Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Śliczna jesteś Gabuniu :loveu:
  2. No to czekam :loveu::loveu::loveu:
  3. Suuupeeer :loveu::loveu::loveu:
  4. Tak zgadzam się z przedmówczynią :placz:
  5. Ada nie martw się... Ja też nie mam 6 z matemy :evil_lol: 6 to mam z religii :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. Czekam na jeszcze bardziej szczegółowe informacje :cool3:
  7. Podniosę Uszaka :loveu: Zdjęcia śliczne, on jak taka mała fajtłapka wygląda :lol:
  8. Dzięki shangri_la :loveu:
  9. Oby wszystko się udało :loveu:
  10. Hej ciotki nie zostawiajcie Kamusi w potrzebie :placz:
  11. Hopka maleńka Alutko :loveu:
  12. Wiecie, może wejść na naszej klasie na kilka for dyskusyjnych i tak jakby przypomnieć się???
  13. Ona jest mocna ja w to wierzę :loveu:
  14. Ech, tobie dobrze, bo mój dzień zaczyna się o 7.00 a kończy ok. 21.49 :cool3:
  15. Dlaczego tutaj tak cicho? :-(
  16. To ja się dołączę do wierzeń Isadory :loveu:
  17. Jakbym ja wam dała moje zdjęcia z mojego brudnego pokoju to byście się za glowę złapali :evil_lol:
  18. Monika, lepiej zapytać jak dzień minął ;)
  19. Isadora, modlę się żeby to był szczęśliwy piątek, a nie ten pechowy według przesądów (jutro jest 13, 13 piątek, ostrzegam przesądnych :eviltong:)
  20. Ja otrzymałam gazetę dzisiaj. Bardzo mi się podoba. Tyle nie rozumiem jednego: "W prenumeracie cztery wydania kwartalnika Dog&Sport za 18 zł" To znaczy że cała prenumerata 18 zł kosztuje?? :roll: No bo nigdzie nie ma wspomniane ile za prenumeratę ....
  21. [quote name='Saphira']Napisałam prośbę o pomoc do osoby na dogo z Włocławka, ale wiadomo, że [B]szanse na znalezienie kogoś niezapsionego na dogo są mizerne[/B] :shake:[/quote] No to witam, nie mam psa :oops: Podrzucę temacik w górę.
×
×
  • Create New...