Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. [quote name='DG32'][URL]http://lh4.ggpht.com/_ruTKOTNXTZg/SY3TMkIMq-I/AAAAAAAAB1w/DbrJh7HMwog/s720/P2070310.JPG[/URL] Mała jogę ćwiczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.[/quote] zgadza się :evil_lol: I nawet całkiem całkiem przyzwoicie małej idzie :evil_lol:
  2. [quote name='giselle4']....michelle04 robi Gabuni allegro:crazyeye: pozniej wklei[/quote] b. dobrze. Gabuniu musi ci się udać :placz:
  3. [quote name='AgaiTheta']Niom ja też się denerwuje, do piątku tyyyle dni :nerwy:[/quote] Fakt to bardzo stresujące. Musi się udać!!!
  4. [quote name='modliszka84']na allegro ponad 500 wejść , 1 obserwator i 10 dni do konca...[/quote] No to dobrze :multi: Oby ktoś go tam wypatrzył jednak...
  5. Aha rozumiem :oops: No to podniosę benia :multi:
  6. [quote name='Asta17']Jest jednak szansa na dom dla Ajsi. Dzisiaj dzwoniła do mnie kobieta ze Stargardu Szczecińskiego. Ma 8 letnię rottkę, którą musi uśpić, ponieważ sunia ma cukrzycę i siadają jej nerki. Jest w bardzo złym stanie pomimo długiego leczenia. W domu nie ma małych dzieci. Ajsi mieszkałaby w domu z ogrodem. Myślę, że byłby to bardzo dom dla niej. Kobieta wydała się bardzo sympatyczna. Wieczorem ok. 20 będę do niej dzwonić, bo musi jeszcze ustalić wszysto z mężem i zobaczyć jak daleko od niej jest Bogatynia. Po rozmowie z tą Panią dam dokładnie znać co i jak, ale przynajmniej pojawiła się nadzieja.[/quote] Oferta bardzo kusząca :cool3: Mam nadzieję że suni się powiedzie :loveu: Trzymam kciuki za udaną adopcję :thumbs:
  7. [quote name='Asta17']Już przedstawiam rozliczenie, które wczoraj przesłała mi Mrófffcia: P. Dorota (wpłata własna)-100zł P. Agnieszka (cegiełka)-5zł Anka 5501 (cegiełka)-20zł Mróffcia (wpłata własna)-100zł Agata,Sonia (wpłata własna)-40zł Suma: 265 zł Brakuje: [B]135 zł[/B][/quote] No to pięknie :shake: 135 zł drogą nie chodzi... Czy wiadomo gdzie "zaginęły"?
  8. [quote name='rotek_']giselle, charaktery!:cool3: dobra wysyłam jej zdjęcia plus adres strony...[B].niech się dzieje wola niebia[/B]...[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='kasiaNDM']Tak oczywiście możesz normalnie wpłacić ;) Tu się nikt nie kłóci po prostu rozliczenia trzeba robić dokładnie[/quote] Ja tozumiem, ale spoko dziewczyny :loveu: To pieniążki pójdą w pon. A może ktoś mógłby bazarek zrobić?
  10. Jaka słodka :loveu: :loveu: :loveu: Widać, że się zadomowiła :evil_lol:
  11. [quote name='Zebrrra']Wczoraj przyjechała po niego pani z Allegro. Czyli jednak to Allegro dużo daje! W każdym razie Łobuz, czy [B]Shaggy (swoją drogą bardzo ładne imię)[/B] zamieszkał w Poznaniu.[/quote] tak mi się wymyśliło, bo mi się kudłaty ze Scooby Doo skojarzył :lol:
  12. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ja rozumiem, że każdy chciłaby coś wiedzieć, ale nie kłóćcie się[/SIZE][/FONT][SIZE=3] ;)[/SIZE] Nie mam konta na allegro, więc mogę wpłacić za cegiełkę że tak powiem normalnie??
  13. POdnoszę, śliczna bernardynka nie może czekać ;)
  14. [quote name='deer_1987']jest juz pod profilem co ja akladalam.. [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/22618757/gallery/7"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL][/quote] Aha rozumiem :oops: To ja podniosę :multi:
  15. [quote name='AgaiTheta']Ok sprawdzimy to sami :) Dzieciaki pakują się w piątek! Trzymać kciuki!!!![/quote] Pakują? :-o :multi: :multi: :multi: Ich historia jest naprawdę niesamowita, to jest naprawdę piękna opowieść i historia, a jaka ujmująca.....
  16. ona ma ogłoszenia na 10 stronach adopcyjnych!!! A nie jeszcze alegratka.... No to razem 11! :shake: :shake: :shake:
  17. [quote name='giselle4']spotkamy sie po niedzieli....zatelefonuje w poniedzialek mam spotkanie z Tarzanka.... zobaczymy jak wyjdzie:oops:[/quote] będzie dobrze ;) trzymam kciuki :thumbs::thumbs::thumbs:
  18. Zrobiłam dla Cori'ego ogłoszenia: adopcjepsow.org schronisko24.pl 4lapy.pl eoferty.com.pl adopcje.org.pl gieldaogloszen.pl kupsprzedaj.pl cafeanimal.pl i sugeruję założyć może bezpośrednio dla Cori'ego profil na naszej-klasie. Może tam ktoś go wypatrzy?? Mogę się tym zająć ale czekam na opinę ;) :loveu:.
  19. W górę !!! :multi: Kto chciałby taką piękną Kamę?
  20. [quote name='halcia']Niestety,Agatka nadal w schr.mijana przez wszystkich odwiedzających.....takie to przykre.....:shake::shake::shake:[/quote] Dlaczego?! Przecież ona jest taka piękna....:shake::-(
  21. [quote name='giselle4']...Rotek na razie nowych fotek nie bedzie aparat kaput PROSZE ZAPROPONUJ PANI JAGE ALBO JAGO WCZORAJ BYŁAM Z NIMI CHWILKĘ TAKIE DWA KŁĘBUSZKI PRZESTRASZONE ta troche większa tez cudo.:-( [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/39b4645f052f1b82.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/322/39b4645f052f1b82med.jpg[/IMG][/URL] albo z tych pierwszy chłopak z tyłu dziewczynka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d6ce8908de732134.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/323/d6ce8908de732134med.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jakie przestraszone maleństwa :-( POdniosę, może ktoś je wypatrzy...
  22. Zdjęcia super. A ten Twój Kabiś to urodzony model :cool3:
  23. Trochę wolno kojarzę ale czyżby włochacz znalazł domek?? Tak jest przynajmniej w tytule :evil_lol:
×
×
  • Create New...