Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Melduję, że u Hamera wszystko super. Jest naprawdę łagodnym i kochanym psem. Mimo że zobaczył mnie pierwszy raz pozwolił się przytulić :loveu: To jest naprawdę łagodny i bardzo inteligentny olbrzymek :loveu: Komenda "siad" w wykonaniu Sylwii (rotek_) spełnił zgodnie z oczekiwaniami :loveu: Trochę się na śniegu pobawiliśmy (padał u nas śnieg) i również... butelką :evil_lol:. Hamer ma nową oryginalną zabawkę. Jest to plastikowa butelka. Trochę pobiegaliśmy pobawiliśmy się. Moje pierwsze wrażenie jak go zobaczyłam to było "musi być inteligentny". Wiedziałam to kiedy spojrzałam w jego piękne brązowe oczy :roll: to się nazywa "wyczucie" :P
  2. Byłam dzisiaj u Karinki i Sarenki :loveu: Są przepiękne i wspaniałe - nic tylko brać!
  3. Marta, a czy Isia mogłaby otrzymać DT ale na zewnątrz? Bo ostatnio pisałam do użytkowniczki wiosna, on oferuje DT, ale na zewnątrz no i odpłatne...
  4. No to maluchom na nowej drodze życia jedynie mogę życzyć wszystkiego dobrego :thumbs:
  5. Fabia ma ogłoszenia praktycznie wszędzie....
  6. Chorowite staruszki, trzymajcie się cieplo :placz:
  7. No to bardzo mocno trzymam kciuki :thumbs:
  8. Ja mogłabym napisać z prośbą o umieszczenie, ale czy są jakieś koszta??
  9. I jak minęła pieskowi nocka?
  10. Cioteczki kochane wejdźcie bo tu cicho sza :-(
  11. Dlaczego nikt nie zagląda do dziecinki Fabii? :placz::placz::placz:
  12. Dlaczego u suczek cisza taka?? :-(:-(
  13. Isia, kochana zdrowiej szybko :placz:
  14. Alutko, będzie dobrze, a ciocia halbina na pewno nie gotuje tak źle :cool3:
  15. No i no i :multi: Jakie wieści?? mnie w żołądku kręci, bo tyle się dzieje...
  16. Hammerek czeka na domek :placz: [SIZE=1]Dzisiaj będę miała okazję poznać tego olbrzymka[/SIZE]
  17. Podniosę temat w ten śnieżny poranek...
  18. Kluchy wszystkie do łóżka :mad: :razz:
  19. Wartość wyróżnienia ogłoszenia Agaty na chwilę teraźniejszą wynosi +1 To ostatnie wyróżnienie prawdopodobnie zostanie zdjęte jutro...
  20. Jak minęła nocka?
  21. [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Ada/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]Tarzanko jesteś najlepsza :loveu::loveu:
  22. Halo?! Czy nikt nie widzi dużej Vegi? :-(
  23. To drugie wygląda tak jakby się uśmiechał :lol:
×
×
  • Create New...