-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Dobra ja już wróciłam i popilnuję małej [SIZE=1]wszystko zapłaciłam[/SIZE] [SIZE=1]mam z głowy, ale następne bazarki za jakieś 5 miesięcy:roll:[/SIZE] -
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Pilnować pilnować nie będziecie żałować :evil_lol: -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
kurczę Wanilko trzymaj się już niedługo zagrzejesz kuperek w swoijej nowej kołderce :loveu: -
Ja rozwiesić mogę u mnie, bo do Uciechowa mam ze 20 min drogi ;) tylko znajdę trochę luźniejszy dzień. Teraz wzięłam się jeszcze za produkcję ręcznych bajerków na bazarek. Trochę mi to opornie idzie ale jakoś...:roll: rotek, co do Bianki ja pomyślę nad jakimś tekstem. Podrzucę jakieś wypociny:eviltong: :eviltong:
-
Kama już w nowym domu, nareszcie szczęśliwa!!!
_ogonek_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Proszę wybaczyć moją nieuwagę :evil_lol: -
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Mówię Wam ona jest wspaniała :loveu: Wylizała mi twarz całą :loveu: Piękna i jaka skoczna :evil_lol: -
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
No Bianka pokaż się, gdzie tam znikasz? Hej ciotki zajrzyjcie tu od czasu do czasu. Dobra spadam zaraz już tu w ogóle nie wejdę bo teraz to ja lekcje robić powinnam :roll::roll: -
Kama już w nowym domu, nareszcie szczęśliwa!!!
_ogonek_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kama w górę. Gdzie jest ogłoszona Kama? Może jakieś allegro? -
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
_ogonek_ replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Fabia, w górę :placz: -
allegro Hammera: [url=http://www.allegro.pl/item549849810_hammer_jego_nie_trzeba_zachwalac_poprostu_wejdz.html]HAMMER-jego nie trzeba zachwalać-poprostu wejdź (549849810) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Blue][I][SIZE=5]Bianka[/SIZE][/I][/COLOR][/FONT] Zima-choć piękna jest to najtrudniejszy okres w schroniskach. Jedynym źróddłem ciepła staje się drugi pies jednak to często nie wystarcza, dlatego sprawą piorytetową jest znalezienie domów dla psów starych i szczeniąt. Jednym z takich podopiecznych jest Bianka-3,5 miesięczna suczka. Nawet jak na szczeniaka jest żywiołowa dlatego preferowany jest domek z ogródkiem lub obowiązkowo długie spacery na których pies mógłby się wybiegać. Bianka będzie suczką sięgającą do połowy łydki Schronisko w Uciechowie nie pobiera opłat adopcyjnych a warunkiem wydania psa jest podpisanie umowy adopcyjnej [B][SIZE=5] Kontakt w sprawie adopcji 510 433 322 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/B] [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/b4/da/85/1830956_2_d41d_s.jpeg[/IMG] [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/b4/da/85/1830956_1_d41d_s.jpeg[/IMG] Oto mała skoczna Bianka. Piękna i bardzo kochana :loveu: [U][SIZE=4]Znajdźmy jej domek! [COLOR=Red]Banerek do podpisu:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uciechow-mala-torpeda-bianka-131701/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/61/fb6501e41dde900c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uciechow-mala-torpeda-bianka-131701/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/65/489d06c17b6215bb.jpg[/IMG][/URL] Specjalne podziękowania dla Lilmo :loveu: :Rose: Allegro dla Bianki w wykonaniu moniki83 [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=558891571]**mloda,grzeczna, Amstaffka-szukamy pilnie domu**! (558891571) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Dziękuję za pomoc :Rose: [/SIZE][/U][FONT=Georgia][I][SIZE=4][SIZE=6][COLOR=SeaGreen]Dzięki pomocy xmartix Bianka jest już w nowym domu we Wrocławiu !!! :multi:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][U][SIZE=4] :Rose: [/SIZE][/U]
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
No właśnie co u ciebie Isia? -
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
_ogonek_ replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A no faktycznie... Pomylił mi się piesek z avataru iwy i kikou :roll: -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Wanilko trzymaj się będzie dobrze ;) Jak pisano wcześniej to warto byłoby już dać wetce te 200 zł i zabrać psiaka... No ale też źle bo potem znów będzie tak robić z psiakami innymi :roll: :shake: -
doddy trzymajcie się będzie dobrze :-) :thumbs:
-
Lolek na pewno jest piękny Cieszę się że trafił właśnie do doddy :-)
-
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
_ogonek_ replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podrzucę staruszków albo raczej już staruszka. Czy ktoś mógłby zmienić tytuł była już wcześniej prośba... -
Kama już w nowym domu, nareszcie szczęśliwa!!!
_ogonek_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kama :-(:-( -
mAlutka wygrała walkę o życie i o domek. Zabrze
_ogonek_ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Malutka tylko się nie daj :placz: -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Isia w górę.,.