Melduję, że u Hamera wszystko super. Jest naprawdę łagodnym i kochanym psem. Mimo że zobaczył mnie pierwszy raz pozwolił się przytulić :loveu: To jest naprawdę łagodny i bardzo inteligentny olbrzymek :loveu: Komenda "siad" w wykonaniu Sylwii (rotek_) spełnił zgodnie z oczekiwaniami :loveu: Trochę się na śniegu pobawiliśmy (padał u nas śnieg) i również... butelką :evil_lol:. Hamer ma nową oryginalną zabawkę. Jest to plastikowa butelka. Trochę pobiegaliśmy pobawiliśmy się.
Moje pierwsze wrażenie jak go zobaczyłam to było "musi być inteligentny". Wiedziałam to kiedy spojrzałam w jego piękne brązowe oczy :roll: to się nazywa "wyczucie" :P