Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Dobra mega Vega ma ogłoszenia: schronisko24.pl petsy.pl adopcjepsow.org 4lapy.pl cfeanimal.pl animalia.pl adopcje.org.pl eoferty.com.pl Na razie tyle. ;)
  2. Kciukam bardzo mocno :thumbs:
  3. No ale szukamy domu dalej ;). Jeszcze raz zapraszam na naszą-klasę na profil dwóch czarnulek!!!
  4. Dzięki becia za robotę :evil_lol: [QUOTE]to przeze mnie masz tę robotę....:eviltong::evil_lol:...ale mam nadzieje że ci pasi.....:razz:[/QUOTE] Pasi czemu by nie :razz:
  5. Wróbelki nie widać :lol: Co do Gabi kciukam za nią mocno i z przyjemnością usunę potem ogłoszenia adopcyjne :loveu:
  6. Oby żadna z dwóch suczek (rotka i Ajsa) nie ucierpiały. Skoro tamta suczka cierpi to może lepiej ją jednak uśpić. Ona da szansę na dom następnej...
  7. Bokserka mojej babci nie goni samochodów wręcz przeciwnie. Boi się a szczególnie dużych (ciężarówki, autobusy). Za to chce się bawić z wszysytkim co się "rusza", to znaczy zaczepia każdego psa każdego kota. Ona ma dobre intencje, ale zwierzak którego zaczepia niekoniecznie. Czasem nawet odwoływanie jej "nie pomaga". Na szczęście nic złego się nie dzieje, bo psy które zaczepia to są jej "znajomi" :lol:
  8. Jeśli chodzi o mnie to nikt się nie odezwał, a w niektórych ogłoszeniach widniał mój e mail, bo był w profilu... [FONT=Georgia][SIZE=6][COLOR=Purple][I] Utworzone zostało konto suczek na naszej-klasie, zapraszamy!!![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [url=http://nasza-klasa.pl/profile/23116621/gallery/1]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] Może to będzie szansa aby ktoś je wypatrzył.
  9. No to czekamy ;) :multi:
  10. [quote name='nadzieja i Avi']witam prowadze Hotel dla ziwerzat podejme sie DARMOWEJ OPIEKI NAD USZATKIEM MIŃSK AMZOWIECKI TEL 509096577[/quote] Cieszymy się z chęci pomocy, ale po pierwsze, czy hotel i opieka jaką pani proponuje jest na pewien okres czasu dopóki nie znajdzie domu czy też na krótki okres czasu? Bo to robi pewną różnicę. Po drugie, Chyba warto byłoby przedstawić oferowane przez panią warunki w hoteliku.
  11. [quote name='Miśka84']Szpilka nie wiedziałam, że ty taka bojaźliwa jesteś ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No ktoś o nicku szpilka, żeby bojaźliwy był... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. Baner wstawiłam sobie. W górę. Bardzo pilne dogomaniacy pomóżcie!!!
  13. [quote name='annama']Domek okazał się atrakcyjną meliną niestety. Szukamy dalej ze zdwojoną mocą!!!![/quote] Ech, brak słów... W górę!!!
  14. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue][I][B]mAlutka[/B][/I][/COLOR][/SIZE] szybko mykaj do domku!!![/FONT]
  15. [quote name='ocelot']Ale to jest człowiek, który myśli tylko i wyłącznie o sobie, o swoim interesie i swojej korzyści. To jest typ, który tylko narzeka i winę widzi u każdego tylko nie u siebie. Złe są wolontariuszki, zły jest weterynarz, pracownicy, Urząd Miasta, przepisy, ludzie i oczywiście psy też. Tylko choroba on nie jest zły, on wszystko robi dobrze. Wyskie morale, jak diabli, inicjatywa jak się patrzy..., ech brak mi słów. A najgorsze jest to, że te psiaki dla nas nie były anonimowe, nie były. Znałysmy je, miały imiona i te spojrzenia.[/quote] [FONT=Comic Sans MS]Czasem brakuje mi słów dla takich ludzi... :-( Naprawdę szkoda mi tych psów. Czyli co teraz już nie będziecie wolontariuszkami tam w schronisku?[/FONT]
  16. [quote name='SZPiLKA23']Ja sie boje tu wchodzic :D[/quote] Nie bój się nie bój :evil_lol: Mi się podlinkowany banerek nie zmieścił :lol:
  17. A jeśli mogę spytać to gdzie będzie miało miejsce spotkanie z Tarzanką i w jakich godzinach?
  18. [quote name='SZPiLKA23']A kto ludziów zrozumie... ?[/quote] chyba jakiś równie niezrozumiały tłumacz :evil_lol:
  19. podniosę go :multi:
  20. [quote name='marysia55']to od cioci marysi dostała tego białaska :iloveyou::iloveyou: prawda że pięknie razem wyglądają :diabloti::diabloti:[/quote] Boskie zdjęcie :loveu: A ta Noel obok to jakaś reklama białych misiaków made in alicemidnight :evil_lol:
  21. Po zdrowym obiadku podnoszę!!!
×
×
  • Create New...