[quote name='kamilka91']Poprosiłam tą panią o kontakt z Paniami z Przytuliska, w celu uzyskania więcej informacji na temat Kamy ;) Trzymajcie kciuki :kciuki:[/quote]
Jejku jejku czekam niecierpliwie :multi::multi::multi:
Equus skoro fizia tu zagląda to pewnie udzieli odp. na twoje pytanie, więc spokojnie :-)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/14966.html"]
[/URL]
[quote name='giselle4']arjunka ,wpłynęło kolejne 352zl.[do wczoraj]
księgowa nie moze wyjsc z podziwu jak mozna wysłac 2zl.:eviltong:
,,przeciez wysyłka prawie tyle kosztuje,, hihihi[/quote]
cicho ci, ważne że jest :)