-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='rotek_']wyszłam na tyrana:evil_lol: mała właśnie szykowała się do siku [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/00/61/da/1831923_1_d41d_d.jpeg[/IMG][/quote] Aż się zaśmialam :evil_lol: Ale złapałam tyrankę podczas czynienia zła :p :evil_lol: -
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Proszę bardzo banerki umieszczone :loveu: -
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Bianca brzmi tak egzotycznie :cool3: Bardzo dziękujemy wrzucam banner do pierwszego posta :loveu: -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Sytuacja krytyczna!! -
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[url=http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=woj.+Dolno%B6l%B1skie%2C+Uciech%F3w&loc2=Wroc%B3aw&byCar=on&cId1=963ec2cf00782b005c4600576a00faf8ca07d8fe004f0e8a&sId1=&cId2=&sId2=]woj. Dolnośląskie, Uciechów - Wrocław - Zumi.pl Lokalizator internetowy[/url] na mapie. Uciechów leży ok. 50 km od wrocławia Co do transportu pytaj rotek, ale chyba nie byłoby problemu... -
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
_ogonek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
W górę Kropka :placz: -
One są bardzo kochane, muszą w końcu znaleźć dom!
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Sytuacja jest krytyczna w górę!!!! -
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
_ogonek_ replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz wyrażę moją radochę :multi::multi: -
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
W górę maleńka :placz: -
Hamer gdzie jesteś, coś cię nie widać tu...
-
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[U][SIZE=5][COLOR=Lime][I][FONT=Georgia][B]Może jest ktoś kto zrobiłby dla małej banerek? [/B][/FONT][/I][/COLOR] [/SIZE][/U] Ja się na tym zupełnie nie znam :roll: -
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Ja też sobie tego nie wyobrażam dlatego podnoszę :cool3: -
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
_ogonek_ replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W takim razie mocno będę trzymać kciuki :thumbs: -
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='rotek_']Bianka jest tak drobna ze [B]przechodzi przez kraty o wymiarach 7x7 cm![/B] najpilniejszą rzeczą jest kupno szkła akrylowego tzw plexy pomoże to nam zamontować bramkę dla szczeniaka koszt około 60zł na wykonanie bosku póki co mała jest zastawiona różnymi deskami tak żeby nie mogła się przedostawać przez bramkę ada dała już znać aministratorowi naszej strony o utworzenie podstrony dloa bianki wtedy będziecie mogły już oficjanie zostać jej opiekunkami:loveu:[/quote] Dalej nic mądrego nie wymyśliłam na temat jak ona to robi?! Spryciula z niej :eviltong: Hopsa do góry :multi: -
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
_ogonek_ replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
Jejku aż ciężko było powstrzymać łzy radości tak bardzo się cieszę :multi: A wątek w dziale już w domu? -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Nie martwcie się będzie dobrze... Isia na pewno odnajdzie swoje miejsce przy piecyku w cieplutkiej kołderce... -
Heksa Don Banditka ~ nowe l Federalna (FBI) + Filmik
_ogonek_ replied to Kamila_'s topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Przepraszam, ale czy możn a byłoby prosić autora wątku o jakąś aktualizację i powiedzenie nam co się teraz dzieje z Heksą? Zdjęcia mile widziane :cool3: -
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Hopsa Bianko :loveu: Jesteś śliczna ktoś z pewnością Cię wypatrzy :loveu: [SIZE=1]uch no i muszę zabrać się za najprzyjemniejszą robotę pod słońcem-zmywanie naczyń :angryy:[/SIZE] -
Kama już w nowym domu, nareszcie szczęśliwa!!!
_ogonek_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Czy taki tekst odpowiada: [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] [/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] Czasem los płata istotom takim jak zwierzęta różne figle, ale najczęściej tym sprawcą jest człowiek, przez swoją lekkomyślność i brak inteligencji... [/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] Kolejną ofiarą ludzkiej bezmyślności stała się dalmatynka Kama. Została ona oddana przez właścicieli do przytuliska...[/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] Kama ma ok. 10 lat jest wysterylizowana i zdrowa. Znalazła dom w przytulisku AMI. Tu w przytulisku znajdzie dom każde zwierzę porzucone, połamane, chore. Często one nie mają szans na adopcję... Czy tak musi się dziać? Czy człowiek nadal musi krzywdzić mniejszych i słabszych od siebie? Czy przytulny dom musi zamieniać się w budę i łańcuch?[/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] To ty zadecyduj. Adoptuj![/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] [/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5]Tel kontaktowy: 502-388-663[/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][I][FONT=Georgia][SIZE=5] Nie bądź egoistą, przygarnij Kamę pod swój dach.[/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=Black] [FONT=Verdana] I jak, może być?[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][I][FONT=Georgia][SIZE=5] [/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] Jakby coś nie tak to prosiłabym o wszelkie rady. -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Czekam niecierpliwie na sunię :bigcool::jumpie: -
Ta pustka jest dobijająca... :-( A Hamer taki piękny...