-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
...przerażone biedactwo, Bettinka z DOBROCINA ma super domek :O))))
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
super ze sunia szczęśliwa i w sumie niedługo czekała na domek :) -
to jeszcze dwie foty [IMG]http://i40.tinypic.com/243ng2p.jpg[/IMG] a tak daje buziaki - ona tak samo się cieszy do kobiet jak i facetów [IMG]http://i42.tinypic.com/28qqoht.jpg[/IMG]
-
byłyśmy u weta i tak: -została zaszczepiona przeciw wirusom i wściekliźnie, -odpchlona i odkleszczona advantix na 4 tyg działania -ma początek zapalenia uszu, więc uszy zostały trochę wyczyszczone i dostała krople 2 razy dziennie przez tydzien surolan - po tygodniu do kontroli z uszami - zaczpiowana - w bazie czipów jest na mnie, bo miasto za to płaci i trzeba dać dowód z meldunkiem we Wrocławiu za wszystko zaplaciłam 126zł- koszty te odliczę od skarpety Boro - lakinia się zgodziła , ze mogą iść te pieniądze na wizytę u weta u weta sunia czuła się również bardzo swobodnie - hehe ona w ogóle bezstresowa jest- tylko z autem jest nie bardzo, ale w gabinecie weta pełen luz :) i wszytsko dawala przy sobie zrobić Pan wet 3 razy poprawiał w bazie chipów dane , a nie zauważyłam ze na rachunku wpisał pies a nie suka, ale w chipie ma dobrze zapisane wet określił ją na 2 lata i 3 miesiące aha ważyłam ją u weta i waży 49,70kg prawie 50kg , tak naprawdę jest tylko troszkę wyższa od mojej owczarki tylko ma głową , kark i łapy sporo większe
-
to tak na szybko 3 fotki [IMG]http://i39.tinypic.com/34qn5vm.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2woduuh.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/u50mo.jpg[/IMG] ja do schroniska nie będę jechać, bo musiałabym z TZ autem, a on musi robić remont - pójdę z nią zaraz do weta koło siebie i trzeba ją odkleszczyć nic to uciekam teraz
-
a ja nie odsypiam tylko po 8 juz bylismy na spacerze. Sunia dojechała ok 1 - równiez przyłączam się do podziękowań za transport. W domu duzo wypiła to jeszcze z nią poszłam na mini spacer w nocy -ale jakoś nie miała ochoty na siku - mimo to w domu zachowała czystość. z moją suką miała spięcie jak na chwilę same się spotkały koło kuchni, ze musiałam interweniować i niechcący mam teraz siniaka na nodze :)- ale to moja bardziej na nią warczy i zęby pokazuje. Sama Łata pokręciła się po mieszkaniu parę razy i poszła spać w przedpokoju, pozniej przyszła do nas na posłanie jakie jej przyszykowałam, gdyby chodziło o Łatę to noc była by spokojnie przespana - bo ona po prostu spała, za to moja suka fisiowała ponad pół nocy i przy łóżku siedziała- dyszała i chciała do nas wskakiwać - bo tak je nie odpowiadało towarzystwo Łaty. Ale nic koło 9 byliśmy już na długi spacerze tylko , ze Łata na smyczy spacerowała - w sumie chodzi normalnie na automacie, jedynie jak innego psa zobaczyła to zaczęła mocno ciągnąć. Na spacerze załatwiła wszystkie swoje potrzeby nawet parę razy:evil_lol: Do auta trzeba było ją wnosić, bo nie chce wskakiwać sama, umie komendę siad, daję łapę, przychodzi na zawołanie, jak się koło niej przechodzi to merda i generalnie jest towarzyska i lubi pieszczochy sama się naprasza o nie, chętnie sama daje buziaki. teraz w pisaniu tez przeszkadza, bo swoją dużą głowę pcha mi do głaskania. W mieszkaniu czuje się bardzo dobrze, smiało chodzi po wszystkich pomieszczeniach i na balkon wychodzi , je i pije. Nie ma w ogóle żadnych objawów stresu. obciął jej mąż niedawno pazury. Tak było by idealne żeby się jeszcze z moją dogadała - bo tak trzeba je pilnować ,ale to moja głownie prowokuje - bo zazdrosna jest , niby chodzą koło siebie, ale jakoś się nie kochają:razz: i co chwilę jak nie ta warczy, to ta jej odszczeknie, pozniej napiszę jeszcze więcej . Ale sunia bardzo fajna :loveu: no i ma dużo zdjęc
-
ulv pożyczyła mi obroże i kaganiec w razie czego
-
no to super :) u mnie codziennie przez parę dni będzie autem jezdzic to się przyzwyczai
-
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
przelewam 18zł moj bazarek kupujący Aldrumka -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
nie wiem faktycznie Sonia jest u ciebie dłużej i już się przyzwyczaiła , szkoda niuni - a czy ona po tym pogryzieniu nie powinna iść do weta Barry jest przyzwyczajonych do kojca w Lwówku Śląskim woj. dolnośląskie jest taniej 13zł za dobę chyba i to za dużego psa Ogłoszenia Soni mogę porobić , ale jak moj tz wyjedzie teraz walcze z remontem , latam po sklepach i jeszcze benia dzis przyjezdza, wiec nie dam rady -
hehe i po schodach pewnie tez nie chodziła :evil_lol: ale nic mam nadzieję, ze będzie do moje suki grzeczna, bo tego się najbardziej obawiam, biorąc pod uwagę , ze moja coś suczek nie lubi, no nic jakoś damy radę
-
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ciotki która z was to AGNIESZKA J z Iławy-proszę wpisujcie nicki ,bo pozniej nie wiem kto nie wpłacił a kto nie :) - i mam prośbę, żeby w tytule było jeśli płacicie za 2-3 miesiące z góry zeby zaznaczyć. A Agnieszkę z Iławy proszę o ujawnienie. wszystkie wpłaty są w 1 poście proszę sprawdzać:) -
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
bidulinek :( do gory idzie -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
teraz do kikou-bo za Gaję płaci kikou -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
ja jeszcze nie zaplacilam -
a ile w schronie kosztują szczepienia? Ulv ale ja nie ma tak dużej obroży-szelek - a muszę z nią tu w czymś chodzić
-
w takim razie jutro skoczę po szelki dla beni:) czy ma ktoś jeszcze cos na bazarki - trzeba zebrać kasę na szczepienia, sterylkę itd
-
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Reksiu najlepiej zadzwonić do schroniska i przez telefon z p.Lidką dogadac wszystko bezpośrednio - a Ty kiedy byś go dokładnie zabierała- a już widzę,że w sob. Ja na razie w schronie nie będę- poki mam TZ w PL, ale cos takiego to przez telefon właśnie można obgadać i pewnie da się ustalić wszystko -
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
:loveu:dziękujemy bardzo -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaksięgowały się wpłaty- dziękujemy a.piurek 30zł za 3m-ce koelka 10zl jak tylko znajdę chwilkę wpiszę do 1postu -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
ja w sumie poproszę 2 kostki- juz wysyłam pv -
slay jak coś podaje moj nr 504-473-955 Ja mieszkam we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim jak cos to podam cały adres
-
moze jeszcze nie wrocili ze swiat