Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. W imieniu zwierzaków serdecznie dziękuję I w imieniu giselki i arjuny podniosę temat do góry :-)
  2. Dobra ja już wróciłam i popilnuję małej [SIZE=1]wszystko zapłaciłam[/SIZE] [SIZE=1]mam z głowy, ale następne bazarki za jakieś 5 miesięcy:roll:[/SIZE]
  3. Pilnować pilnować nie będziecie żałować :evil_lol:
  4. Biedna giselka niedługo się z tym nie pomieści :eviltong:
  5. kurczę Wanilko trzymaj się już niedługo zagrzejesz kuperek w swoijej nowej kołderce :loveu:
  6. Ja rozwiesić mogę u mnie, bo do Uciechowa mam ze 20 min drogi ;) tylko znajdę trochę luźniejszy dzień. Teraz wzięłam się jeszcze za produkcję ręcznych bajerków na bazarek. Trochę mi to opornie idzie ale jakoś...:roll: rotek, co do Bianki ja pomyślę nad jakimś tekstem. Podrzucę jakieś wypociny:eviltong: :eviltong:
  7. Proszę wybaczyć moją nieuwagę :evil_lol:
  8. Mówię Wam ona jest wspaniała :loveu: Wylizała mi twarz całą :loveu: Piękna i jaka skoczna :evil_lol:
  9. No Bianka pokaż się, gdzie tam znikasz? Hej ciotki zajrzyjcie tu od czasu do czasu. Dobra spadam zaraz już tu w ogóle nie wejdę bo teraz to ja lekcje robić powinnam :roll::roll:
  10. Kama w górę. Gdzie jest ogłoszona Kama? Może jakieś allegro?
  11. allegro Hammera: [url=http://www.allegro.pl/item549849810_hammer_jego_nie_trzeba_zachwalac_poprostu_wejdz.html]HAMMER-jego nie trzeba zachwalać-poprostu wejdź (549849810) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  12. [FONT=Georgia][COLOR=Blue][I][SIZE=5]Bianka[/SIZE][/I][/COLOR][/FONT] Zima-choć piękna jest to najtrudniejszy okres w schroniskach. Jedynym źróddłem ciepła staje się drugi pies jednak to często nie wystarcza, dlatego sprawą piorytetową jest znalezienie domów dla psów starych i szczeniąt. Jednym z takich podopiecznych jest Bianka-3,5 miesięczna suczka. Nawet jak na szczeniaka jest żywiołowa dlatego preferowany jest domek z ogródkiem lub obowiązkowo długie spacery na których pies mógłby się wybiegać. Bianka będzie suczką sięgającą do połowy łydki Schronisko w Uciechowie nie pobiera opłat adopcyjnych a warunkiem wydania psa jest podpisanie umowy adopcyjnej [B][SIZE=5] Kontakt w sprawie adopcji 510 433 322 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/B] [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/b4/da/85/1830956_2_d41d_s.jpeg[/IMG] [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/b4/da/85/1830956_1_d41d_s.jpeg[/IMG] Oto mała skoczna Bianka. Piękna i bardzo kochana :loveu: [U][SIZE=4]Znajdźmy jej domek! [COLOR=Red]Banerek do podpisu:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uciechow-mala-torpeda-bianka-131701/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/61/fb6501e41dde900c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uciechow-mala-torpeda-bianka-131701/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/65/489d06c17b6215bb.jpg[/IMG][/URL] Specjalne podziękowania dla Lilmo :loveu: :Rose: Allegro dla Bianki w wykonaniu moniki83 [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=558891571]**mloda,grzeczna, Amstaffka-szukamy pilnie domu**! (558891571) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Dziękuję za pomoc :Rose: [/SIZE][/U][FONT=Georgia][I][SIZE=4][SIZE=6][COLOR=SeaGreen]Dzięki pomocy xmartix Bianka jest już w nowym domu we Wrocławiu !!! :multi:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][U][SIZE=4] :Rose: [/SIZE][/U]
  13. No niestety to nie byłoby za dobre rozwiązanie bo ona nie dogaduje się z "maluchami". I jeśli jeszcze raz wróciłaby do schroniska to byłby dla niej kompletny szok...
  14. No właśnie co u ciebie Isia?
  15. A no faktycznie... Pomylił mi się piesek z avataru iwy i kikou :roll:
  16. Wanilko trzymaj się będzie dobrze ;) Jak pisano wcześniej to warto byłoby już dać wetce te 200 zł i zabrać psiaka... No ale też źle bo potem znów będzie tak robić z psiakami innymi :roll: :shake:
  17. doddy trzymajcie się będzie dobrze :-) :thumbs:
  18. Lolek na pewno jest piękny Cieszę się że trafił właśnie do doddy :-)
  19. To trzecie mówi: Patrz człowieku co nam zrobiłeś :-(
  20. Podrzucę staruszków albo raczej już staruszka. Czy ktoś mógłby zmienić tytuł była już wcześniej prośba...
  21. Malutka tylko się nie daj :placz:
×
×
  • Create New...