Ja nie mam nic przeciwko chowaniu zwierząt tak 'normalnie', ale dziwnie przechodzi mi przez mysl fakt ze mojego ukochanego pupila zjadaja jakies robale :oops: Teraz wyjde na hipokrytke bo osobiscie wole kremacje, a zwierzaki chowam w sposob 'normalny'. Zanieczyszczenie, fakt i to spore. w ogole nie lubie chodzic na cmentarz...