Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Podnosze i o foty prosze.
  2. gameta ale ja zawsze musze sie klocic :shake::shake: napisze jutrodo tej pani bo dzis siedze nie u siebie na kompie tylko u taty,...
  3. nie mam bo ludzi nie chce straszyc :evil_lol:
  4. no to ja nerwowo przytupuje noga i czekam na wiesci :laugh2_2::jumpie:
  5. oby sie tylko nie przerazil :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Ja nie mam nic przeciwko chowaniu zwierząt tak 'normalnie', ale dziwnie przechodzi mi przez mysl fakt ze mojego ukochanego pupila zjadaja jakies robale :oops: Teraz wyjde na hipokrytke bo osobiscie wole kremacje, a zwierzaki chowam w sposob 'normalny'. Zanieczyszczenie, fakt i to spore. w ogole nie lubie chodzic na cmentarz...
  7. [quote name='NaamahsChild']Nie tylko Ty, a jednak mój TZ dał radę:evil_lol: no to duzy postep :evil_lol::evil_lol:
  8. [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Rozsyłajmy wieści, pomysł dobry. Może zrobić coś takiego jakby zaproszenia, tj. wysyłać ładny tekst majqi :loveu: użytkownikom dogo na pw. [/SIZE][/FONT]Każdy chetny wybierze sobie literke i wszystkim uzytkownikom aktywnym odm poczatku tego roku (1.01.09) wysłać takiego priva. Co wy na to? Może to sprowadzi więcej osób i pomysłów na wątek?
  9. (*) (*) (*) gdziekolwiek teraz jestes bedzie ci tam lepiej niz tu wsrod zlych ludzi....
  10. werszłam na wątek i aż mi się oczy śmieją jak widzę takie szczęśliwe psiaki :loveu::loveu: :multi: :Rose: Haniu dzięki za takie superowe wiesci :Rose:
  11. chyba jednak ja jestem ciezkim przypadkiem :evil_lol::evil_lol:
  12. xmartix witamy serdecznie w Azylu ;)
  13. syn chyba z wariatkami nie trzyma :lol::lol:
  14. [QUOTE]tylko że nie ma gdzie go zabrać...:shake:[/QUOTE] no i jest problem.... chodzi raczej o kase ktorej brakuje czy o to ze to nie moze byc on w hoteliku?
  15. mam sie cieszyc czy nie?:evil_lol::eviltong::roll:
  16. trzymam kciuki i powodzenia! nie dziekowac :evil_lol::diabloti:
  17. giselle ja mam juz dosyc tej biurokracji ktora ludziom zycie utrudnia :placz:
  18. giselko jak zostanie ogonek będzie mdpbrze, a jesli nie to i tak dobrze. najwazniejsze jest aby zadnego paskudztwa sie tam nie znalazlob;)
  19. Zawitalam na watek bo w koncu go odnalazlam :evil_lol::evil_lol: POdniose od razu wszystkie biedactwa jakie cekaja na domy :-)
  20. Ty staruszka? Jedzie mi tu czołg? :eviltong:
  21. wchodze na watek i sie strasznie ciesze :multi::multi::multi:
  22. arjuna chyba najlepiej zadzwon do giselle.... kurcze tak mi aiszy szkoda mam sobie za zle cos pewnie spierniczylam, znowu :-(:-(:-(
  23. podnosze temat :multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...