Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. [quote name='kamilka91']Ja też nie lubię niepewności, ale to nie ode mnie zależy... Panią chętną na Kamę poprosiłam o kontakt z przytuliskiem, no i od tej pory nie wiem, czy 'potencjalna właścicielka' się zdecydowała, czy też nie. Być może jakoś tam się z Paniami z Przytuliska umówiła, albo jej 'zgłoszenie' zostało odrzucone. Nie wiem, naprawdę. :roll: EDIT: Wysłałam maila do tej pani. ;) Na razie [B]czekam na odpowiedź[/B] ;)[/quote] Pozwol ze i ja dolacze sie do czekania :oops:
  2. No wlasnie, najlepiej bedzie podac konto prywatnej osoby...
  3. DIF widac sytuacja kiepska...:-( A czy z Halinowa nikt nie moze ci pomoc?
  4. Uff jak dobrze że DT się znalazł :loveu::loveu: Dramat będzie lepiej :crazyeye::loveu:
  5. zuzlik chyba trzeba będzie jakoś obejść.... a sympatycznej osobie dziękujemy :angryy:
  6. Hop...............................
  7. [quote name='Olena84']Panie boja się oddac psy w nieodpowiednie ręcę i jak ktoś jest zainteresowany to bardzo dokładnie chcą sprawdzić dom. Jeśli podałaś że ma 5 lat, panie napewno powiedza że ma 10. Może nowych włascicieli to nie zniechęci:roll:.[/quote] Ale na jakiej podstawie panie twierdzą że Kama ma aż 10 lat?
  8. Ogłoszenie na adopcje.org wygasło ale jest na nowo odświeżone :-)
  9. Niecierpliwie będę czekać na wieści z domu i podróży :kciuki::kciuki:
  10. [quote name='lilith27']nadwyżkę na lokatę:evil_lol: [B]nelka biznesmenka będzie [/B] z % ją utrzymamy:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobrze dobrze[/quote] Ona już jest biznesmenka :evil_lol: A jak wiemy niektórzy lecą na kasę więc pewnie przymkną oko na drobne szczegóły :evil_lol:
  11. [QUOTE]Panstwo nie skontaktowali sie wiec zrobilam to ja. Jak bylo do przewidzenia - zrezygnowali. No coz, trudno. Czyli pozostaje wersja z wyjazdem?[/QUOTE] Szkoda, [SIZE=1]najchętniej sama przygarnęłabym Wanilkę, ale jest jedna rzecz która stoi na przeszkodzie mama :evil_lol:[/SIZE]. Najlepiej byłoby gdyby zgłosiło się dużo chętnych na nią, ale jeżeli ma jechać do Niemiec to ja jestem za. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tego typu adopcjach :-) ;)
  12. [quote name='Olena84']Boje sie, żeby panie znowu nie wymyslily jakis rzeczy zniechecajacych do adopcji:roll:, czyli ze Kama ma jeszcze wiecej lat...[/quote] :hmmmm: czyli to panie podały fałszywą informację dot. wieku Kamy? Bo wcześniej było że ma 8 (tak w ogóle dałabym jej 5 :evil_lol:)... Wychodzi na to że panie z przytuliska nie chcą oddać Kamy :hmmmm:
  13. [quote name='Radek']Dzisiaj skończyło się suniom Allegro. Ponowię w weekend.[/quote] Ok :-) Podniosę jeszcze maleńkie...
  14. [quote name='rotek_']po weekendzie zabieram się do wysyłania pw trzeba im jakos wymyśleć sposób na znalezienie domu[/quote] :loveu::loveu::loveu: może pomogę.... [SIZE=1]rotek dzwoniłaś dzisiaj?[/SIZE]
  15. [quote name='kamilka91']Podnoszę... (żadnych wieści... :roll:)[/quote] trzymasz nas w niepewności ktorej nie lubię :diabloti::diabloti::diabloti:
  16. [quote name='rotek_']co to się stało ze bjuta dostała bana???:roll::roll:[/quote] Nie mam pojęcia ostatnio b. duża ilość użytkowników ma status "BANNED"...
  17. [quote name='ewa gonzales'][URL="http://www.fodey.com/generators/animated/wizard.asp"][IMG]http://r9.fodey.com/2044/4f5449dda8ce465193b693605783371b.0.gif[/IMG][/URL][/quote] PEWNIE ŻE BĘDZIE :multi::multi::multi:
  18. [quote name='koss'][quote name='Negri_2008']doszła wpłata od cioci Koss - 100 zł :lol: [B]na adzień 5.03 w Neli kasie jest: 432 zł[/B] [B]___________________________________________[/B] [B];)[/B] Negri ale moja stówka jest juz [COLOR=green][B]wiosennie ..MARCOWA[/B][/COLOR]...:eviltong:[/quote] koss b. dobrze wyczułaś - MAMY MARZEC! :cool3:
  19. [quote name='supergoga']POker, to wielkie dzięki. Czytam, że Kasia już domówiła szczegóły - czyli i tak jutro Franio jedzie do domku. Dziękujemy bardzo ogromnie i polecamy się na przyszłość. Mamy sporo psiaków i często kursują. [B] Trzymajmy kciuki za psiaka i jego domek.[/quote][/B] oj trzymam, nawet nie wiesz jak bardzo :loveu::loveu:
  20. [quote name='gameta']Ada a czy jest pewność, że schron ją wyda ?[/quote] No i pojawia się problem bo jak zrobi na złość TFU TFU. Ale ja jestem jak najlepszej mysli :loveu:
  21. [quote name='Doda_']Adak-z tego co czytalam, to ogloszenia bedziemy robic dopiero jak sunia utyje i bedzie gotowa do adopcji ;)[/quote] Faktycznie znów przeoczyłam. Tak więc mała tyj jak najszybciej :evil_lol:(nie sadzilam ze kiedykolwiek to powiem :evil_lol:)
  22. 1. Czy do tekstu nie wkradł się chochlik? 2) kakadu DIF pewnie odpoczywa...
  23. [quote name='Kisses_xox']Też myślałam nad tańcem z psem przy tej mojej prezentacji. Ogólnie coś, na co nie trzeba dużo miejsca, bo odbędzie się to w sali gimnastycznej[/quote] Kisses u mnie na boisku, sala za mała...
  24. [quote name='Gisic87']Renata5 ma racje na razie nie chcemy od razu rezygnować i szukamy im domku razem. Po dokładniejszym obejrzeniu suni zauważyłam że na jednym oku ma taką jakby białą plamę w dodatku [B]zęby ma w fatalnym stanie[/B], nie przyglądałam się dokładnie ale kły ma wręcz czarne a z przodu ząbków w ogóle nie ma i w tym miejscu na górnej szczęce ma taką jakby narośl nie wiem nie znam się na tym ale przez to ma właśnie język na bok. Tak jak przypuszczałam sunia również ma biegunkę, jednak mniejszą niż chłopak bo ten to co chwilę lata i wydala i to nie w jednym miejscu tylko ciągle chodząc. Poza tym to straszne przylepy. [COLOR=Red]Pamiętacie wzrok kotka ze shreka? One tak samą patrzą gdy chcą by je zabrać na ręce[/COLOR][/quote] No to czeka je chyba wizyta u weta? Oj jak nie zapomnieć tego spojrzenia :evil_lol: :loveu:
×
×
  • Create New...