Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. tez myślę, że można zacząć ją ogłaszać jeszcze co trzeba to ją odrobaczyć, kontrolę uszów zrobić i wykąpać - ja jej nie kąpałam , bo kazali mi odczekać z 5 dni od odkleszczenia, trochę ją wyczesałam, ale nie całą i obciałęłam parę kołtunów. Na oczach ma na 3 powiece takie gulki, ale ta wetka mówiła, ze ona by to zostawiła w spokoju, moża się zapytać innego weta o zdanie.
  2. dziękuję erko samopoczucie mojej lepsze, ale ja jutro znow muszę jechać na kliniki :cool3:myślałam, ze z benią będą może chodziła do weta - a właściwie to procz szczepiania i kropienia uszy to dopiero w czw ma iść na kontrolę , za to z moją jestem codziennie. Moja dziś po ścisłej diecie dostała papkę jak dla niemowlaka , ale dalej na antybiotyku. Benia za kawałek mięsa juz do auta wskakuje- ale skończyła się jej nauka jazdy samochodem, bo się panna wczoraj rozkręciła na dobre i ledwo co wskoczyła do samochodu rzuciła się na Fibcię, do tej pory w aucie jeździły grzecznie bez awantur. A teraz muszą chodzić osobno na spacery :shake: nie wiem moim zdaniem benia nie powinna iść do domu z suką, bo swoje rogi pokazuje:evil_lol: z balkonu jak jakość zobaczy to szczekać zaczyna. Taka fajna z niej klucha - okropna przylepa do ludzi - nie pozwoli koło siebie przejść obojętnie - ale do Fibi się zadziora zrobiła:mad:
  3. czy udało wam się dodzwonić dr Wrzoska? Dalej jesteście zainteresowane wizytą u niego - jutro będę znów na klinikach mogę się zapytać jak przyjmuje
  4. ona pratycznie biegunkę miała w nocy z czw-na pt , a piątek już byliśmy u weta i on jej dał jakiś antybiotyk i cos tam nawet nie wiem co i jej biegunka przeszła , jednak ma b.twardy brzuch wczoraj dostała znów coś w zastrzyku, a tak naprawdę to dziś w nocy jej się pogorszyło i dlatego dyżur na kliniakach zaliczyliśmy, jutro znów mam być na zastrzyk, ale wszyscy weci się nas pytają czy ona coś zjadła - a ona na 96% nic nie zjadła innego niż to co zwykle, dlatego się trochę obawiam, ze to wszystko wynik stresu przez obecność beni.
  5. a mi się wydaje , ze Kuba był domowy - więc powinien zostać - tak to w ogóle cud , ze się ktoś o niego pyta - ale jeśli faktycznie ma takie "branie" :) to może warto jeśli kikou by się zgodziła - go do niej dać.
  6. u mnie zrobiło się trochę nieciekawe moja osobista psica się pochorowała :( najpierw w pt miała biegunkę i jak poszłam z nią do weta to już nie wiem czy przez to nie gorzej z nią :( ma tkliwy , twardy brzuch , ale wczoraj wieczorem jej się pogorszyło i już rano na klinikach byłyśmy jest na ścisłej diecie , dostała znów jakiś antybiotyk i kroplówkę- ale generalnie piszę to , dlatego że teraz muszę je izolować , bo nie mogę ryzykować , ze znów wyniknie jakaś awantura między nimi , - nie wiem jeśli mojej się nie poprawi do jutra, to trzeba pomyśleć o przeniesieniu beni do ulv, jutro to bedzie 5 dzien po szczepionce. Benia jest naprawdę urocza - ale za cholerę nie mogą się dogadać z moją. Benia robi się coraz bardziej o nas zazdrosna i jak weszliśmy do domu to już w drzwiach wyskoczyła z zębami na moją Fibi. Aha dziś benia została sama juz na dłużej gdzieś na 3h -była grzeczna - choć podejrzewam , po tym jak wyglądało łóżko , ze to na nim czas spędziła :)
  7. zaksięgowały się nowe wpłaty Isiak 10zł BasiaD 25zł BARDZO DZIĘKUJEMY :)
  8. a kiedy będzie miała ten zabieg?
