Czy psy umieszczone w pierwszym poście nadal szukają domów?
Czyli:
[quote name='g_o_n_i_a']W naszym schronisku jest kilka starszych psiaków. A wiadomo, ze im starszy psiak, tym mniejsze szanse na adopcje. :( A przecież wcale nie są gorsze... Te psiaki bardzo garną do człowieka i potrzebują dużo miłosci. I również czekają... Przedstawiam więc te, które nadal czekają na opiekunów:
[IMG]http://i4.tinypic.com/6jq3bix.jpg[/IMG]
CELINA - trafiła do schroniska w czerwcu 2007. Jest to mała psinka o pogodnym usposobieniu. Jest łagodna i przyjazna, choć troszkę nieśmiała w kontaktach z człowiekiem.
[IMG]http://i2.tinypic.com/7xtmr9s.jpg[/IMG]
DIODAK – trafił do schroniska w listopadzie 2004 r. Diodak mimo swojego wieku i stanu zdrowia nie traci "ducha życia" :). Na spacerkach najpierw robi dokładny obchód, a dopiero potem zajmuje się człowiekiem i nie chce go odstępować na krok. Lubi zabiegi pielęgnacyjne.
[IMG]http://i1.tinypic.com/6sj9x8j.jpg[/IMG]
DORI – 8 letnia suczka, trafiła do schroniska w lutym 2007 roku. Jest bardzo spokojna i grzeczna.
[IMG]http://i6.tinypic.com/7x9wdfo.jpg[/IMG]
ERNEST - do schroniska przyjęty w listopadzie 2007 roku
[IMG]http://i7.tinypic.com/6oyxmrb.jpg[/IMG]
FISZKA – trafiła do schroniska w maju 2007 jako 12 letnia suczka.
[IMG]http://i9.tinypic.com/8695tol.jpg[/IMG]
FREGA – TINA – trafiła do schroniska w maju 2007 jako ok. 15 letnia suczka. Jej właściciel zmarł a pieskiem nie miał się kto zaopiekować.
[IMG]http://i7.tinypic.com/89t2wpu.jpg[/IMG] [IMG]http://i3.tinypic.com/6tm6ma0.jpg[/IMG]
KOSMICZNA (ok. 7 lat) i KOSMO (ok. 8 lat) - psiaki po przejściach, zaznały od człowieka wielu przykrości. Potrafią swoimi stęsknionymi oczami wpatrywać się w niego siedząc nieruchomo jak posąg i czekać, aż sam podejdzie i poglaszcze.
[IMG]http://i2.tinypic.com/8ffj6me.jpg[/IMG]
MAJOR - to starszy piesek w typie owczarka. W schronisku ponad rok. Ma zrównoważony, spokojny charakter.
[IMG]http://i4.tinypic.com/6ltvh1c.jpg[/IMG]
LALA - suczka około 7 lat, nie widzi na 1 oko. Bardzo ostrożna i trochę lękliwa w stosunku do ludzi. Ale kiedy zaufa, bardzo cieszy sie na widok znajomego jej człowieka.
[IMG]http://i5.tinypic.com/6xsobqt.jpg[/IMG]
PEPE - piękny arystokrata, a jednak nie przepada za noszeniem za rękach ani za zabiegami pielęgnacyjnymi. Między innymi przez to jest już ponad 3 lata w schronisku. Wymaga odpowiedzialnego właściciela, który odpowiednią pracą z nim przekona go, że człowiek nie zrobi krzywdy szczotkując go. Nadaje sie do domku z ogrodem, aby mogł sobie swobodnie biegać.
[IMG]http://i9.tinypic.com/7wqgx04.jpg[/IMG]
PUCIA - grudniu 2006 roku trafiła do schroniska i ma ok. 10 lat. Jest spokojna i bardzo cieszy się na widok człowieka. W towarzystwie innych psów zachowuje się tolerancyjnie, ale gdy domaga się uwagi i pieszczoty od człowieka potrafi "rozgonić towarzystwo".:lol:
[IMG]http://i10.tinypic.com/73aeuev.jpg[/IMG]
SINDI - ponad 10 letnia suczka, w schronisku już dwa lata. To spokojna suczka, która nie domaga się uwagi człowieka. Siedzi sobie spokojnie pod biurkiem w recepcji i wie, że jak ktoś będzie chciał ją znaleźć i przytulić, to znajdzie. Tolerancyjna w stosunku do innych psów. Uwielbia być głaskana, idealna towarzyszka dla starszej osoby.
[/quote]