-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Według mnie tekst wysyłany na PW do użytkowników i tytuł powinien mieć w sobie dramat. Coś co wyraziłoby jednocześnie chrakter czarnulek, a także skłoniło ludzi (może coś łzawego) do wejścia, takie dramatyczne. Kurcze mała artystka ze mnie rośnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Może być coś w stylu allegro no ale ten tytuł jest nieco hmm nieplastyczny :diabloti:
-
[quote name='Chapi']A czy twój psiaczek dusił się też przy jedzeniu? Jeśli tak To nie dobrze.mój piesek też dusił się Jak jadł i kichał aż w końcu okazało się ,że to [B]rak No i momentalnie trzeba było usypiać [/B]:placz: aczkolwiek mówisz,że ma pewne problemy z sercem to że wymiotował mogło spowodować nawet zatrucie A duszności Mogła spowodować choroba Polecam ci Z kontaktować się jak najszybciej z Weterynarzem lub kimś kto się na tym zna ;)[/quote] Nie wszystkie nowotwory u psów wymagają ich natychmiastowego uśpienia. Część z nich da się leczyć chyba że są przerzuty. To jest problem. Najczęściej stouje się leczenie operacyjne.
-
[quote name='luka1']pies narazie wymaga towarzystwa, ale i spokoju. A co ja mam wam gadać. Najgorsze jest że dzwonią ludzie i pytają i nie rozumieją dlaczego po wysłuchaniu ich powtarzam, że to nie jest pies dla nich. [B]Nie wiem czy dobrze robię[/B].[/quote] Wiesz z jednej strony tak i nie. Tak, ponieważ jeśli AST znów trafi w takie miejsce w jakim byl to historia skonczy sie taks amo :-( a Nie poniewaz ludzie moze faktycznie maja warunki na jego utrzymanie, czy pytasz o to gdy dzwonia? Wierze ci i nie chce podwazac twojego zdania, bo wiem, ze znasz sprawe lepiej niz ja :-) POzdrawiam Ada.
-
Podnoszę temat!!! Kora nie daj się! Kto będzie jej robił ogłoszenia? Kto zajmie się allegro?
-
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
_ogonek_ replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Chandler czekam z niecierpliwością ;) Liczę na to, że zdjęcia będą :D Fabia do góry! -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
_ogonek_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Super :multi: Pby udało im się znaleźć dom razem. Jednakże prawdopodobieństwo znalezienia domu dla dwóch psów jest praktycznie niewykonalne... No ale był taki przypadek na forum :-) Jestem jak najlepszej myśli i liczę na to, że znajdą dom jednak razem. A czy one są ze sobą bardzo zżyte? Bo jeśli zostaną rozdzielone dzieląc ze sobą dużą więź to będzie dla nich szko i mogą być jakieś nerwowe... Albo coś gorszego. Ale tfu! tfu! Będzie dobrze :-D -
Hawanka następnym razem mając taki problem już będziesz wiedziała że wizyta u weterynarza w takim przypadku jest KONIECZNA. Na biegunke u psiaków najlepsza (według mnie) SMECTA. Nie możesz lekcewazyć biegunki, gdyż może prowadzić to do odwodnienia. Co do objawów które podałaś w pierwszym poście to powtórzę teraz to co pisano wcześniej. Po prostu pewnie bolał go brzuch.
