-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
andzia do mnie przeciez tez dzwoniła kobieta - tylko prosiłam ją o maila a jakoś nie dostałam, ale o nią się nie martwie , bo telefony będę na pewno - może ktoś zrobić jej gumtreewrocław i moruska - to będziemy w domkach wybierać :) ulv ile kosztowała sterylka?
-
i jak się czuje?
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
juz dajcie spokoj i jedna i druga, bo nikomu się przyjemnie nie czyta jak z niczego robi się kłótnia, pamiętajcie słowo pisane , to słowo pisane i każdy to samo zdanie może przeczytać jak chce i różnie je interpretować, bo teraz trzeba się skupić jak 300zł długu załatać. Prawda jest taka, ze ivett miała obiecane pokrycie kosztów utrzymania, a dziadek widać 300zł jest na minusie :( -
Dwa białasy czekają na szanse..argentyny w potrzebe !!!
GoskaGoska replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
Ula ma jakis dom zainteresowany czy ktos wie czy dalej sa? -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
sliczne fotki - a mi się też na nich wydaje, ze ta sierść mu trochę odrasta -
a ja uważam, ze nie ma co się zastanawiać - jak się ludzi operuje to też nigdy nie zakłada - co się zrobi później, jak nie wyjdzie. jak pisałam parę postów niżej u mnie jest prawie 500zł -erka ich chyba nie liczyła w rachunkach , chyba , ze się mylę, ale na pewno nie można teraz przestać, bo nie wiadomo czy to pomoże, nigdy na nic nie da gwarancji, jeśli jest kasa na rezonans to trzeba robić i tyle. A jak możecie to trochę się targujcie z cenami u wetów - bo wiadomo sami z siebie nie dadzą zniżek, ale trzeba porobić maślane oczy i ciut ich ponaciskać :)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
jak już jest jest taka dyskusja to też uważam, że psów jest tyle, że nie ma co wydawać nowe na świat czy mają papiery czy też nie, ale coż licznować Jaggi nie będę :evil_lol: tylko jedynie wyrażam swoje zdanie;) i co z tą 8 m-czną sunią jedzie do Tarnobrzegu? -
wczoraj mialam telefon w sprawie beni i musimy zadecydować, Pani czeka na odpowiedz - to jest jakieś gospodarstwo - teraz nie pamiętam jakiej wielkość - ale biegała by luzem , miała budę i werandę - Pani ma mi jeszcze na maila napisac dokładnie wszystko, zgadza się na wizytę - tylko ten teren kolo Torunia - ale Pani tez jest z pod Wrocławia i by sobie ją sama zawiozła, na miejscu jest jakiś Pan co jest tam nonstop i jego sunia miałaby na wylączność.
-
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
go-ja to pieniążki są u mnie barta jak coś to przeleje teraz Kubuś się też szykuje do kikou pierwszy miesiąc właśnie może być opłacony z zaskórniaków - ale nie wiadomo ile pobędzie , więc jakieś deklaracje mile widziane :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182462-Kuba-co-bardzo-by-chcia%C5%82-strzela-w-serce-ale-tylko-wolontariuszy-lt-Wroc%C5%82aw-gt[/url] -
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
tego się nigdy nie przewidzi, jak pies jest w schronie - kiedyś taki Ralf siedział 2lata, jak miał pojechać z Fundacją , to nagle go ktoś ze schroniska adoptował :roll: -
chyba trzeba jej kupić obrożę, bo coś wiedzę ze te mutanty kleszcze nie chcą odpuści :mad:, bo ja się pogubiłam ile gigantów z niej wyciągnęliśmy:roll: środek powinien działać i nawet jak coś było to powinno odpaść, a jak widać guzik z tego:shake:
-
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
na maila Kinga to się długo czeka na odpowiedz - więc jak masz minuty do PL gratis to lepiej dzwonić. A zapomniałam CI napisać jeszcze nie ma stacjonarnego telefonu - tylko komórkę -
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
wiesz co jak on jest zgłoszony to pojedzie już na 100% nawet mają dla niego jakiś DT , bardziej te pieski co nie są pozgłaszane - ale nic, jak będę nachodzie to pojadę do schroniska i zrobię rozeznanie. -
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
a to do zdjęć poniżej - nr obroży to inny nr - a nr schroniskowy to jeszcze inny nr - jak się dzwoni i pyta o psa najłatwiej i najszybciej dowiedzieć się po nr schroniskowy ewidencyjnym, ale to nie ten piesek ze zdjęć poniżej to malutki a Kuba taki średniak bardziej , a takich Kubuś z urody to z 20 szt by się znalazło :roll: -
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Monika on ostatnio miał 74 szt ogłoszeń :( i nic -
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
niedługo Kinga zrobisz się specjalistka od czarnych piesków :) Dobrze, ze w Niemcy się jeszcze nimi interesują, bo w PL nie bardzo mają takie branie -
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
ja do takich malutkich dzieci to niechętnie psa bym dała, nie żeby Kuba miał co wybrzydzać - ale najwięcej jest zwrotów z adopcji - bo uczulenie, bo dziecko się boi, bo skacze, bo zarysował ... a samo dziecko nie ma w tym wieku kompletnie wyczucia itd itd -
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dzięki Monika :), w sumie dobrze, ze z Tofikem tak wyszło, bo pewnie Kuba by czekał z 2 tyg na termin