanki Bardzo, bardzo dziękujemy!!!!
  11. Kochani, to jest naprawdę wzruszające, budujące i jesteśmy wdzięczne każdej osobie, która nie zostawiła nas samych z Blanką. Właśnie dotarły kolejne przelewy, które prawie zlikwidowały ogromny minus na jej koncie. Od teraz zaczynamy już ciułać na weterynarza (uszy) i na pobyt w hotelu. Coś, co wczoraj nas przerażało, dzisiaj staje się bardziej prawdopodobne. Wierzymy, że uda nam się ją utrzymać. To również dzięki Wam i jesteśmy za to dozgonnie wdzięczne A dzisiaj doszły do nas takie wpłaty: Aldrumka - 100 zł Alaskan - 90 zł z bazarku Alaskan - 30 zł stałej deklaracji Marta W. spoza dogo - 100 zł Na dziś Blanka ma -2,97 zł!!!
  12. Bardzo dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej dla Bonusa
  13. Ju hu! Lecę zapisać Cudownie, dziękujemy bardzo!!! Skąd ja to znam Szkoda, że nasze budżety tak szybko sie kończą. Bardzo dziękujemy za chęć pomocy Blance
  14. Ale fajny dzisiaj dzień Znowu mi telefon zakomunikował, że są nowe wpłaty i proszę 60 zł od agat ze sprzedaży przetworów Mazowszanki - pięknie dziękujemy 80 zł od Ellig, a w tej kwocie 50 zł to dorzucenie do transportu, a 30 zł to zadeklarowana stała miesięczna Ja też dorzucę jeszcze 50 zł do transportu. Blanka nadal na sporym minusie, a jeszcze trzeba uzbierać na opłacenie pobytu w listopadzie, ale nie dajemy się czarnym myślom i jak mantrę powtarzamy sobie "BĘDZIE DOBRZE" !!! Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami. To naprawdę pomaga, daje poczucie bezpieczeństwa i poczucie, że ten nasz urwis nie jest Wam obojętny
  15. Dzisiaj na koncie Blanki trzy ruchy. Opłaciłam koszt karmy w czasie pobytu Blanki u Jaagi 63 zł, a ponadto: Blanka dostała dwa przelewy. Pierwszy od Alaskan 110 zł, która zebrała kasę od swoich znajomych. 90 zł od Pań A. i 20 zł od Pani Moniki. Drugi od elik z miesięczną deklaracją 20 zł Bardzo serdecznie dziękujemy
  16. Wyobrażasz sobie Poker jaki będzie piękny po groomerze?
  17. Tolu, Bonusem poza ślepotą czuje się świetnie. Bardzo dziękujemy, że dołączyłaś do tej zbiórki Bonusa
  18. Anecik powiedziała, że bardzo się trzymają razem. Trudno się dziwić, do tej pory miały tylko siebie. Nie mogą się nacieszyć wolnością i ganiają jak wariaty
×
×
  • Create New...