Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Podnoszę maluszki!!! :Dog_run::Dog_run:
  2. Cieszmy się z dobrych rzeczy :-)
  3. Lara a może znasz nazwę tej miejscowości? Może poleć innego malucha szukającego domu?
  4. [quote name='kamilka91']Poprosiłam tą panią o kontakt z Paniami z Przytuliska, w celu uzyskania więcej informacji na temat Kamy ;) Trzymajcie kciuki :kciuki:[/quote] Jejku jejku czekam niecierpliwie :multi::multi::multi:
  5. A ja osobiście jestem zainteresowana dalszym przebiegiem sprawy, czy wiadomo jak to sie skonczylo?
  6. [quote name='Lilmo']hahaha, ale miałyśmy wyczcie :D[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Equus skoro fizia tu zagląda to pewnie udzieli odp. na twoje pytanie, więc spokojnie :-)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/14966.html"] [/URL]
  8. goga uśmiechnij się będzie dobrze :-) Isia ruszy w podróż za 41 minut :multi:
  9. Podniosę maleńkie!!!
  10. Manixsa, może napisz do Asior, bądź Isadory one się znają a Isadorka robi też śliczne allegro :-)
  11. Piątek już jutro :multi::multi::multi:
  12. Borys zawsze dzielnie walczyłeś teraz nie musisz (*) (*) bedzie lepiej :loveu:
  13. Lara to i tak bardzo dobry znak :loveu::loveu:
  14. gameta pewnie tam twoje nazwisko figuruje na calej liscie :D
  15. DIF chyba możeszz mienić podpis :evil_lol: Czyli mega Vedze dziękujemy ogłoszenia se usuniemy :D
  16. [quote name='gameta']to czyli ile mamy ?[/quote] gameta, dużo :-)
  17. Witam na wątku... Piękna Tosia aż mi się żal zrobiło :-( Podnoszę. I może banerek by się przydał?
  18. Podnoszę Korę!!!!
  19. [quote name='giselle4']arjunka ,wpłynęło kolejne 352zl.[do wczoraj] księgowa nie moze wyjsc z podziwu jak mozna wysłac 2zl.:eviltong: ,,przeciez wysyłka prawie tyle kosztuje,, hihihi[/quote] cicho ci, ważne że jest :)
  20. Ja tam się nie orientuję zbytnio, ale nie macie może jakiś gluchych dalmtów do adopcji?
  21. Trzeba chyba zastosować metodę starą, wysyłanie PW do użytkowników z dramatycznym tekstem suni proszącej o pomoc!
  22. [quote name='taks']AdaK - chyba Ci coś umknęło;)[/quote] zgadza się, umknęło :oops:
×
×
  • Create New...