-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Psy szkolone do walk mają zupełnie odmienny charakter... A wszystko za sprawą człowieka. Zgadzam się z Vectrą.
-
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
_ogonek_ replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
POdniosę Nelę... :-( -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']Dlatego lepiej, dla Wanilki, ze po jednym dniu ją oddala niz po dwoch tygodniach, miesiacu, miala by to zrobic.[/quote] W sumie to tak, bo potem byłby to dla niej szok, ale takie przerzucanie psa z miejscew na miejsce też nie jest najlepszym rozwiązaniem. -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Ja za to niecierpliwie czekam na zdjęcia i wieści z nowego domu Wanilki :multi: -
[quote name='anuula'] [...]po kliku dniach przerwy zaczęłam przemywać oczy herbatą [...][/quote] Może nie herbatą tylko tzw. świetlikiem. Chyba tak będzie lepiej.
-
Utwierdzanie od razu jakiejkolwiek rasy w tym, że jest niebezpieczna jest niepotrzebne, zbędne. Znam jedną rottweilerkę (też psy uznane za niebezpieczne) która jest bardzo łagodna można ją głaskać i przytulać. W materiale w pierwszym poście ja się zastanawiam podobnie jak wiele osób - gdzie był opiekun dziecka? Proste, zwalić całą winę na asta tylko dlatego że jakiś wariat uznał go za jedną z niebezpiecznych ras, pięknie... :shake:
-
nie ma za co po prostu snuszkak pisala juz dawno temu na moim watku z rosba o ogloszenia. No i nie sledzilam tez tak uwaznie watku...
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Ola spadła nam z nieba i to dosłownie:loveu::loveu::loveu: -
Według mnie najlepsze są krople. Bokserka mojej babci dostała i nie było dziadów. Także polecam, niestety, nie pamiętam jak tamte krople się zwały.
-
Władczyni, wiem. Ale chyba nie powinno być nic przeciwko temu. Tylko nie wiem który z psiaków potrafi grać w dogfrisbee. Chcę po prostu połączyć zabawę z nauką. Bo tak młodsze pokolenia od razu zrozumieją. A czy zbieranie w międzyczasie pieniędzy do tzw. puszek na psiaki ze schroniska to dobry pomysł?
-
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Arko, nikt nie chce już źle. Liczy się dobro Wanilki, no ale niektórzy w wątku mają prowokujące zapędy. Dobrze że dom do którego teraz trafiła został uprzedzony o niszczycielskich zapędach. Arko, shanti sugerowala, Że pies który nagle trafia do nowego miejsca powinien być w nie "wprowadzony" żeby nie czuł się nieswojo. Nikt nie chciał aby osoba, która adoptowała Wanilkę od razu rzucała pracę! :-o -
Rybko dzieki za pomysl i rade. Na pewno wykorzystam :-) Moze wykorzystam ulotki ktore sa rozdawane teraz, z "okazji"miesiaca sterylki? Nauczyciele chyba sie zgodza, a jakies przekaski moga zrobic matki ;) moze jeszcze ulotki by rozdawac o psach ktore czekaja na domy w naszych schroniskach... Dzięki jeszce raz rybko :loveu:
-
Kama już w nowym domu, nareszcie szczęśliwa!!!
_ogonek_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jak wyżej Kama na pierwsza! -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
wilczek no to czekamy na wieści :-) -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Lara dlatego jest prosba zebys jeszcze nie wydawala pieniedzy, moze zaisniec sytuacja ze [B]Wanilka bedzie musiala wyladowac na jakis czas u szkoleniowca[/B].[/quote] oby taka sytuacja nie miala miejsca juz nigdy! -
Właśnie teraz jest ten najgorszy sezon na kleszcze - marzec. Wszystkim radzę uważać bo ostatnio kleszczy coraz wiecej. Bokserka mojej babci w zeszłym roku nawet w styczniu przywlokła dziady wredne :-o
-
Wiem, ale ja nie mam ni takiego :roll: chyba ze cos sie znajdzie ;)
-
Wpadłam na pomysł aby zorganizować w szkole festyn z okazji dnia psa. Mniej więcej wyglądałoby to tak - byłyby stoiska rózne *stoisko edukacyjne, odpowiadanie na pytania dot. psow * stoisko z loteria fantowa * w miedzyczasie bylyby zbierane drobne datki na potrzebujacxe psy z okolicznego schroniska * jakies przekaski :eviltong: * jakies quizy *moze psy tez bralyby udzial :evil_lol: mam pare takich pomyslow ale nie wiem jak sie za to zabrac :-( 1 lipca nie chodzimy do skzolly wiec musialoby to byc w pierwszej pol. czerwca najlepiej w sobote... albo w piatek. Takie zeby to byla zabawa nic naciaganego. POmozcie prosze wiem ze wielu z was organizuje takie rzeczy. Po prostu chcialabym przyjemne polaczyc z pozytecznym. Miejsce byloby/szkolne boisko. Dużo miejsca trawka itp. Mogę liczyć na Waszą pomoc? Może by też wolontariuszy ze schroniska zaprosić jako gości...
-
ciekawe pomysly, tylko kurcze dla mnie za daleko :-(