  9. dziękujemy za info :) a szkoda, ze jest na diecie, bo może za jakiś przysmakiem przekonał by się do schodów
  10. Lakiniu zobaczymy z ogłoszeniami - ona jest młoda i generalnie bardzo fajna i ładna myślę, że w Polsce szybko znajdzie domek-tylko, ze musi być najpierw wysterylizowana więc na razie chyba nie ma co - no chyba, ze ktos by czekał i chciał się dołożyć do sterylki. Na pewno nie powinna być w kojcu czy budzie- ona lubi mieć kontakt z człowiekiem i powinna swobodnie wchodzić do domu - zresztą według mnie to ona jest bardzo szczęśliwa w mieszkaniu i też by mogła iść do mieszkania , myślę, że jeszcze parę przysmaków i zacznie wchodzić do auta. W ogóle na ogródku sąsiadka wypuszcza kota na smyczy - jak on tam jest to benia bardzo chętnie leży na balkonie i się nie niego patrzy - próbowała na niego szczekać - ale jak jej się nie pozwala to tak leży i się patrzy jak w hipnozie - no chyba , że ją się zawoła to się oderwie, bo ona na mizienie zawsze chętna :)
  11. no czarne kudelki to mają okropnie przekichane :(
  12. [quote name='GoskaGoska']byłyśmy u weta i tak: -została zaszczepiona przeciw wirusom i wściekliźnie, -odpchlona i odkleszczona advantix na 4 tyg działania -ma początek zapalenia uszu, więc uszy zostały trochę wyczyszczone i dostała krople 2 razy dziennie przez tydzien surolan - po tygodniu do kontroli z uszami - zaczpiowana - w bazie czipów jest na mnie, bo miasto za to płaci i trzeba dać dowód z meldunkiem we Wrocławiu za wszystko zaplaciłam 126zł- koszty te odliczę od skarpety Boro - lakinia się zgodziła , ze mogą iść te pieniądze na wizytę u weta u weta sunia czuła się również bardzo swobodnie - hehe ona w ogóle bezstresowa jest- tylko z autem jest nie bardzo, ale w gabinecie weta pełen luz :) i wszystko dawala przy sobie zrobić Pan wet 3 razy poprawiał w bazie chipów dane , a nie zauważyłam ze na rachunku wpisał pies a nie suka, ale w chipie ma dobrze zapisane wet określił ją na 2 lata i 3 miesiące aha ważyłam ją u weta i waży 49,70kg prawie 50kg , tak naprawdę jest tylko troszkę wyższa od mojej owczarki tylko ma głową , kark i łapy sporo większe[/QUOTE] ciotka już dawno pisałam :diabloti:
  13. dzisiaj już moj tz zdążył wyciąganąć jej 2 gigantyczne kleszcze - wczoraj jeszcze weta ( bo znów musiałam lecieć na wizytę) się pytałam czy może dodatkowo obroże dać - ale powiedział , żeby odczekać 48h to powinno zacząć działać ...no nic zobaczymy - bo wszystkich kleszcze tak nie da się zauważyć nawet jak się robi "przegląd" dziś rano benia za przysmakiem sama wskoczyła do auta :multi: niestety zapomniałam na powrót zaopatrzyć się w przysmaki - jednak po wsadzeniu jej przednich łap łaskawie podkoczyła resztą ciała:evil_lol:. A benia naprawdę jest do ludzi bardzo grzeczna - gdzie jej się położy posłanie tam śpi - poza tym miała próbę ognia i zostałam sama przez 15-20 min -hm ja nawet nie wiem czy ona zauważyła ze nas nie ma - bo jak wróciliśmy -to leżała w tym samym miejscu i tylko głowę podniosła.
