Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. no wlasnie ciotek co lubią "kurdupelki" jest sporo - może któraś będzie chciała pomoc- bo wiadomo, ze szukamy domu w całej PL nie tylko regionalnie , mi suni szkoda jaka psa, bo nie tajemnica, ze duże psiaki są najbliżej mojemu serce :)
  2. bo ja oczywiście nie odnotowała - kurde dzis ma juz spotkanie ze znajomymi to nie dam rady, ale jak nie zrobię tego w sob-niedziele to krzyczcie na mnie i bić można też
  3. a to normalne, ze często w schronisku dodają parę latek :) a tym bardziej na 14 lat nie wygląda Jak się znalazła w schronie - to kikou może wie , bo ja nie chcę wymyślać , w każdy razie w czerwcu się znalazła w schronisku i DT by jej się przydał, bo te guzki trzeba wyciąć
  4. i kolejne foty [IMG]http://i45.tinypic.com/mmdeh3.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/4pt4c0.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2111obd.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2nl7gx5.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/3536n1t.jpg[/IMG]
  5. [B][SIZE=5][FONT=Arial]W SCHRONISKU JEST RASOWA PINCZERKA - w uchu ma tatuaz, ale nieczytelny. 14.07.2010 Sunia w schronisku bardzo zachorowała, zabrała ją ulv obecnie w klinice po leczeniu został mega długo cyt ulv: [/FONT][/SIZE][/B][I]...rachunek w klinice to 930 zł plus te 350 zł które wpłaciłam ze swoich pieniędzy... :-( WYDATKI: 930 zł 350 zł ------------ 1280 zł KLINIKA aktualizacja 23.08 Wpływy: 25 Iwa od Basi 50 Goskagoska (po innym psiaku) 77,50 połowa z allegro cegiełkowego ---------------- 152,50 zł [/I]4 zł bela51 2 zł Saphira 10 zł Laikinia 10 zł auraa 4 zł monika083 50 zł Iwona G. 10 zł ogonek 100 zł Randa 100 zł figa33 407 zł laikinia czyli Ogólnie podsumowujac [B]wydatki [/B]wychodzi [B]1480 zł[/B] (klinika 1280, 177 zatrucie plus 25 Essentiale, które dostawała na poczatku u mnie), [B]wpływy[/B] to zaokrąglając [B]1020 zł[/B] (chyba sie nie mylę :oops:) więc jest [B]460 in minus[/B] [I] .... [B]Błagam, sytauacja u nas robi się dramatyczna- [COLOR=red]Pikulinka poważnie zachorowała, potrzebuję tych pieniędzy żeby ją ratować!!!!!!!!!!![/COLOR] Mam niezapłacony czynsz, światło kupione za 50 zł, co starczy na ok 2 tygodnie......... [/B][/I] [B][SIZE=5][FONT=Arial] [SIZE=3] konto do wpłat ulv: [/SIZE] [/FONT][/SIZE][/B][B][COLOR=#ff0000]Magdalena Łazarska[/COLOR][/B] [FONT=Verdana][COLOR=black][COLOR=red][B]PKO BP[/B][/COLOR][/COLOR][/FONT] [COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][B]28 1020 5242 0000 2402 0158 3871[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] Tylko koniecznie musi być dopisek, że to dla pinczerk [B][SIZE=5][FONT=Arial] [SIZE=4]Lucy - cud , miód, wspaniała mądra, chodzi za człowiekiem krok w krok bez smyczy, zgodna ze zwierzakami, milusieńka i co ważne malutko szczeka jest bardzo cichutka jak na pinczerke, ona nie jest taka zupełnie malutka, waży ok. 6 kg[/SIZE][/FONT][/SIZE][/B][SIZE=4] [B][FONT=Arial]Nr. schroniskowy do uzupełnienia [/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4] [B][FONT=Arial]Jeden cycuszek wisi troszkę i ma tam guzek na listwie .[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4] [B][FONT=Arial]Wiek ok 12 lat ( w karcie 14 ?)[/FONT][/B][/SIZE] [IMG]http://i50.tinypic.com/2nqtnpi.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/11j90kp.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/1y1r3b.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/wbv120.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2003gx.jpg[/IMG]
  6. sluchajcie Marta jest zbanowana na miesiąc czasu - w sumie myślę, ża każdy by miał jakieś propozycje na jakiegoś psa- więc moim zdanie osoba wpłacająca po prostu dokładnie kwotę taką jaką wpłaciła - to ją przekierowała na "swojego" psa a ci co nie mają zdania dali Marcie wybór :)
  7. oj wyobrazam sobie , ze trudna decyzja to dla ciebie była - ale najważniejsze, żebyś kochała go do końca życia, bo masz teraz psa inwalidę :) Najważniejsze, zebyście byli szczęśliwi oboje.
