-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
a ludzi nie zawsze się da wyczuć więc się nie przejmuj- bo będą przysięgać, zapierać się nogami , że dadzą radę a poźniej nic z tego nie wychodzi, ale tego się przewidzieć nie da :(
-
a ona jest jeszcze taka proludzka cieszy się na widok człowieka , buziki by dawała :( i widać, ze chce mieć swojego ludzia, to pech, ze w sumie źle trafiła - mam nadzieję, że już do suk jej nie dacie :mad: Ulv napisz wprost jeśli by mogła do ciebie wrócić to na jakich warunkach- ja się boję, ze jak znów gdzieś trafi- to będzie dla niej 4 domy- pomija, ze ona teraz cały czas była w warunkach domowych -a hotele to kojce- których osobiście nie znoszę :diabloti: a jeszcze adopcja to już 5dom - więc naprawdę :shake: nie zdziwię się jakby się sunia w końcu zamknęła w sobie :roll:
-
Podkarpacie.. psy i koty toną zapomniane przez wszystkich. BŁAGAMY O POMOC
GoskaGoska replied to Luzia's topic in Akcje
to czekam na info czy są konkretne psiaki :-( -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Korenia chodzisz jakos do Factory? Można się tam jakoś umówic? -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
no ja tez uzupelniłam dyszke -
a jaki masz teraz ulv skład u siebie?
-
Dlatego uwazałam, ze do suk nie może iść- ulv u ciebie sobie widziała koty, na których skupiła sobie uwagę i w sumie większa ilość zwierząt myszki, ptaszki itd, a to może działać na nią rozpraszająco- jeśli jednak ma tylko 1 zwierzaka to już całą uwagę może zwrócić tylko na nim, u mnie we dwie mogłby sobie siedzieć na balkonie i miały się gdzieś, bo na kota się gapiły, ze tak powiem pysk w pysk, poza tym nigdy nie będziemy wiedzieć jak naprawdę druga suka będzie reagować na Bertę, a jeśli ta druga skoczy to Berta obojętna nie będzie. Nie uważam jej za jakiegoś kilera - bo w sumie u mnie bez krwi się obyło, ale trzeba pamiętać, ze ludzie myślą trochę inaczej niż ja. Berta nie szczerzy kłów do innych psów, ciągnie ,bo chce się powąchać, ale nie traci się zębów aby ją utrzymać, jakby chciała, to mogłaby na pewno bardziej, poza tym - samców nie atakuje, zębów nie szczerzy , to jej ciągnięcie jest do opanowania spokojnie, ale to też zależy od człowieka. Biedna sunia i tyle , dla jej psychiki to lepiej, zeby do ulv trafiła niż znów do nowego miejsca.
-
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Próbuje Kinga pewnie , bo co innego zostało :( Jak on Kasia opadły mu hormony trochę czy dalej waleczny? -
[quote name='Korenia']Chyba sobie na ścianie :P Nie ma fotek! Nie widać! :P[/QUOTE] no ja też nie widzę, żadnych zdjęć :( Mimo wszystko ma skłonności do walk z sukami , ja generalnie mameją nie jestem i umiem być stanowcza- a jednak się nie dogadały z moją, bo jak nie jedna to druga z tymi zębami, ale może małą suką łatwiej zaakceptuje. W kazdy razie macie wieści od tej Pani i na czym stanęło
-
dobrze, ze się ktos interesuje trzymam kciuki
-
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
GoskaGoska replied to ewab's topic in Już w nowym domu
slay jak cudnie , ze masz maluszki z mamusią :) -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nowe wpłaty zapisane :) dziękujemy :) -
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
nie wiem co z KUbą będzie :( i już to bardzo czarno widzę - jak tak daje pojdzie to chyba serce mu pęknie , bo będzie musiał do schroniska wrócić :( -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
niestety piesek po opłaci jest ma minusie 45zł - ponieważ nie ma wszystkich wpłat z deklaracji :( chyba będę musiała przysiąść i powysyłać przypomnienia -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
proszę o podanie kosztów weta :) doszła z nowych wpłat l wpłata od Poker i Mruczki, Eva dziękujemy przelew poszedł do kikou za maj, na 1 str podsumowanie -
tak, tylko , ze ona do tych psów to nie do gryzienia tylko chce iść powąchać no chyba, że będzie suka- ja gdzieś pisałam, ze jak psa widzi to potrafi pociągnąć, tylko to nie jest jako agresja - i lepiej ją wtedy trzymać krotko, łatwiej utrzymać. Kurde a co ona taka chorowita się biedaczka zrobiła :( A są szansę na zdjęcia? Niunia jest łakom na coś dobrego, więc na spacerze chyba najlepiej z jakimś smakiem, zeby odwrócić uwagę
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
znaczy Jagga tak piszę nie z pretensją, ale dlaczego mnie to tak zdziwiło- bo bazarek na kojec był dla Barego- bo Bary pogryzł i nie miał się gdzie podziać - więc kojec cały czas kojarzyłam z Barym. A z tego co pamiętam to raczej pisałaś, ze suni do kojca nie bardzo się nadaję , ze była 1 dzień w kojcu , ale było ci jej szkoda i dałaś ją do domu, bo garnie się do ludzi, że w domu zachowuje czystość i to raczej domowo sunia , która lubi przebywać z ludzmi, dlatego tak jestem zdziwiona, ze wylądowała w kojcu. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
ale to SOnia trafiła do kojca a nie Bary? bo się pogubiłam , bo chyba SOnia była w domu? -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
GoskaGoska replied to ewab's topic in Już w nowym domu
zapiszé sié, a wiecie co dziewczyny ogłoszenia to swoją drogą żadna sztuka, łatwiejsze ich robiebie niż pisanie na dogo i nie trzeba pożniej nikogo prosić by pomogł. -
to co tam gdzie pojechała Berta to jest suczka ? Myślalam, ze pies - kto ma kontakt z tą rodziną ty Ulv? Pan nie wiem jakiego chciał psa- bo nie wdawałam się w dyskusje tylko powiedziałam , zeby na dogomanie zajrzał
-
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
potrzebna ci data nadania - kiedy wysłała i nr nadania listu-paczki i info czy wyslana byla poczta - jesli tak to czy jako list polecony czy jako paczka? często listonosz nie zostawia awizo i przesyłka moze byc na poczcie - wtedy jak podasz Pani z poczty info czy list czy paczka + nr to ci Pani na poczcie powinna sprawdzić. poza tym pocztą od daty nadania może iść 14 dni. -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję Wojutuś :) Ja zawsze staram się umieszczać w 1 poście wszystko, a na razie od czasu przeprowadzki czas mi się skurczyl i to bardzo dlatego na dogo jest na razie z doskoku - zajrzę dziś na konto czy mam co aktualizować :) [FONT=Arial]nr konta ING : [/FONT] 04 1050 1575 1000 0090 6906 2785 Małgorzata Kowal-Luber 50-234 Wrocław w tytule wpłat proszę napisać nick z dogo i imię pieska Fabio WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY -
no i co nikt nie ma telefonu do Pani, zeby się dowiedzieć coś? wlasnie mialam telefon od pana w jej sprawie moge podac nr , bo pan szuka bernardyna
-
ojej to piszecie od razu jak będą wieści , bo ja też chce wiedzieć wszystko
-
ale co Pani po nią przyjedzie sama? Kurde dziewczyny, zeby domek tylko byl fajny , trzymam kciuki