Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Ja również dołączam się do tych życzeń! :loveu::loveu::loveu:
  2. To może wyślij mi je na maila, dobrze? [email][email protected][/email]
  3. [quote name='becia66']Szczęście wielkie i balsam na nasze serca....:loveu::loveu::loveu: A ja z upierdliwością maniaka [B]twierdzę że nie ma psów nieadopcyjnych...[/B]:multi: bo same na koncie mamy adopcje staruszków orzechowskich, kalekich, ślepych, chorych z guzami i nijakich ale dla nas najpiękniejszych....:loveu::loveu::loveu: Vego - jesteś już szczęśliwym psem i takim zostań na zawsze !!![/quote] To ja Cię utrzymam w tym twierdzeniu, bo sama tak myślę :-) Jejku ale sie strasznie cieszę :multi::multi::multi: Vega wszystkiego najlepszego :loveu:
  4. ZMoże wstaw na fotosika i podaj link...
  5. [quote name='giselle4']Kaja jest bardzo lagodna i bardzo grzeczna nawet nie warknęła na Gabi jak była u niej w odwiedzinach a Gaba rwała sie do walki. Moze mieszkac w mieszkaniu michelle wlazał do niej do klatki a ta sie cieszyła...pozwalala sie dotykac i pozwalała robić sobie fotki. Kaj ma [B]1,5 roku[/B][/quote] Toż to dziecko jeszcze :-o:-o Jestesm przerażona i wściekła :mad: Oki jakby ktoś pisał/dzwonił w jej sprawie to wiem co mam powiedzieć. Czy mogę zapytać o coś jeszcze? Skoro ten pan miał po Aiszę przyjechać w któryś tam wtorek to dlaczego nie przyjechał?? :-(
  6. Może jakieś banerki porobic dla Chatulowskich kotków?? Z przyjemnością umieszczę taki w podpisie! :-) Podnosze koty!!! Pati, wpłaciłam pieniądze za literaturę piękną z bazarku na konto Chatula. W tytule napisałam moje miasto bo mi ucielo w nazwie zleceniodawcy :oops: Razem na Konto Chatula wpłaciłam 5,00 + 4,60 przesyłka = 9,60 zł.
  7. AGAGA bo my mamy Agnieszkę podróżniczkę :evil_lol:
  8. Jejku.... :-( jaka ona ładna :-( Mam kilka pytań: 1. Czy Kaja toleruje dzieci? 2. Czy k. toleruje inne zwierzęta? 3. Kaja może iść do mieszkania? 4. Wiek Kai? 5. Jaka jest, agresywna, towarzyska, czy też może spokojna ? Pytam bo znam wiele osób zainteresowanych adopcją Asta, więc jakby co to polecam psiaki jak leci. ;)
  9. Fiu fiu jaka psia ferajna :multi: :evil_lol:
  10. [QUOTE]póki co obserwator milczy :roll:[/QUOTE] Ja nie chcę nic mówić ani zapeszać, ale być może obserwator po prostu wzruszył się losem Kropy i nie adoptuje jej,....[SIZE=7] tfu! tfu![/SIZE] :roll: Przepraszam że tak mówię, ale wiele osób jest obserwatorami takich aukcji w sumie dla "picu" ... :roll:
  11. Ok, wymyśliłam cos takiego nie wiem czy jest do końca dobrze, bo pisałam na szybko :oops::oops: [SIZE=5]Kiedy człowiek wpada na swój kolejny „mądry” pomysł, ktos musi niestety ponieśc tego czynu konsekwencje. Pytanie jest jednoznaczne, kto? Odpowiedź jest równie prosta – to zwierzęta... Gdy słońce chowa się za chmurami znikają promyki nadziei, tak i tym razem się zdarzyło... Kora imię z pozoru ładne i pięknie brzmiące. Czy aby na pewno taka jest prawda? Czy na pewno chcesz ją znac? Ona ma zaledwie 2 lata. Piękna bokserko podobna sunia. Brzmi kolorowo, prawda? Jednak dalsza część tej historii jest o wiele bardziej niezwykła. Niestety, nie w sensie pozytywnym, na odwrót. Boksery źle znoszą pobyt w schronisku, ale Kora nie przypomina już radosnej suni, to szkielet. Ona się poddaje! Przyjacielska, miła sympatyczna Kora, czego chcieć więcej? Ona jedynie nieśmiało prosi o dotyk ludzkiej ręki, ale nie tej złej, która by ją zbiła, ale tej która przytuli ją gdy wróci ze szpitaliku w którym teraz przebywa. Człowiek, który ją wesprze, którego ona wesprze swą wielką psią milością... [/SIZE][COLOR=#000000][SIZE=5]Kora przebywa teraz w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt "As" w Jamrozowiźnie. (Gmina Kłomnice, 25km od Częstochowy), ale już w środę jedzie do hoteliku. Jest jednak tylko jedno „ale” - potrzebne są pieniądze na opłacenie hoteliku, 320 zł miesięcznie. Pomóż, tak wiele dla Kory znaczy tak niewiele dla Ciebie. Nie bądź egoistą! [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=5]Jeśli chcesz pomóc Korze i pomóc jej odzyskać dawny wdzięk i urodę wystarczy że wykonasz jeden telefon:[/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=5][B](+48 )518125320[/B] [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=5]Liczy się każdy grosz, nie bądź obojętny, pomóż!!![/SIZE][/COLOR] Podoba się? :oops:
  12. Doda_ Co uż JUTRO? trochę nie jarzę... :oops: A tekst to do allegro cegiełkowego, czy też takiego ogloszenia dla psiaka? Może oba?
  13. [quote name='Isadora7']Isieńko czy Pani nadal chętna na ciebie?[/quote] musi musi :multi: Jestem kłębkiem od gadfania głupot dzisiaj :mad: Nie dziwne znów mi się zatoki pierniczą :roll:
  14. Dodam jeszcze, że chętnie spojrzę jak on się teraz wygląda :evil_lol:
  15. Ludzie podniosę jeszcze raz. Bardzo bym chciała żeby to był tylko fotomontaż to zdjęcie :-(:-( Czy potrzeba Wam tekst do ogłoszeń?
  16. Boziu jaka zmiana, szokująca :crazyeye: [SIZE=1]Ale bym sprała takich ludzi na kwaśne jabłko [/SIZE] :angryy: Tytan, jak dobrze że trafiłeś na Kasię :loveu:
  17. [quote name='Olena84']Do gory po domek, bo nie mam koronek:evil_lol:... [B] Ech, chyba Ci Ada nie dorównam z rymami[/B].[/quote] :evil_lol::evil_lol: musisz złapać wenę :evil_lol: Kama do domu!
  18. Czy mialby ktoś zdjęcia Wanilii? Chętnie bym ją zobaczyła :oops::oops:
  19. Podniosę staruszków, ktoś je prędzej wypatrzy :lol:
  20. Przypominamy, tyle aptek do "obrabowania" :evil_lol::evil_lol:
  21. [QUOTE]To tylko czekać na "urwanie telefonu" w sprawie czarnulek :smile:[/QUOTE] Musi :lol: Maleńkie na pewno kiedyś znajdą domek, chcę tylko aby dożyły spokojnej starości i nie poszły pod igłę brr :-(
  22. Bardzo mocno trzymam kciuki za Isię :thumbs: Będzie dobrze, zobaczycie :-)
  23. Podnoszę. Jejku myślałam że się poryczę :oops: Jaka biedna sunia :-( Podniosę - jedyne co mogę zrobić.
×
×
  • Create New...