Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. [quote name='Lucky.']Ja niedługo zamawiam automat flexi summertime zielona ;D Bardzo mi się podoba.[/quote] Osobiście to mnie się najbardziej spodobała fioletowa :oops:
  2. Podnoszę małą czarną :evil_lol: Kurcze takie piękne rzeczy a ja kasy nie mam znów... :-(
  3. [quote name='Lilmo']No to nasza Iśka już od godziny podróżuje w kierunku nowego domku :loveu:[/quote] Właśnie miałam pisać :roflt:
  4. Podnoszę!! [U][COLOR=Red][I][FONT=Georgia][B][SIZE=5] Dom Tymczasowy jest potrzebny! NA CITO! daj szansę!![/SIZE][/B][/FONT][/I][/COLOR][/U]
  5. Może niech Biafra zadecyduje. Bo też nie możemy wybrać za nią. Biafra pomyśli i napisze ;)
  6. Podnoszę :placz::placz::placz:
  7. Tak też liczę na to że Abi grzeje doopke na kanapie :evil_lol:
  8. [quote name='mysza 1']Dzięki:eviltong: to zasługa modeli:evil_lol:[/quote] Wygłaskaj proszę modeli ode mnie :evil_lol:
  9. Tyle, że FLEXI to na małe psy? Bo giganta takiego to chyba nie da rady :evil_lol::evil_lol:
  10. Pustka tu... Całe 5 dni nikt nie zaglądał... Podnoszę :-(
  11. Negri a ile na hotel trzeba pieniążków?
  12. Ja teraz czekam bo ten p.Patryk pisał do mnie i podsunęłam mu Kaję.. :placz: i sie niecierpliwie
  13. Vini niestety nie stać mnie żeby kupować ulotki... Chwilowo mam inne wydatki... Nie wiem muszę coś wykombinować...
  14. W czym wybierać ? Obie bidy obie bezdomne obie pokrzywdzone :-(:-(
  15. [quote name='__Lara']To jest Wrocław. Ta Pani mi jeszcze nie odpisała czy by nie wzięła dwóch piesków, więc narazie się wstrzymam.[/quote] :oops: A ja przeczytałam, że pod Wrocławiem :oops:
  16. Jezu :-(:-(:-( Biedactwo dopiero trafiłam na wątek :-(
  17. fizia i faktycznie opróżnij skrzynkę bo napisać do ciebie nawet nie można, próbowałam :evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Aneta & Ajwi']Mam pytanie. W gazetach o koniach np. "Świat koni", czasem są dołączone płyty z nagraniami np. skoków. Czy w gazecie będzie coś tego stylu, np. nagrane filmiki z dogfrisbee?[/quote] Nie wiem... Może będzie, tego niestety nie wiemy czy będą jakies bonusy :D
  19. Ponawiam pytanie gogi :cool3:
  20. Jesli wyjazd do p.Gemmy ma jej otworzyc szanse na dom to moze oplacic wszelki operacje (paszporty itd.) zwiazane z tym?
  21. Basiu, kurczę ja spłukana...:oops::oops::oops:
  22. [quote name='WŁADCZYNI']Zależy jaka teoria, jak poprowadzona i czego dotycząca. Miałam wątpliwą przyjemność przejrzenia filmików dotyczących ochrony środowiska w teorii poziom gimnazjum w praktyce porażka, więc wszystko zależy od podejścia, a nie od wieku prowadzących/oglądających.[/quote] Niestety początek był najgorszy kiedy zaczęłam się w to angażować. Wszystko było przeciwko mnie, ale teraz jest coraz lepiej i wiem że nagrody działają jak płachta na byka :evil_lol:. Także teraz muszę wszystko robić na bazie nagrody ]:->. Niestety wydaje mi się, że na razie stanie na stoisku edukacyjnym z ulotkami. T będzie taki początek. Zaczynam już szukać ulotek aby je drukować po 1 szt. żeby wszystko przy nauczycilce wyglądało zapięte na ostatni guzik i bardzo wiarygodnie.
×
×
  • Create New...