Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Gabi jak leci tam? :cool3:
  2. Podnoszę kropeczki kochane (tak na marginesie kropciaki to moje ulubione psiunieczki :loveu:)
  3. Wielkie :Rose: dla Kasi :loveu: To jest faktycznie metamorfoza roku :Rose: :loveu:
  4. No to ja deklaruję 5 zł miesięcznie :oops: na Dramata
  5. DIF czyśc skrzynkę :mad: :evil_lol: Hop Dramat!
  6. [quote name='Mysia_']Heksior poki co nie ma w Polsce takiego prawa :evil_lol: ale wiesz próbuj -[B] petycja i te sprawy[/B] :eviltong::diabloti: napewno wszystkie pieski by Cię poparły :cool3:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Czy są jakieś nowe wieści z domu?
  8. Kurcze jakie fajne wiadomości :multi:
  9. [SIZE=1]Strasznie się z tymi podpisami ostatnio porobiło/...[/SIZE] Tośka czekamy na dom, a banerek masz śliczny - Asior :loveu:
  10. [quote name='Chandler']Wiem, że mnie nie obwiniasz, czuję się po prostu w obowiązku odpowiedzieć, jak piszesz, że się denerwujesz. Piszę, jak jest i przyznaję Ci rację, że fotki powinny być, ale nie ma...[/quote] No cóż wina jest tam po obu stronach ( i ludzi i zarządu) , ale może nie będziemy wchodzić w jakieś polityczne dyskusje. Tak więc Fabia w górę. A SBD dopiero teraz przeczytała twój post o zdrobnieniach dla fabii :evil_lol: Jak przeczytałam [QUOTE]skoda[/QUOTE] to myślalam że padnę ze śmiechu :megagrin::megagrin:
  11. [quote name='Chandler']Ada - rozumiem, ale nic na to nie poradzę. Mam nadzieję, że w końcu się uda. Dobre zdjęcie, to wiecej niz połowa sukcesu w ogłoszeniu, poza tym nic właściwe nie wiem o Fabii.[/quote] Chandletr ale ja nie obwiniam Ciebie, nikogo zresztą nie obwiniam, ale dla dobra psów zarząd schroniska/przytuliska powinny one być. No ale punkt widzenia zależy od pounktu siedzenia ;)
  12. rotek, jak mnie zobaczyły ostatnio to omal się nie pozabijały :evil_lol::evil_lol:
  13. To czekanie na zdjęcia zaczyna mnie powoli i dobijać i denerwować :roll:
  14. Z drugiej strony może faktycznie dobrze byłoby odświeżyć wątek... Tutaj jest już b. dużo stron i chyba nikt nie chce czytać ich perypetii przez 150 stron... No i nowy wątek = nowe zdjęcia.
  15. Jakieś nowe zdjęcia? I wieści :cool3:
  16. Czy są nowe wieści dot. sytuacji?
  17. Jejku ale one słodkie :loveu::loveu:
  18. Rozuiem, mam tylko cicha nadzieja, ze wlasciciele poczuja sie do odpowiedzialnosci uwaznego pilnowania psa :roll: [quote name='Marysia1986']No tak, watek powinien byc w zgubione/znalezione, ale nic... pies wrocil do domu, mozna zamknac watek.[/quote]
  19. Tak bico, dzięki za wizyte na watku. Prosze tez o umieszczanie banera :cool3:
  20. Astaroth w pewny sensie zgodze sie z toba. Niestety Krakow to b. duze miasto a sprawcy moga byc teraz doslownie wszedzie. Asior przytoczyla przyklas 3 psow (zgadzam sie, kto normalny bierze az tyle :roll:), byc moze to jest grupa ludzi... dzialaja na terenie Krakowa, a moze i Polski... Czy zdarzyl sie w naszym kraju (oprocz Krakowa) taki przypadek? Granula, mam takie pytanie, choc nie wiem czy bedziesz w stanie odp., czy skóry nadal sa w kontenerach? (nie zmuszam cie do grzebania, po prostu pytam).
  21. Moglby ktos uzasadnic tytul watku, chodzi mi o aktualny? :roll:
  22. Marysia i jak wiadomo skąd ten tatuaż?
  23. [quote name='agata51']Niestara, niebrzydka, niezamężna, niezależna - nic, tylko brać, chłopaki![/quote] Uważaj bo trafi do rozrodu :evil_lol::evil_lol:
  24. [QUOTE]Kropek - gm Maszewo Wątki: [URL="http://gourl.org/ilp"]kropkowe[/URL] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2764/67142226.jpg[/IMG][/QUOTE] Czy ten dalej szuka domu? Mogę mu porobić ogłoszenia...
×
×
  • Create New...