Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. [quote name='Renata5']Ona chyba nie ma wad...jest przesłodka i w razie co,to 2 ds na nią czekają:loveu:[/quote] No to ma mała branie :cool3::cool3:
  2. Poker jeżeli dziewczyny się zgodzą to suuper :multi::multi:
  3. [quote name='Renata5']Adus jak wchodzę na niektóre wątki i ten także to mam wrazenie ze czasami , nie do końca jestes w temacie co jak i dlaczego... Sunia domek [B]mogłaby mieć JUŻ,ale dziewczyny szukają domku razem[/B][/quote] rozumiem, po prostu zdawało mi się, że jest jakaś inna wada która uniemożliwia jej adopcję..
  4. Podniosę Korę... Kto będzie robil ogłoszenia?I czy tekst na pewno jest ok, bo może wkradł się gdzieś błąd...
  5. giselle ja fisia dostanę tu za chwilę :placz: :eviltong:
  6. Chyba potrzeba więcej osób na wątku, ona się zmarnuje, a jest naprawdę śliczna...
  7. [quote name='Negri_2008']300 zeta za miesiąc. A co? A co? :evil_lol:[/quote] tak zapytałam..
  8. [quote name='Worel']Ciesze sie, ze juz tyle cioc z pomoca zaglada. [B] Czy potrzebna pomoc finansowa przy zakupie wozeczka?[/B][/quote] Chyba tak... Nie wiem ja niestety finansowo aktualnie nie jestem w stanie pomoc.. Podnoszę!
  9. [quote name='ewa gonzales'][URL="http://www.fodey.com/generators/animated/wizard.asp"][IMG]http://r9.fodey.com/2044/8a3a42a7cece497992784d4e171faf97.0.gif[/IMG][/URL][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja ogłaszałam Gabi, ale teraz musiałabym szukać mojego "magicznego" zeszytu, a mnie się nie chce, napisżę jutro ;)
  10. Maleństwa piekne, nie rozumiem, dlaczego sunia nie znajdzie domu? :loveu::loveu::loveu:
  11. Ja lubię bardzo smycze automatyczne, ale w przypadku takich malutkich psiaków, bo te duże się rwą i raz się urwała taka smycz... (ale to było tanie badziewie, no ale się zraziłam...:oops:).
  12. Biafra czyli potrzebne Ci jednak nadal wsparcie finansowe, bo jeśli budowa kojca stanie w kropce to to będzie dopiero masakra :mdleje:.
  13. Wieści wieści czekamy na nie! :multi::multi:
  14. Ja chyba zrezygnuję z przyjścia z psami...
  15. Wiosna oferuje hoteliki odpłatne. A Marcel skoro jest przyzwyczajony do przebywania w nmiejscu w jakim jest to chyba mógłby iśc do wiosny? Zastanówcie się. Wątek hotelu u wiosny: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dom-tymczasowy-u-wiosny-111378/[/url]
  16. Tak więc podniosę temat :multi: Baner jest super! Napiszę o allegro dobrze? Tylko najpierw tekst.... Może coś takiego: [I][FONT=Georgia][SIZE=5][B]PSI DRAMAT... Myślisz, co to znaczy psi dramat? Dramat to imię jednego z psów, który jest bezdomny... Jego życie i historia są równie nieciekawe jak teraźniejszy stan zdrowia... Historia tego psa nie jest do końca znana, wiemy tylko jedno: p. Ania przygarnela go pod swoj dach, jako umierająca i niebotycznie chudą istote. Nigdy nikt nie widział tak chudego psa! To istna skóra i kości nic więcej! Po prostu dramat z Halinowa! Dramat ma ok. 8-10 lat. Jest to niewiele i niczym sobie nie zasłużył na takie traktowanie! Jego włos ma kolor beżowy ijest szorstki. Ogółem bardzo ładny pies. Pilnie szuka domu! Jeśli poruszył Cię los tego psa tak zniszczonego przez życie i człowieka wystarczy że: napiszesz: [COLOR=Black][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo zadzwonisz: [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=Black][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5]600-968-755 Dla Ciebie to niewiele ale dla Dramata to cud. Pomóż, nie bądź obojętny! Dramat nie przeżyje! Jesli nie możesz go adoptować wystarczy, że zapewnisz mu Dom Tymczasowy! Pomóz![/SIZE][/FONT][/I] [/B][/COLOR]
  17. Justy$ka, a co ty na hotelik u wiosny jako DT?
  18. [quote name='mysza 1']Z rozkoszą:loveu::eviltong:[/quote] :loveu::loveu::loveu:
  19. DIF mam pisać do dziewczyn z prośbą o banery i allegro cegiełkowe?
  20. [quote name='supergoga']Ano podróżuje. Nie podoba jej się kontenerek, ale ponieważ TZ jedzie sam, tak jest bezpieczniej. Ma ją na oku z przodu. Jak tylko nastapi przekazanie w Częstochowie napiszę.[/quote] trzymam kciuki b. mocno :thumbs:
  21. [quote name='Joy106']Też kiedys miałam taki pomysł, ale cóż... jakoś nie wypaliło, za to w tym roku się zbiorę w sobie :p mamy takie coś 1 czerwca, że można prezentować swoje hobby - więc chyba [B]nie odmówią mi występu z psem [/B]? :diabloti::razz: tylko muszę się zdecydować na co konkretnie, bo mój[B] pies to wszechstronny. [/B]:lol: no i przy okazji zrobiłoby się zbiórkę (dzieciaki z kieszeniami pełnymi kasy przychodzą) , może w szkole jak tu ktoś miał pomysł na prezentacje + lekcje. zazwyczaj na wychowawczej są nuudy. ogółem b. db pomysł z takimi festynami !! nie muszą być w końcu tylko o psach, psy mogą być elementem atrakcji a to już duży sukces wg mnie ;) jak każdy kto widzi mnie w parku z piesem to stoi i się gapi :lol:a zwłaszcza dzieci. trzymam kciuki za wszystkich co mają taki pomysł - oby się wam udało ;) u mnie akurat są zapsioni nauczyciele, w większości - pani od plastyki byłaby na 100% za (ma boksera i jest to jej miłość) , pani od angielskiego też za bo w ramach wolontariatu (no i ma labka) , pani od matmy także raczej bo zabiera mi czasem MP albo PP na lekcji i czyta :lol:, no i chce cavika. reszta to lubi psy po prostu, ano i niektórzy koty (więc temat kotów też się wspomni). ano i myślę że przyda się trochę dobrych rzeczy na temat szkoły bo Fakt i telewizja zrobili z nas "szkołę HORROR" :evil_lol:[/quote] Nie powinni ;) To może taniec z psem? :eviltong: Takie popularne i ciekawie wygląda :-D
  22. Będzie dobrze ;) Wyjdą z tego. Albo zrobić transport łączony? Bo skoro to tak daleko jest no to będzie i tak trwać parę dni...
  23. A czy wiadomo coś o ich nastawieniu do ludzi? Bo jak będą grzeczne to z pewnością będzie ci łatwiej, jeśli bierzesz któregoś na DT.
  24. No to liczmy że choć jednemu z nich się poszczęści. Lepiej jednemu niż żadnemu :D
×
×
  • Create New...