Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. juz przelane byla sob-niedziela to sie nie ksiegują jutro powinnas mieć na koncie
  2. dobra Kikou jutro jedzie po Kubusia - jesli psiak posiedzi więcej niż 1 m--ca to potrzeba jakiś deklaracji od czerwca , zeby pozniej nie bylo na lapu capu :) Kikou trzeba oddac za paliwo również :)
  3. [quote name='Ciencienia']Cioteczki prosze napiszcie ile zalegam kasiorki, bo chyba nie zrobiłam stałego zlecenia, zakręcona jestem jak zakretka.[/QUOTE] ciotka 15zl zalegasz 3 x 5 zl :)
  4. ale Rudzik bardziej posiwiał tak mi się zdaje
  5. o super tylko, zeby jeszcze domek mu to dało :) pewnie Słomce wydrukowali - jak ty to Słomka robisz:cool3:, ze co wyślesz to wydrukują
  6. irenka przeciez Ty to wysłałas 21 a dzis 23 dopiero - przelewy zagraniczne idą parę dni
  7. na końcówce zawsze najwięcej osób dzwoni , oby się coś znalazło
  8. oj dziewczyny ma allegro zaledwie parę postów nizej jest link do niego , andzia jej robila
  9. wiesz u mnie tez byly momenty, ze one sobie nosy wáchaly i nawet ogonem zamerdaly,moze jakby moja jej ustápila to by byl względny spokoj:cool1: a tak to potem wzajemnie juz się nakręciły, ale co było to był - teraz dobry domek potrzebny
  10. ojtaka sunia to nie wiem czy zje nawet za 50zl , ale szczepienia , kleszcze i sterylka
  11. szczep a co zrobić jedno tylko wyjście widzę :) a cioteczki z deklaracji proszę o wpłaty bo 24 tuż tuż, bo my tak mamy dziurę 200zł co miesiąc:roll: co holly dzielnie łata bazarkami :loveu:
  12. szczepić można razem - nie wolno odrobaczać w tym samym czasie - a co wet to inne zdanie - zależy pewnie gdzie studia kończyli :)
  13. on juz nie jest super aktywny, jak bardziej pobiega to ma zadyszkę, najlepiej do starszych osoby gdzie sobie mogli spokojnie żyć przy boku, zostaje sam w domu, na samce różnie reaguje zależy od psa- więc lepiej bez psów, z sukami ok, pies jest kastrowany, do dzieci nie wiem, ale do ludzi ok - jeśli dom z dziecmi to lepiej powyżej 7-8 lat, do kotów teraz nie pamiętam - chyba gdzieś na wątku było, wiec nie pisz nic o kotach - jeśli by był jakiś dom zainteresowany to się zawsze można doinformować
  14. mialam telefon - ale w ogole jak ci ludzie mnie dobijają - napisane , ze nie do malutkich dzieci- a tam oczywiście małe dziecko, uświadomiłam Pana ze pies ma 50kg - to Pan byl w szoku, a jak powiedziałam ze ta rasa to 70kg może ważyć to jeszcze bardziej był zdziwiony
  15. dziewczny napiszcie moze w tytule ze potrzeba 200zl na sterylizacje
  16. pewnie ze chcemy :) i dziekujemy
  17. zapisze sie u biedaka za wiele nie pomoge, bo sama zbieram na 3 psiaki
  18. [quote name='andzia69']zrobiłam allegro- jak wreszcie ktos mi poda inne namiary to zmienie - na razie dałam moje [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=998862134[/url][/QUOTE] tu jej allegro na wzór do ogloszen a zdjecia jakie uznasz :)
  19. nie wiem jak jeszcze nie pojechal to nie
  20. przelałam 510zł na konto erki na rzecz Albinki - pewnie będzie jutro zaksięgowane -proszę potem o potwierdzenie na bazarku a to lista wpłacających : Havanka 20zł MARKOFIX1 20zł Jolanta08 40zł kass999 4zl, KARINSIEN100zł =184zl al-ka 20zl Havanka 20zł Agnieszka103 i jej koleżanka 12zł izabela1234 10zł K-WIKI 50zł Agnieszka103 10zł Agnieszka 103 20zł ketunia 100zł marysia55 30zl laikinia 22,66zl al-ka 30zł = 508,66zł
  21. Kasiu Promys byl dzielny nieslychanie dzielny i walczyl o kazdy dzien by moc cieszyc sie zycie przy twoim boku Zegnaj Promyczku:(
  22. nie wpłacałam, bo 18 sié skonczyło i muszę usiąść i sprawdzić czy wszystkie wpłaty są -ale erka tą kasę przelałabym może tobie? przeciez za transport jak komuś zapłacicie , nie będzie faktury, a TOZ może wypłacić środki tylko na podstawie faktury, więc może przydały by się "niefakturowe pieniądze"
×
×
  • Create New...