-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
GoskaGoska replied to erka's topic in Już w nowym domu
no chyba, ze by chodziła na spacery na smyczy lub lince , ale wtedy się nie wybiega na całego -
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
oj ci ludzie są śmieszni - hehehe z tym niemieckim - chyba trzeba , go na korepetycje zapisać :evil_lol: może napisz Pani , ze psiak z komendami szybko się przestawia:roll:, ale w PL nikt do niego po niemiecku nie mówił:diabloti: Kikou do niedzieli go nie będzie miała - ale możesz napisać, ze kastrowany będzie - gorzej z tymi dziećmi, bo nie ma jak sprawdzić :roll: i raczej u kikou też na dzieci nie będzie sprawdzony. A w jakim wieku te dziecko - czy 2lata czy 7, bo to duża różnica w odniesieniu do psa -
ona taka ciekawa pewnie się poznać chciała z innymi zwierzętami :), u mnie na parapet - ale tylko przednimi łapami na klatce schodowej przez okno zaglądała - ale nie wiem, co w tym oknie na korytarzu jest , bo 2 inne psiaki też do tego okna ciągnęło, hehe jak na taką dużą kluskę to zwinna jest bestia :evil_lol:
-
ona jest słodka przylepa generalnie i robi się zazdrosna o człowieka - im bardziej się przyzwyczaja tym bardziej staje się zaborcza do innych psów i bardziej pilnuje terenu, myślę, że faktycznie nie ma co ryzykować z innymi psami - ona uwielbia być głaskana, smyrana po brzuchu tyle chce uwagi od człowieka , ze komuś jedna ona wystarczy, bo głaskania nigdy nie ma dość , ze za parę psów może komuś robić:lol:
-
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
Iwa zgłosiła go do fundacji, bo tyle ogłoszen a nawet głupiego zapytania:-( nie bylo -
no ja tez myślałam, ze jakbym miała kota w domu to by one we dwie siedziały się i patrzyły , bo na balkonie to się olewały jak kot sąsiadów był - nowy wspólny wróg potrafi zjednoczyć. Oby dalej było spokojnie , dziś sunia powinna iść na kontrole z uszami.
-
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Agnieszka fajnie , ze jesteś , bo masz pełną skrzynkę , a nie wiem co z twoją deklaracją na Fabio ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/181285-Eutanazja-nie-juz-DT-dziadzio-szuka-domku-sta%C5%82ego/page7[/url] -
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
GoskaGoska replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Promyś jest niesamowity i musi się dzielnie trzymać -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a nie masz klatki , aby go zostawić zamkniętego? założcie mu może osobny wątek to się jakiś DT może znajdzie -
ulv wyszła do nas do auta to nie ma pojęcia jak w domku
-
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
kikou zgodziła się przyjąć Kubę, wszystko omówimy w niedziele -
no i sunia pod opieką ulv , jakoś pusto teraz
-
jutro klucha jedzie do ulv, ona u nas całkiem się czuje jak u siebie i pilnować zaczęła :) sąsiada obszczekała, ze raczył wyjść na ogródek , a wcześniej kuriera na klatce - bo co będzie ktoś obcy chodzić po jej terenie:evil_lol:, tak chodzi względnie na smyczy gorzej jak innego psa zobaczy to wtedy jej się turbo włącza;) i ciężko ją utrzymać. Samego suchego nie jej, musi mieć dodatek mięsny, mój TZ już bardzo ją polubił i żałuje , ze się z naszą nie chce dogadac, bo by mi nie pozwolił jej oddać:razz:, ale on sobie jedzie, a ja bym z dwoma pannami została.Ale najbardziej go sobie zjednała, ze zaczęła przygryzać ręce do zabawy - delikatnie i wskakiwać na człowieka - hahaha a jemu się to podoba, no ja DT dobrym nie jestem, bo psy za bardzo są rozpuszczone :roll:.Nasza jednak dobrze wie, ze na Pana wolno skakać, a na Panią nie.
-
TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM
GoskaGoska replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
nic się jej dokładnie nie wypytywałam, tylko ze jest z pod Gliwicami i ma domek z ogródkiem i kury , bo jak ona nie powiedziała, ze zdecydowana to nie ma co sobie głowy zawracać, mówiłam jej tylko, ze jak coś to wizyta przedadopcyjna -
TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM
GoskaGoska replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
wiecie co jakieś Pani chyba znalazła stare ogłoszenie i właśnie dzwoniła o Edzia zapytać się czy goni kury :crazyeye: , tylko, ze w ogłoszeniu nie było napisane , ze ma coś z łapką i chyba Pani się zniechęciała:shake: tym , ale jak coś to powiedziała , ze zadzwoni -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
aha ludzie to nie wiem myślą, że szczeniak to pluszowa zabawka - to , że on gdzieś zadrapie dziecko czy dorosłego to przeciez normalne - jest młody i nieokrzesany - a do tego pełen energii jak to szczyl - ja też bym mu szukała innego domu. -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bo ciotka nie miała głowy do tego :oops: już parę razy miała to zrobić, to teraz najlepiej zrobię od razu -
właściwie możesz podać dwa nr jakby jedna nie odebrała, to zawsze jest drugi nr 504-473-955
-
moze dac moje gg 2128752 mail [email][email protected][/email] do ulv telefonu nie ma przy sobie
-
lakinia moja sunia przeprowadzką nie jest tak zestresowana , bo już tu była ze mną parę razy wcześniej i kojarzy je się dobrze. najbardziej wkurzające jest wypakowywanie rzeczy i sprzątanie po remoncie :evil_lol: a tego ciągle końca nie widać, nie wiem kiedy to mieszkanie będzie skończone:mad:. Andziu ja myślę , ze ogłoszenie jej można zrobić zwykłe bez wzruszających tekstów tylko zebrać dane o niej i robić na dolnośląsk 2 letnia sunia bernardyn - szuka swoje domku i kochających ludzi. Sunia jest zaszczepiona , zaczipowana, posiada książeczkę zdrowia w najbliższym czasie będzie wysterylizowana. Obecnie sunia przebywa w domu tymczasowym we Wrocławiu. W domu zachowuje czystość, ładnie zostaje sama, kocha ludzi całym psim sercem, jest spragniona kontaktu z człowiekiem, upomina się o pieszczoty, daje łapę i buziaki. Mimo, ze sunia parę miesięcy błąkała się po polach, jest pełna zaufania do ludzi - swobodnie czuje się w mieszkaniu, pokonuje schody, jeśli jej przyszli właściciele jej pozwolą to jej ulubionym miejscem wylegiwania będzie łóżko. Daje przy sobie robić wszystko (itj. wycieranie łap, czyszczenie uszu, zaglądanie w zęby, czesania , zabieg weterynaryjne itd). Jest łagodna i przyjazna, jednak nie powinna mieszkać z inną suczką. Ze względu na swoje gabaryty ( waży 50kg) nie powinna być w domu z malutkim dziećmi. Zdrowa ,duża przylepa - może mieszkać również w większym mieszkaniu pod warunkiem zapewnienia odpowiedniej ilość ruchu i spacerów. w sprawie adopcji .....
-
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
musisz sobie przygotować zestaw pytań do Pana :) nigdy się pewności nie ma, ale warto próbować -
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
oo a on wie, ze piesek jest w PL?