Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Hej dziewczyny. Zajmijmy się Asi, a nie czy się znam czy też nie. Czyli Ajsi czeka w hteliku jeszcze marzec, bo ma opłacony, tak?
  2. Też Radku też... Kurczę nadal nic, zero, a one są bardziej kochane z każdym moim przyjazdem tam :loveu::-(
  3. dostałam kod od Miśki i wyróżniłam ogłoszenie. Teraz wyróżnienie wynosi +2
  4. Tarzanka Gabi zagrzewa cię do walki z choróbskiem :eviltong:
  5. Wszystkie bazarki zapłacę w poniedziałek (jutro) dopiero nie bijcie mnie tylko, ale taki był tydzień...
  6. Dziewczyny tylko spokojnie ja rozumiem wszystko, ale no wiecie nie kłóćcie się... Ajsi to czekaj na domek cierpliwie ;)
  7. Czeska nie poddawaj się ! Giselka, będzie dobrze... :glaszcze:
  8. Niestety ja robię już ogłoszenia dla kotów i innych psów... :roll: Z drugiej strony robienie ogłoszeń jest proste jak drut, bo pisze się podstawowe informacje wrzuca zdjęcia (bardzo zwiększa szansę adopcji) i tyle... a spis stron ogłoszeniowych też jest... tyle, że kto?
  9. Przeczytałam już uff Straszne brak mi słów... _______________________ Teraz trzymam kciuki będzie dobrze :thumbs:
  10. Wydaje mi się i zastanowiłam się nad tym, że może lepiej aby Ajsi trafiła do domu jako "samotniczka"?
  11. Aisza promienieje taką radością którą ma ochotę podzielić się z wszystkim i wszystkimi. Jest piękna :loveu:
  12. _ogonek_

    Metamorfozy

    czytając, że kolejny psiak znajduje dom chce mi się skakać z radości :-)
  13. Hopsa Karinko i Hopsa Sarenko :-(
  14. No mAlutka jeszcze cię podniosę...
  15. To ja tylko podrzucę
  16. [quote name='marta23t']domek na zewnątrz Broń Boże. to byłoby dla niej zabójstwo:shake: musi być dom odpowiedzialny, taki, który będzie umiał się zaopiekować pieskiem z niedowładem, zaakceptuje tą sytuację, będzie miał czas na wizyty u weterynarza. ja mimo wszystko wierzę, że Isia wyzdrowieje. musimy być dobrej myśli..jeśli miałaby być kaleką na zawsze nie wiem czy dom się znajdzie:shake: ale liczę na cud-przecież było takich kilka piesków na dogo... pocieszające jest to że kontroluje wydalanie, to świadczy że ma jeszcze czucie i sytuacja nie jest patowa.trzymajmy kciuki za malutką i prosimy o wsparcie finansowe-chcemy ją uratować ale w Fundacji jest wiele psów potzrebujących. każdy grosik się liczy:oops: [B] [SIZE=1][COLOR=Red]tak sobie myślę, żeby wrzucić nr konta na 1 stronę bo zniknie jak przeskoczy strona- będzie trzeba szukać[/COLOR][/SIZE][/B] [/quote] zgadzam się. Pewnie szybko zniknie pomiędzy postami...
  17. Masz rację, grzej pupkę grzej ;)
  18. [quote name='supergoga'][B][COLOR=black][FONT=Verdana]I przyszedł dzień czwarty – w którymś jego momencie sunia przestała tak leżeć. Jakby wstąpił w nią jakiś inny pies. Biegała w kółko po pokoju, dyszała ciężko, wywołując niepokój właścicielki hotelu, gdyż było to do psiny takie niepodobne. [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]Norka na moment nie usiadła – tylko ten bieg z obłędem w oczach – cóż…właśnie umierała jej ukochana opiekunka.[/FONT][/COLOR][/B][/quote] Nie mogę w to uwierzyć... To naprawdę niesamowite :-( Piękne..:-(
  19. Hopka Kropeczko :placz::placz:
  20. Podrzucę Isię wieczorkiem...
×
×
  • Create New...