-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Dziękuje - nic robić bo nie musiałam bo Czarodziejka przeniosła rozliczenie :) dzięki kochani nadal brakuje 90zł - jeśli ktoś może chwilke poświęcić proszę o pomoc w wysyłaniu pw -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Pasi jak ulał. Ja mam tyłek do stracenia a to Ty na protezy zbierasz:P -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no na kapiel to chyba ktoś musi przyjechać bo nie wiem czy sama dasz radę :mdleje:[/QUOTE] Dobra, dobra wiem, że mam najbliżej;) ale tyłka mam w nadmiarze więc może szczypać. Zgłaszam się na ochotnika:loveu::evil_lol: -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się doczekać az Cie zobacze:D To może on ma jajca ale malutkie? -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Aneta masz odpowiedz apropo edycji 1 postu?? Zrobie tam rozliczenie. Uzupełniłam wpłaty - proszę sprawdzić czy wsio się zgadza:)post 7 -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
vena&vivi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Uwielbiam oglądac te zdjęcia Cinka. To pierwsze jakby szturał kolesia i mówił "mały nie fikaj".[/QUOTE] mała, to kochana promke tez szturcha, ahh taki z niego gentelmen :) -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
woda się cofa???Fajnie go widzieć jak rozładowuje swoja energie :D niedługo go odwiedzę :) Zaraz do schronu przekręce bo ja nie zaglądałam mu w majtki :0 -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Może wiedzą, że bidy potrzebują ciszy, spokoju, akceptacji -hahah ale se pofilozofowałam i uczłowieczyłam :PWiesz kupa powinna z dnia na dzien lepsza byc więc może powoli widac efekty leków :) Będę miała prośbę sprawdzenia na dzieci o ile to możliwe, choc raczej problemu nie powinno być. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
jogolcia doszła wpłata od Ciebie 60zł -bardzo dziękuje :)Uzupełnie 7 post w domku :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Lida czyli to co wpłaciła reńka mam przekierować jako wpłata deklaracji za ten miesiąc - chyba dobrze zrozumiałam :) a twoja powiększe o 5zł :)Bardzo dziękujemy -coraz mniej brakuje ciotki -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Jestem w końcu w domu (wiozłam jeszcze do Fur sznupa), dziewczyny wszystko już opisały - mi tylko pozostaje podziękować :) Ania miło było poznać, porozmawiać. teraz wiem, że sucz jest w dobrych rękach i pozostaje czekać aż będzie dochodzić do siebie :) dzięki za szybką relację z pierwszych godzin, mam nadzieje, że Dela nie będzie sprawiać problemów. p.s Aneta u Ani w każdym kojcu buda :) jutro sprawdze konto bo dziś niedziela i nic nie wpływa a wczoraj spr to nic nowego nie było. Jutro też dopiszę, że wydalismy 50zł na transport. -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
vena&vivi replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
A tak na serio Dalia jest chyba najbardziej kontaktowym z obcych tymczaseów u Fur. Fur zgodzisz się?? Fakt, że Iwy nie widziałam dziś ale pamiętam nasze pierwsze spotkanie to po prostu dla niej byłam sobie a Dalia wręcz zabiega o kontakt z ludziem. Przekochana istota. -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']to już ósmy pies w twoim domu? stadko się powiększa. ciekawa jestem co się kryje pod tą górą kłaków :)[/QUOTE] Fajny, kontaktowy ale uparty pies :D Podczas 40 min jazdy średnio co hmm3-4 min próbował na swoim :D ale pacyfikował, kładł sie i po chwili znowu chce na przód - fajny - poprostu nieokiełznany, bez granic co wolno a co nie. -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
vena&vivi replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
No więc.... jesteśmy cali :) Spotkanie przebiegało tak: do pokoju wbiega Dalia i co biegam do nas, ogon sie urywa, obwąchuje nie przestając machać ogonem, rozdaje buziaki, czyści uszy, pcha łbem co by głaskać. Ona jak nas zobaczyła to nawet na sekunde się nie zatrzymała myśląc"nowi" - jest gościnna i nas powitała bez zastanowienia. Jak już usiadła obok na kanapie to... położyła słodkiego łepka na kolanach:loveu: Moge być zazdrosna bo Przemka wycałowała języczkiem:cool3: a mi uszy czyściłą:evil_lol: Wrażenia tylko pozytywne choć uparciucha z niej ciutkę;) -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
vena&vivi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
jestem pewna, że będą dalej szukać, pytała czy nie mam jakiegoś bez tej kastracji ehhh -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
vena&vivi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Kochani jamnikowi - byłam na wizycie przedadopcyjnej dla Murzynka i zapiszcie - Gorczyce babka chce aby sunie wnuczki rozmnażać - zacofanie, dwa psy w kojcach, gówien na metr.Istna masakra - zainteresowanym na pw podam numery, nazwiska nie znam ale wiocha mała. W razie co wiem, że ma syna w Gorzowie więc ogólnie czujnie jak ktoś z tej okolicy. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
My w domku jesteśmy, Aniu dziękuje :) Byliśmy też na wizycie przed i to jakaś masakra - piprz..... średniowiecze w poglądach, pies zabawka - ehh szkoda pisac -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Mamy małe opóźnienie, jesteśmy w schronie, idziemy na spacer i wyruszamy :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za odwiedziny :) Już niedługo wyjeżdzamy - trzymajcie kciuki -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Ewa baardzo dziękujemy - a ja się bez bicia przyznam, że pamiętałam cię od Hektorka - znaczy jak nick zobaczyłam :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Znowu dogo swiruje ;/[/QUOTE] No kurcze - myślałam, że nie posłałam tego posta i jeszcze raz napisałam. Mowiłam jej, że sznupa Ci wiozę ale nie chce jechać:evil_lol: - a masz malva tłumacz się:lol::loveu: A tak na serio to złota kobita wzieła szarpka na dt w nie lepszym stanie co Della. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
malva ściemnia:mad::diabloti: - pisałam do niej na gg to się nie odezwała:lol::lol: ale stanęło na tym, że jedzie z nami - przyda mi sie ktoś a nie z tztem co będzie jęczał :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Ja sobie zapamietam w takim razie:diabloti:[/QUOTE] malva ściemnia - pisałam do niej na gg to sie nie łodezwała ale jutro jedzie ze mną :)