Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. andzia do mnie przeciez tez dzwoniła kobieta - tylko prosiłam ją o maila a jakoś nie dostałam, ale o nią się nie martwie , bo telefony będę na pewno - może ktoś zrobić jej gumtreewrocław i moruska - to będziemy w domkach wybierać :) ulv ile kosztowała sterylka?
  2. i jak się czuje?
  3. juz dajcie spokoj i jedna i druga, bo nikomu się przyjemnie nie czyta jak z niczego robi się kłótnia, pamiętajcie słowo pisane , to słowo pisane i każdy to samo zdanie może przeczytać jak chce i różnie je interpretować, bo teraz trzeba się skupić jak 300zł długu załatać. Prawda jest taka, ze ivett miała obiecane pokrycie kosztów utrzymania, a dziadek widać 300zł jest na minusie :(
  4. Ula ma jakis dom zainteresowany czy ktos wie czy dalej sa?
  5. sliczne fotki - a mi się też na nich wydaje, ze ta sierść mu trochę odrasta
  6. a ja uważam, ze nie ma co się zastanawiać - jak się ludzi operuje to też nigdy nie zakłada - co się zrobi później, jak nie wyjdzie. jak pisałam parę postów niżej u mnie jest prawie 500zł -erka ich chyba nie liczyła w rachunkach , chyba , ze się mylę, ale na pewno nie można teraz przestać, bo nie wiadomo czy to pomoże, nigdy na nic nie da gwarancji, jeśli jest kasa na rezonans to trzeba robić i tyle. A jak możecie to trochę się targujcie z cenami u wetów - bo wiadomo sami z siebie nie dadzą zniżek, ale trzeba porobić maślane oczy i ciut ich ponaciskać :)
  7. no to trzeba ją zacząć umawiać na kolejne wizyty
  8. jak dobrze rozumiem, cyt; [I]Czyli na dzień dzisiejszy dysponujemy kwotą ok. 1200 zł . Rezonans we Wrocławiu, to koszt ok. 1000 zł + dojazd [/I]czyli na rezonans jest i brakuje gdzieś 1500zł tak? u mnie z cegielek jest 476zl czyli jeszcze ok 1000zl brak
  9. jak już jest jest taka dyskusja to też uważam, że psów jest tyle, że nie ma co wydawać nowe na świat czy mają papiery czy też nie, ale coż licznować Jaggi nie będę :evil_lol: tylko jedynie wyrażam swoje zdanie;) i co z tą 8 m-czną sunią jedzie do Tarnobrzegu?
  10. wczoraj mialam telefon w sprawie beni i musimy zadecydować, Pani czeka na odpowiedz - to jest jakieś gospodarstwo - teraz nie pamiętam jakiej wielkość - ale biegała by luzem , miała budę i werandę - Pani ma mi jeszcze na maila napisac dokładnie wszystko, zgadza się na wizytę - tylko ten teren kolo Torunia - ale Pani tez jest z pod Wrocławia i by sobie ją sama zawiozła, na miejscu jest jakiś Pan co jest tam nonstop i jego sunia miałaby na wylączność.
  11. go-ja to pieniążki są u mnie barta jak coś to przeleje teraz Kubuś się też szykuje do kikou pierwszy miesiąc właśnie może być opłacony z zaskórniaków - ale nie wiadomo ile pobędzie , więc jakieś deklaracje mile widziane :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182462-Kuba-co-bardzo-by-chcia%C5%82-strzela-w-serce-ale-tylko-wolontariuszy-lt-Wroc%C5%82aw-gt[/url]
  12. tego się nigdy nie przewidzi, jak pies jest w schronie - kiedyś taki Ralf siedział 2lata, jak miał pojechać z Fundacją , to nagle go ktoś ze schroniska adoptował :roll:
  13. chyba trzeba jej kupić obrożę, bo coś wiedzę ze te mutanty kleszcze nie chcą odpuści :mad:, bo ja się pogubiłam ile gigantów z niej wyciągnęliśmy:roll: środek powinien działać i nawet jak coś było to powinno odpaść, a jak widać guzik z tego:shake:
  14. gazzy tylko, ze on taki malutki to jakoś nie umiem sobie wyobrazić , ze tak ciężko to idzie :evil_lol:
  15. [quote name='xmartix']Juleńko jeszcze tylko Ty i Cookie zostałyście z tych wywiezionych psów z Dobrocina[/QUOTE] a co z tymi co są w Obornikach chyba też czekają?
  16. na maila Kinga to się długo czeka na odpowiedz - więc jak masz minuty do PL gratis to lepiej dzwonić. A zapomniałam CI napisać jeszcze nie ma stacjonarnego telefonu - tylko komórkę
  17. wiesz co jak on jest zgłoszony to pojedzie już na 100% nawet mają dla niego jakiś DT , bardziej te pieski co nie są pozgłaszane - ale nic, jak będę nachodzie to pojadę do schroniska i zrobię rozeznanie.
  18. a to do zdjęć poniżej - nr obroży to inny nr - a nr schroniskowy to jeszcze inny nr - jak się dzwoni i pyta o psa najłatwiej i najszybciej dowiedzieć się po nr schroniskowy ewidencyjnym, ale to nie ten piesek ze zdjęć poniżej to malutki a Kuba taki średniak bardziej , a takich Kubuś z urody to z 20 szt by się znalazło :roll:
  19. Monika on ostatnio miał 74 szt ogłoszeń :( i nic
  20. a moze pożyczyć taką klatkę od jakieś fundacji co jest na dogo
  21. niedługo Kinga zrobisz się specjalistka od czarnych piesków :) Dobrze, ze w Niemcy się jeszcze nimi interesują, bo w PL nie bardzo mają takie branie
  22. ja do takich malutkich dzieci to niechętnie psa bym dała, nie żeby Kuba miał co wybrzydzać - ale najwięcej jest zwrotów z adopcji - bo uczulenie, bo dziecko się boi, bo skacze, bo zarysował ... a samo dziecko nie ma w tym wieku kompletnie wyczucia itd itd
  23. dzięki Monika :), w sumie dobrze, ze z Tofikem tak wyszło, bo pewnie Kuba by czekał z 2 tyg na termin
  24. hmm no można by było zamienic z jakimś psem? generalnie jakby ten termin byl wolny, to potrzebuję dla Kuby: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182462-Kuba-co-bardzo-by-chcia%C5%82-strzela-w-serce-ale-tylko-wolontariuszy-lt-Wroc%C5%82aw-gt[/url]
×
×
  • Create New...