Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. ja bym mu dała ze 3 lata mniej... albo nawet 4... :roll:
  2. [quote name='Radek']Ada, dam namiar na czarnulki na NK koleżance. Może ona je gdzieś zareklamuje?[/quote] Jak dla mnie to oczywiście :loveu: NO podnoszę!!! Ludzie dajcie szansę żeby trzy lata w schronisku siedzieć :placz: :placz: :placz:
  3. Super :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Mały rozrabiaka :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='halcia']I....az strach ja miziac,bo Monka zazdrośnica od razu ja "karci",nawet jak głaskane sa obie....[/quote] Ona biedna może jakąś psią deprechę załapać... :placz:
  6. majqa masz lepszą wenę twórczą niż ja:loveu: Hopka w górę!! :multi:
  7. [quote name='globalnydog193']No i sie szkola zaczela:shake:[/quote] Ba ja już do szkoły chodzę drugi tydzień po feriach :placz:
  8. [quote name='Renata5']One mają mniej więcej tyle samo czasu:placz:Tyle,że Promyczek powinien iść JUŻ do dt,bo ma problem z siusiaczkiem i wiadomo,warunki schroniskowe nie służą wyleczeniu-brudno,zimno...:shake:[/quote] No to tym bardziej. Sugeruję umówić się i wysłać go na DT! :roll:
  9. Hopka beniu :multi: :multi: :multi: A właśnie jakie jest imię tego rozkosznego kawalera? :loveu:
  10. W górę, dlaczego nikt się tutaj nie interesuje maleńkimi czarnulkami?? :placz: :placz: :placz:
  11. I jak wyszło gotowanie? :cool3:
  12. Renata ta wena to raz na ruski rok :evil_lol: Super że Skarbeczki i Promyczki mają szczęście takie :multi: (tyle osób chce im pomóc) Może warto skorzystać z propozycji viverny? Może dla Promyczka niech to będzie szansa, bo on ma tylko kilka dni, a Skarbuś trochę dłużej...
  13. Hopka :multi: :multi: :multi:
  14. [quote name='monika083']na DT, zrobilam bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/pchli-targ-na-gabi-do-28-02-a-131332/"][COLOR=#000000]**pchli targ**na Gabi,do 28.02.[/COLOR][/URL] [B]poprosze skromnie o podnoszenie..:oops:[/B][/quote] Proszę uprzejmie :evil_lol:
  15. Pazury gryzę z niecierpliwości :shake: :evil_lol:
  16. To się Ada pogubiła :roll: Gabi jest u Tarzanki na DT czy na DS? :oops:
  17. Kod mam alegratka już też ;) Bardzo dziękuję :loveu: Aktualna wartość wyróżnienia +5
  18. [FONT=Comic Sans MS, cursive][FONT=Tahoma, sans-serif][SIZE=5]Skarbuś[/FONT][/FONT] [FONT=DejaVu Sans Light, sans-serif][SIZE=5]Samo imię wskazuje, że piesek jest niczym skarb. Tak też jest w rzeczywistości. Skarbuś mimo swojego sędziwego wieku nie poddaje się i nie dopuszcza do siebie myśli o decyzji człowieka... Decyzji, która zmieni jego życie już na zawsze... Za kilka tygodni Skarbuś może zostać poddany eutanazji. Może i jego zdrowie nie jest do końca dobre, ale nie można go od razu skreślać. Czy znajdzie domek stały lub choćby tymczasowy, gdzie mógłby odejść w cieple domowego zacisza, a nie w zimnym schronisku... Czy on musi odejść? Czy nie ma już dla niego szansy?[/FONT] [FONT=DejaVu Sans Light, sans-serif][SIZE=5]Odpowiedź na te zasadnicze pytania zależy od Ciebie, nie skreślaj Skarbusia. Daj mu szansę![/FONT] [FONT=DejaVu Sans Light, sans-serif][SIZE=5][SIZE=3] ________________________________________[/FONT] [FONT=DejaVu Sans Light, sans-serif][SIZE=5][FONT=Verdana][SIZE=2]I? może być??[/FONT][/FONT]
  19. Ahaaa :oops: Dobra coś wykombinuję, nie zauważyłam drugiego :oops:
  20. [FONT=Tahoma, sans-serif]Promyczek[/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive] [/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Imię piękne i radosne. Jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej... Promyczek to tak naprawdę bury kundelek, któremu życie nie oszczędziło bólu i cierpienia... [/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Zapytasz, czy może być gorzej? [/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Może... Otóż Promyczek skazany jest na śmierć. Dlaczego? [/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]To decyzja człowieka. Głównym powodem jest wiek Promyka. Przecież nikt nie chce starego pieska, który i tak ma problem ze stawami... [/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Czy on musi akurat tam spędzić ostatnie dni życia?[/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Nie... Lecz człowiek podjął inną decyzję. Skreślił Promyczka, od razu... On czeka w schronisku już 3 miesiąc. Ma 20 lat. Został znaleziony... [/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Dzisiaj kundelek o promieniejącym imieniu jeszcze żyje, ale ta decyzja może ulec zmianie nawet jutro... Czy na pewno chcesz tego? Czy on musi opuścić ten świat? Czy nie ma szans na domek do końca życia?[/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Pamiętaj jego zegar nerwowo tika, wszystko może zmienić się nawet za godzinę...[/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Wszystko jest w Twoich rękach...[/FONT] _____________________________________________________ [FONT=Comic Sans MS, cursive][FONT=Verdana][SIZE=3] [SIZE=2] Czy taki tekst może być ?? Oczywiście nie mam talentu żadnego :oops:[/FONT] [/FONT]
  21. no to hopka w górę :multi:
  22. Słuchajcie, upłynął termin ważności jednego z wyróżnień. I aktualna wartość wyróżnień wynosi 4. Reszta wyróżnień może zniknąć w ciągu tego tygodnia i dalej. Czy wyróżniamy jeszcze?
×
×
  • Create New...