  8. i co teraz z nim będzie - jejku juz nawet nie chcę myśleć co dzieje się w schronie i do tego zaraz wakcyjne boom na pozbywanie się zwierząt :(
  9. jejku i tak dobrze, ze mial zabieg, ale wielka szkoda, ze nie mogę pomoc :( biedulek :(
  10. cioteczki dzis siądę i uzupełnie wpłaty - oczywiście na Czara przelew poszedł, ale od kiedy przeprowadziłam się do PL to czas mi się skurczył bardzo i ciągle nie jestem nawet wypakowana min dlatego obecnie mniej mnie na dogo :( chyba jeszcze z miesiąc mi potrzebny na ogarnięcie , tak więc dziękuję za wpłaty i wszystko odnotuje wieczorem
  11. juz uzupełniam wpłaty, choc nie jest ich za wiele : mari23 10zł Koelka 10zł Marta666 10zl Monika083 5zl - tak z pamięci to chyba obecnie jest 125zł a więc brakuje dokładnie drugie tyle czyli 125zł - obecnie przelałam to co jest i proszę o uzupełnianie wpłat czerwcowych fatycznie tak zle i tak nie dobrze, najgorzej , ze jaskra i wysokie ciśnienie w oku to straszny bół :( i nawet nie chcę sobie wyobrażać co psiak musi przechodzić jak mu się to ciśnienie podnosi , myślę, ze jeśli ma się cieszyć z życia trzeba jednak kropelki dawać .
  12. sluchajcie są jakies bazarki ogłoszeniowe teraz jest tak to wrzucie linka - trzeba jej zamówić pakiet ogłoszeniowy sama na tą chwilę nie dam rady, a je ogłoszen trzeba. No wiesz jak się ludzie na Bary skupili to nie dziwne, ze Sonia im w oko nie wpadła :) No i szkoda, ze nie takich ślicznych zdjęć portretowych , bo niestety fotki to głowny klucz do sukcesu a takie w ramce i skupione tylko na niej pewnie by pomogły w znalezieniu domu
  13. bidula - a jednak już w schronie :( okropnie szkoda suni
  14. no ja wiem czemu się Rufus spodobał, bo do mieszkania kolorystycznie pasuje bardzo :) Zmieniam wreszcie tytuł :)
  15. Holly i twoj tz jesteście niesamowici, sunia ma wiele szczęścia, zeby jeszcze ktoś w realny świecie ją pokochał
  16. Monika z tekstu masz tu sciągi może coś wymieszasz Gaja to młoda, ok. 3letnia suczka, która została uratowana ze schroniska. Jest bardzo chętna do kontaktów z człowiekiem i psami, brak w niej agresji do ludzi. Niestety, suczka choruje również na atopowe zapalenie skóry, które wymaga odpowiedniego leczenia i diety. Dajmy Gai dom! Kontakt: Gaja jest młodą suczką, która została wyciągnięta przez wolontariuszy ze schroniska; obecnie sunia przebywa w płatnym hoteliku dla psów. Ma ok. 3 lat. Na początku była dość lękliwa, obecnie jednak przekonała się do człowieka – jest chętna do kontaktu z nim, nie ma w niej żadnej agresji, jest całkowicie uległa. W stosunku do psów zachowuje się zwykle przyjaźnie, jednak broni przed nimi jedzenia, więc jest karmiona osobno; dobrze jednak odnajduje się w stadzie psów. Gaja potrzebuje domu cierpliwego, który zechce walczyć z jej chorobą – suczka cierpi na atopowe zapalenie skóry, które wymaga leczenia oraz dostosowana takiej diety, które nie uczulałaby jej. Daj Gai miłość i ciepły kąt, skontaktuj się: Czy alergia może być powodem, dla którego pies jest skreślony przez całe swoje życie? Czy ludzkie zaniedbanie może być przyczyną tego, że pies nie ma szans na normalne życie w swoim domu, przy boku kochającego go człowieka, z ciepłą miską i odpowiednią opieką? Gaja to młoda, 3 letnia suczka, którą uratowano ze schroniska – obecnie przebywa w płatnym hotelu dla psów. Jest utrzymywana przez prywatne osoby, z dobrowolnych wpłat – niestety, ledwo wiąże koniec z końcem, potrzebuje pomocy. Pewnie dawno znalazłaby dom, gdyby nie fakt, że cierpi na atopowe zapalenie skóry, wynikające z alergii pokarmowej – łysieją jej i czerwienieją łapki, przez co już nie wydaje się taka atrakcyjna. Wszystko to jednak jest do opanowania dzięki odpowiedniemu leczeniu i diecie – czy znajdzie się ktoś, kto da szansę tej średniej wielkości suczce? Ktoś, kto pozwoli jej żyć godnie i radośnie przy boku kochającego pana? Daj Gai szansę, adoptuj ją bądź pomóż w jej utrzymaniu, skontaktuj się:
  17. Holly moja kochana a ile miało być z bazarku na SOnię, bo chyba nie 2 x 300zl a tyle się zaksięgowało- czy odesłać to jedno 300zł na konto z którego przyszło?
  18. no pięknie , zeby tak właściciele innych psiaków "tylko tyle robili" Oj tak trzymam kciuki, żeby nacieszył się tą rodzinką jak najdłużej
  19. uzupełniłam wpłaty na dziadzia obecnie jest 90zł - a płacimy 8 czerwca - proszę o dalsze przelewy - dziękuję I jakie są koszty leczenia Fabia ?
  20. to cudownie, że kikou wywalczyła gdzieś miejsce dla niego - czy są do pokrycia koszty transportu lub inne procz pobytu i kiedy bidok pojechał?
  21. no śliczna ma cos z benia\kaukaza - cholera bierze na tych ludzi - zeby ich tak powkręcało i nikt do lekarza ich nie zabrał
×
×
  • Create New...