-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Kciukam bardzo mocno :thumbs: -
No ale szukamy domu dalej ;). Jeszcze raz zapraszam na naszą-klasę na profil dwóch czarnulek!!!
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Wróbelki nie widać :lol: Co do Gabi kciukam za nią mocno i z przyjemnością usunę potem ogłoszenia adopcyjne :loveu: -
Bokserka mojej babci nie goni samochodów wręcz przeciwnie. Boi się a szczególnie dużych (ciężarówki, autobusy). Za to chce się bawić z wszysytkim co się "rusza", to znaczy zaczepia każdego psa każdego kota. Ona ma dobre intencje, ale zwierzak którego zaczepia niekoniecznie. Czasem nawet odwoływanie jej "nie pomaga". Na szczęście nic złego się nie dzieje, bo psy które zaczepia to są jej "znajomi" :lol:
-
Jeśli chodzi o mnie to nikt się nie odezwał, a w niektórych ogłoszeniach widniał mój e mail, bo był w profilu... [FONT=Georgia][SIZE=6][COLOR=Purple][I] Utworzone zostało konto suczek na naszej-klasie, zapraszamy!!![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [url=http://nasza-klasa.pl/profile/23116621/gallery/1]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] Może to będzie szansa aby ktoś je wypatrzył.
-
No to czekamy ;) :multi:
-
[quote name='nadzieja i Avi']witam prowadze Hotel dla ziwerzat podejme sie DARMOWEJ OPIEKI NAD USZATKIEM MIŃSK AMZOWIECKI TEL 509096577[/quote] Cieszymy się z chęci pomocy, ale po pierwsze, czy hotel i opieka jaką pani proponuje jest na pewien okres czasu dopóki nie znajdzie domu czy też na krótki okres czasu? Bo to robi pewną różnicę. Po drugie, Chyba warto byłoby przedstawić oferowane przez panią warunki w hoteliku.
-
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
_ogonek_ replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W górę obaj biedacy... :-( -
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
_ogonek_ replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Baner wstawiłam sobie. W górę. Bardzo pilne dogomaniacy pomóżcie!!! -
[quote name='annama']Domek okazał się atrakcyjną meliną niestety. Szukamy dalej ze zdwojoną mocą!!!![/quote] Ech, brak słów... W górę!!!
-
mAlutka wygrała walkę o życie i o domek. Zabrze
_ogonek_ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue][I][B]mAlutka[/B][/I][/COLOR][/SIZE] szybko mykaj do domku!!![/FONT] -
[quote name='ocelot']Ale to jest człowiek, który myśli tylko i wyłącznie o sobie, o swoim interesie i swojej korzyści. To jest typ, który tylko narzeka i winę widzi u każdego tylko nie u siebie. Złe są wolontariuszki, zły jest weterynarz, pracownicy, Urząd Miasta, przepisy, ludzie i oczywiście psy też. Tylko choroba on nie jest zły, on wszystko robi dobrze. Wyskie morale, jak diabli, inicjatywa jak się patrzy..., ech brak mi słów. A najgorsze jest to, że te psiaki dla nas nie były anonimowe, nie były. Znałysmy je, miały imiona i te spojrzenia.[/quote] [FONT=Comic Sans MS]Czasem brakuje mi słów dla takich ludzi... :-( Naprawdę szkoda mi tych psów. Czyli co teraz już nie będziecie wolontariuszkami tam w schronisku?[/FONT]
-
A jeśli mogę spytać to gdzie będzie miało miejsce spotkanie z Tarzanką i w jakich godzinach?
-
podniosę go :multi:
-
Noel - mimo wszystko z pod Szczęśliwej Gwiazdy
_ogonek_ replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']to od cioci marysi dostała tego białaska :iloveyou::iloveyou: prawda że pięknie razem wyglądają :diabloti::diabloti:[/quote] Boskie zdjęcie :loveu: A ta Noel obok to jakaś reklama białych misiaków made in alicemidnight :evil_lol: -
Kama już w nowym domu, nareszcie szczęśliwa!!!
_ogonek_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Po zdrowym obiadku podnoszę!!!