Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. dziękujemy, że miał szansę żyć jeszcze trochę, a nie umarł od strzykawki w schronisku
  2. Kubie zrobię allegro wyróżnione - ale będzie , ze jest w schronisku a nie DT i że grozi eutanazja może wtedy się ktoś odezwie
  3. Kasia chyba głownie decyzja należy do ciebie, bo ty jesteś z nim najbardziej związana - nie chcesz go oddawać do Wrocławia doskonale rozumiem, ale u siebie też nie chcesz go mieć. Więc w sumie do ciebie pytanie czy go jeszcze przetrzymasz i robić przelew, zaś Kinga ma załatwiać mu niemieckie schronisko???
  4. juz zapisuję wpłaty RenW 30zl Isiak 10zl siądę na dłuzej na dogo to pouzupełniam w pierwszym poście
  5. co do boksera miał na szczęście chipa , ulżyło mi bardzo , bo o 2 w nocy z nim nawet musiałam lecieć na siku :mad: jak mi buty osikał :diabloti:po 4h bycia w domu, no ale najważniejsze , ze się znalazła właścicielka - a on ponoć notorycznie ucieka - pani go nawet wykastrowała i dlatego też chipa się dorobił, ale najważniejsze, ze już znów w domu. Mam nadzieję, ze choć na parę miesięcy wyczerpałam limit w znajdowaniu psów :roll:
  6. tak tak lepiej sprawdzic co się dzieje
  7. a to on: [IMG]http://i45.tinypic.com/fvk67t.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/116suv8.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/5z1uad.jpg[/IMG]
  8. dziewczyny alarm!! znalazłam właśnie psa boksera raczej młody, ogon nie przycięty , uszy klapnięte - kurde nie chce go dawać do schroniska, ale moj TZ wyjezdza jutro a ja z dwom duzymi nie mogę zostać w obecnej sytuacji, znalazłam go 15 min trochę się namęczyliśmy , zeby go na smycz złapać, a lecieł na oślep przez ulice , do auto nie wsiadł za cholera na noga trzeba było z nim iść, sytuacja jest trochę patowa proszę o DT dla niego on do moje suki ok. Typowy bokser
  9. a mi szkoda DT u Marty , bo zawsze jednak jakoś w sytuacjach awaryjnych podratuje psiaki w potrzebie, a ta niunia jest młoda, rasowa z fajnym charakterem to szybko dom by znalazła, no ale to wtrąciłam swoje 5 gr
  10. no a co Mona masz jakiś pomysł, bo ja nie
  11. no to jest beznadziejnie - nie wiem na jakiej zasadzie by mogł np pojechać może do schroniska w Niemczech - najgorzej, ze ma chipa - ale nie wiem czy ten chip jest w bazie między narodowej czy on tak jest zarejestrowany tylko u nas tak regionalnie? Kinga musiałaby pojechać do schroniska i powiedzieć, że go znalazła gdzieś. Kasiu ja wiem, ze to masakryczne, tym bardziej, ze na pewno się przyzwyczaiłaś i na swój sposób go polubiłaś , tylko że nie wiedzę mądrego rozwiązania u ciebie jest konfliktowy i zostać nie może, ja go do siebie nie weznę, nie ma jakiegoś sensownych domu płatnych bez psów , pomija, ze ma tylko to w skarpecie co ma - mnie nie stać na opłacenie z kieszeni mu hotelu, tak naprawdę jest na 3 i każda z nas bogu ducha winna, ty się zgodziłaś go zabrać, bo nie sądziłaś jaki jest, ja prosiałam, zebyś go wzięłam, bo Kinga chciała coś wiedzieć o nim , w dobrej wierze z myślą, ze szukuje się dom. . A tu u Ciebie być nie może dłużej, domy stałe się wykruszyły , a on do tego problemowy. Jedyne co jeszcze przychodzi mi do głowy to zapytać się ulv czy by go mogła przyjąć na 2-3 miesiące jak ma jeszcze zapasy funduszy i szukać mu czegoś, a jeśli się dalej nic nie znajdzie coś wymyśleć, jak go wyslać do schroniska w Niemczech
  12. Nie ma jeszcze pieniążków od Holly więc zebrałam wszystko co Sonia jeszcze ma i brakuje 10,14zl , bo rozumiem , ze to 5 zł nie księguję się u Ciebie Jaaga?
  13. a czy są wieści od Berty?
  14. jaka decyzja nie ma pojęcia ? Ja w sumie za wiele do gadania nie ma , rozumiem Kasiu , ze brak poprawy i u Ciebie nie może zostać- więc nie wiem .. mamy bardzo ograniczone działania, brak na niego stałych deklaracji, typ mało adopcyjny i do tego z psami konfliktowy - czyli z naszego Kubusia zrobił się totalnie beznadziejny przypadek :(
  15. oj to bidulek :( ale cóż tak to bywa ze staruszkami
  16. i co z tymi zainteresowanymi domkami wyszlo cos?
  17. wstawiam fotki [IMG]http://i47.tinypic.com/2pze1c6.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2u62ud3.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/35cip90.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2i87nyg.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2ryk1lz.jpg[/IMG] cyt wieści: [I]Gaja dużo i chętnie biega po podwórku. Niestety jest bardzo hałaśliwa - szczeka z byle powodu, a ma bardzo donośny, dźwięczny basowy szczek. Kolejny rzut alergii za nami i Gaja porasta sierścią. Ciężko jej zrobić zdjęcia bo jest bardzo ruchliwa.[/I] [I] Zrobiła się z wyglądu bardzo śmieszna - wszędzie ma pełno za luźnej skóry, jakby miała gdzies w przodkach shar-pei albo bloodhunda[/I]
  18. wydaje mi się, ze najlepsze info jest na tej stronie i na pewno więcej niż w tv i nie tylko o Kozanowie [URL]http://wroclawzwyboru.blox.pl/html[/URL] ale nic miejmy nadzieję, ze już najgorsze minęło, aczkolwiek nie rozumiem ludzi , który świadomie kupuli sobie tam mieszkania po 97 i to jeszcze na parterze, to już chyba lekka ignorancja - a potem wielkie zdziwienie , ze jest woda. Szczęście w nieszczęściu, że deszcz nie leje. Korenia napisz mi na pv, gdzie ewentualnie można odebrać zawieszki i w jakich godzinach.
  19. a co to za sunia ten szczeniak? zaraz doczytam dokładnie:shake:
  20. w 1997 jak mieszkałam na śródmieściu miałam zalane mieszkanie i oczywiście cała ulica itd ludzie jak mieli możliwości to pontonami wypływali na spacer z psem pożniej wracali tą samą drogą. Tak czy siak uważam, że najlepiej jeśli dochodzi woda to się ewakuować.
  21. no masakra z tą wodą, a przecież najgorsze chyba przed nami i pogoda typowo przed burzą więc obawiam się, ze burza będzie w nocy :(
×
×
  • Create New...