-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
_ogonek_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata5']Ona chyba nie ma wad...jest przesłodka i w razie co,to 2 ds na nią czekają:loveu:[/quote] No to ma mała branie :cool3::cool3: -
Poker jeżeli dziewczyny się zgodzą to suuper :multi::multi:
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
_ogonek_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata5']Adus jak wchodzę na niektóre wątki i ten także to mam wrazenie ze czasami , nie do końca jestes w temacie co jak i dlaczego... Sunia domek [B]mogłaby mieć JUŻ,ale dziewczyny szukają domku razem[/B][/quote] rozumiem, po prostu zdawało mi się, że jest jakaś inna wada która uniemożliwia jej adopcję.. -
Podniosę Korę... Kto będzie robil ogłoszenia?I czy tekst na pewno jest ok, bo może wkradł się gdzieś błąd...
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
giselle ja fisia dostanę tu za chwilę :placz: :eviltong: -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
_ogonek_ replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Chyba potrzeba więcej osób na wątku, ona się zmarnuje, a jest naprawdę śliczna... -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
_ogonek_ replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri_2008']300 zeta za miesiąc. A co? A co? :evil_lol:[/quote] tak zapytałam.. -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
_ogonek_ replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Worel']Ciesze sie, ze juz tyle cioc z pomoca zaglada. [B] Czy potrzebna pomoc finansowa przy zakupie wozeczka?[/B][/quote] Chyba tak... Nie wiem ja niestety finansowo aktualnie nie jestem w stanie pomoc.. Podnoszę! -
[quote name='ewa gonzales'][URL="http://www.fodey.com/generators/animated/wizard.asp"][IMG]http://r9.fodey.com/2044/8a3a42a7cece497992784d4e171faf97.0.gif[/IMG][/URL][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja ogłaszałam Gabi, ale teraz musiałabym szukać mojego "magicznego" zeszytu, a mnie się nie chce, napisżę jutro ;)
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
_ogonek_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Maleństwa piekne, nie rozumiem, dlaczego sunia nie znajdzie domu? :loveu::loveu::loveu: -
Ja lubię bardzo smycze automatyczne, ale w przypadku takich malutkich psiaków, bo te duże się rwą i raz się urwała taka smycz... (ale to było tanie badziewie, no ale się zraziłam...:oops:).
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Wieści wieści czekamy na nie! :multi::multi: -
Ja chyba zrezygnuję z przyjścia z psami...
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
_ogonek_ replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Tak więc podniosę temat :multi: Baner jest super! Napiszę o allegro dobrze? Tylko najpierw tekst.... Może coś takiego: [I][FONT=Georgia][SIZE=5][B]PSI DRAMAT... Myślisz, co to znaczy psi dramat? Dramat to imię jednego z psów, który jest bezdomny... Jego życie i historia są równie nieciekawe jak teraźniejszy stan zdrowia... Historia tego psa nie jest do końca znana, wiemy tylko jedno: p. Ania przygarnela go pod swoj dach, jako umierająca i niebotycznie chudą istote. Nigdy nikt nie widział tak chudego psa! To istna skóra i kości nic więcej! Po prostu dramat z Halinowa! Dramat ma ok. 8-10 lat. Jest to niewiele i niczym sobie nie zasłużył na takie traktowanie! Jego włos ma kolor beżowy ijest szorstki. Ogółem bardzo ładny pies. Pilnie szuka domu! Jeśli poruszył Cię los tego psa tak zniszczonego przez życie i człowieka wystarczy że: napiszesz: [COLOR=Black][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo zadzwonisz: [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=Black][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5]600-968-755 Dla Ciebie to niewiele ale dla Dramata to cud. Pomóż, nie bądź obojętny! Dramat nie przeżyje! Jesli nie możesz go adoptować wystarczy, że zapewnisz mu Dom Tymczasowy! Pomóz![/SIZE][/FONT][/I] [/B][/COLOR] -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
_ogonek_ replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
DIF mam pisać do dziewczyn z prośbą o banery i allegro cegiełkowe? -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Ano podróżuje. Nie podoba jej się kontenerek, ale ponieważ TZ jedzie sam, tak jest bezpieczniej. Ma ją na oku z przodu. Jak tylko nastapi przekazanie w Częstochowie napiszę.[/quote] trzymam kciuki b. mocno :thumbs: -
[quote name='Joy106']Też kiedys miałam taki pomysł, ale cóż... jakoś nie wypaliło, za to w tym roku się zbiorę w sobie :p mamy takie coś 1 czerwca, że można prezentować swoje hobby - więc chyba [B]nie odmówią mi występu z psem [/B]? :diabloti::razz: tylko muszę się zdecydować na co konkretnie, bo mój[B] pies to wszechstronny. [/B]:lol: no i przy okazji zrobiłoby się zbiórkę (dzieciaki z kieszeniami pełnymi kasy przychodzą) , może w szkole jak tu ktoś miał pomysł na prezentacje + lekcje. zazwyczaj na wychowawczej są nuudy. ogółem b. db pomysł z takimi festynami !! nie muszą być w końcu tylko o psach, psy mogą być elementem atrakcji a to już duży sukces wg mnie ;) jak każdy kto widzi mnie w parku z piesem to stoi i się gapi :lol:a zwłaszcza dzieci. trzymam kciuki za wszystkich co mają taki pomysł - oby się wam udało ;) u mnie akurat są zapsioni nauczyciele, w większości - pani od plastyki byłaby na 100% za (ma boksera i jest to jej miłość) , pani od angielskiego też za bo w ramach wolontariatu (no i ma labka) , pani od matmy także raczej bo zabiera mi czasem MP albo PP na lekcji i czyta :lol:, no i chce cavika. reszta to lubi psy po prostu, ano i niektórzy koty (więc temat kotów też się wspomni). ano i myślę że przyda się trochę dobrych rzeczy na temat szkoły bo Fakt i telewizja zrobili z nas "szkołę HORROR" :evil_lol:[/quote] Nie powinni ;) To może taniec z psem? :eviltong: Takie popularne i ciekawie wygląda :-D