-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
a kiedy by sunia była we Wrocławiu jeśli by jechała z twoim bratem? w ogólne ma niespodziewanego tymczasa to trzeba mieć szczęście :evil_lol: jesteśmy w PL 24h , a moj TZ rano wyszedł z 1 psem a wrócił z 2 :evil_lol: na szczęście ktoś szukał go w schronisku - znaczy myślę, że jego, bo miejsce z 4 km od nas się zgadza i wygląd z opisu - mam nadzieję, ze po 20.30 pojedzie po niego jego właścicielka - normalnie pies się musiał błąkać 10 dni i czekać , az my z UK przyjedziemy ;)
-
pozniej przeczytam co i jak , bo wpadlam na chwile, wczoraj jak pisalam erce smsy zajechalismy dosc pozno , a do tego cała noc i dzien w drodze, jak się trochę ogranę poczytam jak z tym transportem i dam znać.
-
sluchajcie jak cos piszecie na maila [email][email protected][/email] - kto mialby jechac z Kielc do Katowic - jakiego godziny pasują najlepiej, ja dzis wyjedzam w nocy do PL i na necie teraz bede mało - więc ustalcie dziewczyny czy da się sunię wcześniej złapać - zeby była na 100% w dniu przyjazdu po niá, i właśnie proszę o info kto by z nią jechał z Kielc. Trzeba by bylo zrobić na benzynę zbiórkę - ale to co ja wydam postaram się sama wybazarkować. ALe najpierw muszę w ogóle do PL dojechać , bo nie wiadomo co się może wydarzyć po drodze
-
KOCHANA sunia szuka tylko DOBREGO domu-pilnie!
GoskaGoska replied to posokow's topic in Już w nowym domu
poza tym pies nie może być niespodzianką dla nikogo, a musi to być przemyślana i odpowiedzialna decyzja - nikomu nie robi się z psa prezentu :shake: -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
niestety nie na 100% bo ich sunia musi go akceptowac i on já -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
20zl od kikou się zaksięgowało dziękujemy proszę o resztę wpłat , bo dziś już 30 -
może mu się najwyrażniej nudzi - bo wcześniej na stronie Negri miał Miły, kontaktowy, zrównoważony. Wspaniały pies do towarzystwa. A niestety z tego co wiadomo doberamnka miała być uśpiona, bo zadziora do innych, ale ją zabierają dziewczyny od dobermanów, więc podejrzewam, ze jemu się też nie upiecze - a jak się nic nie zrobi to psa nie będzie :(
-
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dlugu nie ma - juz oplacony - jak cos to wszystko jest w 1 poscie -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
GoskaGoska replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
a czy ta Pani wie , ze psiak będzie wykastrowany, bo jak ma sunię to wiecie , ze moze jej przyjść do głowy rozmnażanie -
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
kurde no wlasnie nikt slodziaka nie chce :( -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
na prawdę nie rozumiem tego :( -
Szkieletor Rufus doczekał się domku stałego :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
nasza Ula własnie chyba robi za 10zł sporą ilość ;) -
dobra a czy jak ja bym ją wiozła to ona już by mogła 2 dni u kogoś pobyć? zeby nie było ze jadę a suni nie ma rozumiem ulv ze ty dalej chcesz ją przyjąć i możesz to zrobić?
-
cieszę się , ze juz szczęsliwy i cały piesek a teraz dziewczyn bardzo proszę o 2zł - naprawdę jak każdy by dał 2 zł - to by się udało - sunia ma tomografię na 2kwietnia potrzeba min 900zł na to i jak widzicie czasu bardzo mało ; tu zrobiłam na nią dogocegiełki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182650-Wieczny-bA-l-mA-odej-suni-czy-2zA-na-zabieg-dogofoty-za-dwa-zA-oty-bA-agamy-do-18-04[/url]
-
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaksięgowała się wpłata od Poker 15zl z bazarku dziękujemy- niestety , ale nie ma jeszcze kompletu wpłat z deklaracji - 3 ciotki pisały, że wpłacą - jednak z jedną nie ma kontaktu więc chyba będzie 10zl brakować co miesiąc- oby dziadek nie chorował to z bazarków na razie się będzie dziurę łatać -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
ale to tak dziwne , ze staruszka by chcieli - pewnie im się wydaje, ze by pomogli jakby go zabrali -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
dziękujemy laikiniu :) -
hehehe to witajcie w klubie ja też tu szukać pracy nie przyjechałam :)
-
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
GoskaGoska replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
hehehe amoze to raczej w rodzinie Jammal zostanie :)