-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Kama już w nowym domu, nareszcie szczęśliwa!!!
_ogonek_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
jeszcze raz................ -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
_ogonek_ replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
I jakieś nowsze wieści od Tytana?? Może by troszkę tytuł zmienić...:roll: -
Hop mała o poranku/...........
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Przepraszam że w ten sposób zostało to napisane ale dogo coś mi fiksuje.... O może teraz: [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]Historia Isi nie brzmi najciekawiej, ale dzięki dobrym ludziom Jest już bezpieczna w nowym domu... Pewnego mroźnego dnia przybłąkała się pod dom jednego z mieszkańców Puszczykowa. Nie jest znana jej wcześniejsza historia. Wiadomo jednak,że Isia wiedziała co to łóżko, może podpatrzyła, może wiedziała. Jej zdrowie wisiało na włosku... Isia miała niedowład tylnych łap. Pobyt w klinice musiał się skończyć, a nie było domu tymczasowego... Musiałaby trafić do schroniska, a tam nie odzyskałaby zdrowia i sprawności. Na szczęście znalazła się osoba, ktora przygarnęła jamniczkę na DT. Tam sunia zaczęła zdrowieć szybciej. Nie obeszło się bez problemów, tj. biegunka itp. Wszystko zaczęło się potem układać coraz lepiej, aż w końcu... Isia znalazła dom! Przygarnęła ją jedna z użytkowniczek dogomanii. Teraz Isia na nowo cieszy się życiem wraz z nową przyjaciółką, inną jamniczką, a także odzyskała już zdrowie i dawną sprawność :smile:. Dzięki takim ludziom jak osoby, które pomogły Isi pieski otrzymują najlepszą rzecz jaką mogą mieć - dom i nowe życie. [/SIZE][/FONT] Jest przepraszam za tamtą forme :oops: -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]Historia Isi nie brzmi najciekawiej, ale dzięki dobrym ludziom Jest już bezpieczna w nowym domu... Pewnego mroźnego dnia przybłąkała się pod dom jednego z mieszkańców Puszczykowa. Nie jest znana jej wcześniejsza historia. Wiadomo jednak, że Isia wiedziała co to łóżko, może podpatrzyła, może wiedziała. Jej zdrowie wisiało na włosku... Isia miała niedowład tylnych łap. Pobyt w klinice musiał się skończyć, a nie było domu tymczasowego... Musiałaby trafić do schroniska, a tam nie odzyskałaby zdrowia i sprawności. Na szczęście znalazła się osoba, ktora przygarnęła jamniczkę na DT. Tam sunia zaczęła zdrowieć szybciej. Nie obeszło się bez problemów, tj. biegunka itp. Wszystko zaczęło się potem układać coraz lepiej, aż w końcu... Isia znalazła dom! Przygarnęła ją jedna z użytkowniczek dogomanii. Teraz Isia na nowo cieszy się życiem wraz z nową przyjaciółką, inną jamniczką, a także odzyskała już zdrowie i dawną sprawność :-). Dzięki takim ludziom jak osoby, które pomogły Isi pieski otrzymują najlepszą rzecz jaką mogą mieć - dom i nowe życie. Czy coś takiego odpowiada? [/SIZE][/FONT] -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Chodzi o to żeby w ładnych słowach ująć całą historię Iśki? -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
deer mogłabym się tego podjąć... -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Tak w miedzyczasie dowiedzialam sie ze to Dusje zalatwia domek dla Wanilki u Gemmy, i transport bedzie potrzebny jak Dusje da znac ze Wanilka moze juz jechac w droge. Ale przedtem trzeba oplacic czipa i paszport, koszt 110 zl. wiem bo robilam dla Krowka i szczepienie na wirusowki. Wilczek zapytaj wetke czy ona moze to wykonac. Pienizki na Wanilke macie wiec to trzeba z tych pieniedzy pokryc.[/quote] 110 zł to i tak niedużo. (znam takich co brali więcej :roll:). Wanilko teraz trochę załatwiania, ale już niedługo :loveu: -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
_ogonek_ replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='anovip1']Z dogo coś się wczoraj i u mnie działo . Pisałam i nagle ......... nic nie ma :shake: Ciekawa byłam co z Dramacikiem. Dobrze ,że wet opatrzy dziś tą paskudna ranę. [B]Czekamy na wieści[/B] jaka diagnoza .[/quote] Czekam, ale jestem jak najlepszej myśli :loveu: -
Ewa zepsuła mi niespodziankę też chciałam życzonka złożyć :evil_lol: [I][SIZE=4]Dziewczynom wszystkim życzę wszystkiego wszystkiego najlepszego! I pamiętać nadzieja zawsze umiera ostatnia :-)[/SIZE][/I] [I][SIZE=4]Nigdy się nie poddawać!!! A Tobie Gabi fundniemy taką ekstra bandamkę :evil_lol:[/SIZE][/I]
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
_ogonek_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Gisic zafunduj małym szczekaczom głaskanie ode mnie :-D -
Asior jakby TOZ nie zadziałało możesz spróbować ze Strażą dla Zwierząt, co?
-
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
_ogonek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']qrczę, przecież czym by mogła się Bjuta narazić :roll:[/quote] Niestety nic twórczego nie wymyśliłam... irysek tez bana dostała :roll: -
Jedyne co mogę zrobić to hopać, a na deklrację miesięczną to niewiele (5 zł - odpowiada?) :oops:
-
[quote name='Frotka']Witaj, O więcej zdjęć musimy poprosić Foksię albo Paulinę B. Alma i Asia są wysterylizowane i zaszczepione przeciw wściekliźnie i innym chorobom zakaźnym. Mają ok. 3 lat. Z każdym dniem są ufniejsze ale wymagają jeszcze pracy. Potrzebują czasu, żeby zaufać człowiekowi. Nie można liczyć na to, że przy pierwszym spotkaniu będą się cieszyć. Raczej trzeba nastawić się na powolne oswajanie. Najprawdopodobniej w nowym domu wszystko będzie je przerażać, nawet najbardziej naturalne sytaucje jak pogłaskanie czy wyjście na spacer.[/quote] Rozumiem i dziękuję za odp. tak więc będziemy czekać na zdjęcia ;)
-
Kaja potrzebuje pomocy.....leki na stawy na cito.kto pomoze?
_ogonek_ replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Podniosę te cztery problemy :-( -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
_ogonek_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
JOMA uprzedziłaś mnie trochę :evil_lol: -
starsza SZNAUCERKA GABI...pol roku szukala.. i ZNALAZLA CUDOWNY DOM!!!
_ogonek_ replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Podniosę!..... -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
_ogonek_ replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
JOMA to fakt Gisic musi obserwować psiaki. Jak na razie to chyba jest jedna najważniejsza potrzeba - kastracja małolata któremu hormony buzują:roll: -
Ale weterynarze ratują życie może nie ludzkie, ale czasami życie zwierząt ważniejsze jest niż ludzkie :angryy: Co za głupia ustawa...:angryy: Petycja chyba jednak będzie roziązaniem koniecznym :roll:
-
Z tego co czytałam (może źle nie wiem) tatuowane są rasowe psy. Właściciela można znaleźć, bo numer tatuażu jest wpisany w rodowód. Nie wiem może najlepiej podzwoń do hodowli różnych podając numer tatuażu...