  14. [quote name='rita60']Czy ktos jest w stanie odpowiedziec mi na moje zapytanie w sprawie terierka:roll:[/QUOTE] Rita najszybciej będzie jak zadzwonisz do schroniska-podasz jego nr schroniskowy , bo tak to raczej będzie ciężko o info chyba ze akurat ktoś będzie w schronie
  15. asystentki przy gotowaniu: [IMG]http://i40.tinypic.com/2e4wzep.jpg[/IMG] może jednak na coś się załapie: [IMG]http://i39.tinypic.com/2hz484p.jpg[/IMG] tak się patrzę - a tu nic [IMG]http://i41.tinypic.com/oksoxi.jpg[/IMG] to się zdrzemnę, bo się zmęczyłam tym asystowaniem [IMG]http://i43.tinypic.com/2zjg6fq.jpg[/IMG]
  16. w nocy się panna przebudziła i do łóżka się chciała wpakować - widać tam najwygodniej się poczuła
  17. haha no benia wpakowała się na łóżko korzystając z chwili nieuwagi ale byłam zła ciotka i ją wygoniłam. niestety na spacerze z moją znów miały spięcie i skoczył do siebie z zębami i tym razem to benia zaczęła chociaż była na smyczy a moją mogłam złapać za szelki to tak ciężko było je rozdzielić - żadna z nich nie chce ustąpić i dwie uparte walczą -troszkę mi moje szkoda, bo jest u siebie, ale jak benika gdzieś leży to moja koło niej nie przejdzie i taka trochę przygaszona - czego o beni nie można powiedzieć , bo ona się czuje jakby tu była latami. Właśnie kropiłam jej uszy i ona naprawdę przy sobie da zrobić wszystko i tylko zaczepia żeby ją głaskać. Myślę ze z domkiem stałym nie będzie dla niej problemu.
  18. o jejku okropna szkoda :( ze nie mógł się nacieszyć dłużej życiem u kikou :(
  19. i jeszcze: [IMG]http://i40.tinypic.com/ap7db4.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/23tk3ep.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/ogmc2e.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2vbwpqa.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/29ostus.jpg[/IMG]
  20. i jeszcze mala sesja bo zaraz lecę z psami [IMG]http://i44.tinypic.com/9qvj2t.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2wpnybm.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/aakjo8.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2m5lzpg.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/1zcjnrl.jpg[/IMG]
  21. mam nadzieję że nie ma przerzutów
  22. a ja do niej mówię Berta w sumie tak samo reaguje a jakos lepiej mi do niej pasuje w książeczce mówiłam zeby nie wypisywali jej żadnego imienia. Kurde już 3 kleszcze wyciągnięte a nawet jej nie sprawdzałam bardziej no nic mam nadzieję ze po tym środku jej odpadną same co jeszcze są
  23. nie ma pojęcia jak ona do dzieci :roll:na pewno do malutkich bym jej nie dawała, bo ona siada i podaje czasami nagminnie łapę a ma ciężką więc nawet niechcący by w ten sposób mogła zrobić krzywdę ale lepiej , zeby była z psem niz z suczką , bo widzę ze robi się zazdrosna i do mojej tez sam zaczyna - nic zobaczymy w sumie 48h nie minęło - tak w mieszkaniu jak się nie zwraca uwagi na nie to teraz ona na balkonie leży a moja w sypialni. czasami się wąchają i nic żadnej reakcji, a tak jakby o dostęp do człowieka były zazdrosne - więc trzeba jednocześnie je głaskać ale jedna u tz a druga u mnie i jak się ma przysmak w ręce - trzeba mieć w dwóch rękach:cool3:3 szt by nie przeszły - rąk za mało hehehe na teraz samych w mieszkaniu bym ich nie zostawiła
×
×
  • Create New...