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
_ogonek_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Podniosę !!! -
Shetanka ja juz mam pomysla :D Pojde do dyrektora i sprobuje sama zagadac i zalozyc stoisko na festyn z okazji dnia dziecka. Sama bym tam stala jakos zalatwie ulotki itd. :P
-
[SIZE=4]Przydałaby się młoda osoba z Bielawy... która pomogłaby mi w tym wszystkim... [/SIZE]
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
_ogonek_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Jezu jaka kruszynka maleńka :-( :loveu: -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Lara dzięki :-) Po prostu punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :diabloti: -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
giselle, niestety, szkoda że w p[rzypadku Aiszy nie bylo takiego szczescia :( -
Tytuł zostal nieco zmieniony gdyz zaczynamy biec gdzies hen daleko ::evil_lol: Chyba musze zacząć inaczej trochę zwolnić: 1. Podejść dyrektora tak żeby stworzyć w skzole Klub Przyjaciół Zwierząt 2. Zebrać grupę wolontariuszy pomagających organizować wszystko to. 3. Najpierw spróbowac połączyć to jednak z dniem dziecka nie robic osobno. Więc wydrukowac ulotki, przygotowac materialy edukacyjne puskzi na zbiórke pieniędzy. Niestety trzeba zacząć bardzo powoli. Widać za bardzo wyprzedziłam "swoją epokę". :roll:
-
[quote name='arjuna']no, nie dołujcie mnie... ja tez tam kupiłam cegiełki i jeszcze kasy nie wpłaciłam-ale oczywiscie wpłacę. liczę, że większość osób, ktore to kupiły, przelały już kase. miesza nam to bardzo szyki.. ps. z tego, co zrozumiałam na allegro qwystwiłyscie cegiełki "5zł", które potem miałyście wysłac pocztą, tak? jesli tak-to niech allegro odszczeka swój błąd i przywróci aukcję-bo nie sprzedawałyście tam czegoś, co jest przesyłane drogą elektroniczną. Zuzlikowa: możesz założyć kolejną aukcję, w której przedmiotem sprzedaży będą realne kurde 5 złotowe cegiełki, które będziemy wysyłac po zakończeniu aukcji?? musi9my dozbierac ok.500zł!!!![/quote] Te no właśnie. Była cena była określona ilość przedmiotów no i co najważniejsze był przedmiiot który kupowano. Tak więc nie rozumiem...:roll:
-
Spróbuję podejść od strony.... dyrektora :evil_lol:
-
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
_ogonek_ replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Nie mam nic ani się nie czepiam ale te zdjęcia miały być z miesiąc temu. Po cichu sobie obserwuję wątek. Czy chwilowo (bo pomoc chyba natychmiast potrzebna) nie można umieścić zdjęcia zamieszczonego w pierwszym poście? Wygląda tam na przerażoną, co nada banerkowi (jesli jakiś będzie) nieco więcej dramatyzmu. Przynajmniej ja tak to widzę. Nie wszyscy którzy tu zaglądają też chcą tyle czekać.... A link w połączeniu z banerkami, to niestety niedozwolona kombinacja. -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
deer poczekać, lepiej nie zapeszać :-D To była najwspanialsza wiadomość jaką otrzymałam dzisiaj :multi::multi::multi:Może zmienić by tylko tytuł że w piątek wyjeżdża do domu? -
[SIZE=1]Dziewczyny wy kojarzycie photoshopa? Może wezmę się za banery...[/SIZE]:roll: Dobra jedyne co mogę zrobić to: hop! Patsi to oddawanie różnicy soie daruj :D Jakby co to zawsze możesz mnie ucieszyć pisząc że następny kociak ciachnięty i w nowym domu ;-)
-
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
_ogonek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='rotek_']oj dałabym dużo żeby ją poznać:loveu: [B]obserwator zrezygnował[/B]:-([/quote] Bjuta właśnie coś takiego sugerowałam :roll: No cóż szukamy ze zdwojoną mocą! -
Oksa, według mnie niektóre filmy nie przekazuja tego co powinny i jak pisano ukazywana tam "wiedza" niestety często mija się z rzeczywistością/... Ja serdecznie polecam ci ebooki. Jak dla mnie niezawodne i najlepsze.
-
[quote name='zuzlikowa']No i ...guzik! ALLEGRO ZAMKNĘŁo AUKCJĘ!!!:angryy::angryy::angryy: Dostałam takiego maila Witamy, Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte z Serwisu Allegro: PIES _ 250 Psów !!!! POMÓŻCIE RATOWAĆ !!! (565617273) Wszystkie opłaty za te aukcje/przedmioty zostały automatycznie zwrócone. Usunięte aukcje/przedmioty (lub ich opisy) były niezgodne z zasadami, które obowiązują na Allegro. Uprzejmie informujemy, że na Allegro zabronione są aukcje charytatywne, na których sprzedaje się tzw. "cegiełki" lub przedmioty przesyłane drogą elektroniczną. Jeśli są Państwo zainteresowani naszym wsparciem, np. przekazaniem prowizji na cel akcji oraz ewentualnymi formami promocji z naszej strony, prosimy o kontakt poprzez formularz i wybór tematów Usługi specjalne > Aukcje charytatywne. Nie wiem co teraz z deklarowanymi wpłatami,bo usunięte są też dane osób,które kupowały cegiełki!:-( Giselle możesz sprawdzić ile osób wpłaciło? Ludzie wpłacając korzystają z informacji wysyłanej po zakupie więc coś jeszcze może napłynąć. Zobaczę do tego formularza i dam znać co i jak. Ale jestem zła!:angryy::angryy::angryy: Chyba ich po******* :angryy::angryy: Czemuż to zamknęli co im przeszkadzało?!