Ja otrzymałam gazetę dzisiaj. Bardzo mi się podoba. Tyle nie rozumiem jednego:
"W prenumeracie cztery wydania kwartalnika Dog&Sport za 18 zł" To znaczy że cała prenumerata 18 zł kosztuje?? :roll: No bo nigdzie nie ma wspomniane ile za prenumeratę ....
[quote name='Saphira']Napisałam prośbę o pomoc do osoby na dogo z Włocławka, ale wiadomo, że [B]szanse na znalezienie kogoś niezapsionego na dogo są mizerne[/B] :shake:[/quote]
No to witam, nie mam psa :oops:
Podrzucę temacik w górę.