Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Dziękuje - nic robić bo nie musiałam bo Czarodziejka przeniosła rozliczenie :) dzięki kochani nadal brakuje 90zł - jeśli ktoś może chwilke poświęcić proszę o pomoc w wysyłaniu pw
  2. Pasi jak ulał. Ja mam tyłek do stracenia a to Ty na protezy zbierasz:P
  3. [quote name='malawaszka']no na kapiel to chyba ktoś musi przyjechać bo nie wiem czy sama dasz radę :mdleje:[/QUOTE] Dobra, dobra wiem, że mam najbliżej;) ale tyłka mam w nadmiarze więc może szczypać. Zgłaszam się na ochotnika:loveu::evil_lol:
  4. Nie mogę się doczekać az Cie zobacze:D To może on ma jajca ale malutkie?
  5. Aneta masz odpowiedz apropo edycji 1 postu?? Zrobie tam rozliczenie. Uzupełniłam wpłaty - proszę sprawdzić czy wsio się zgadza:)post 7
  6. [quote name='Isadora7']Uwielbiam oglądac te zdjęcia Cinka. To pierwsze jakby szturał kolesia i mówił "mały nie fikaj".[/QUOTE] mała, to kochana promke tez szturcha, ahh taki z niego gentelmen :)
  7. woda się cofa???Fajnie go widzieć jak rozładowuje swoja energie :D niedługo go odwiedzę :) Zaraz do schronu przekręce bo ja nie zaglądałam mu w majtki :0
  8. Może wiedzą, że bidy potrzebują ciszy, spokoju, akceptacji -hahah ale se pofilozofowałam i uczłowieczyłam :PWiesz kupa powinna z dnia na dzien lepsza byc więc może powoli widac efekty leków :) Będę miała prośbę sprawdzenia na dzieci o ile to możliwe, choc raczej problemu nie powinno być.
  9. Fur zapytaj prosze o tekst :0 ogłoszenia czekaja na zrobienie Znajoma od dogów szachrajka wpłaci cusik jednorazowo. dzieki :)
  10. jogolcia doszła wpłata od Ciebie 60zł -bardzo dziękuje :)Uzupełnie 7 post w domku :)
  11. Lida czyli to co wpłaciła reńka mam przekierować jako wpłata deklaracji za ten miesiąc - chyba dobrze zrozumiałam :) a twoja powiększe o 5zł :)Bardzo dziękujemy -coraz mniej brakuje ciotki
  12. Jestem w końcu w domu (wiozłam jeszcze do Fur sznupa), dziewczyny wszystko już opisały - mi tylko pozostaje podziękować :) Ania miło było poznać, porozmawiać. teraz wiem, że sucz jest w dobrych rękach i pozostaje czekać aż będzie dochodzić do siebie :) dzięki za szybką relację z pierwszych godzin, mam nadzieje, że Dela nie będzie sprawiać problemów. p.s Aneta u Ani w każdym kojcu buda :) jutro sprawdze konto bo dziś niedziela i nic nie wpływa a wczoraj spr to nic nowego nie było. Jutro też dopiszę, że wydalismy 50zł na transport.
  13. A tak na serio Dalia jest chyba najbardziej kontaktowym z obcych tymczaseów u Fur. Fur zgodzisz się?? Fakt, że Iwy nie widziałam dziś ale pamiętam nasze pierwsze spotkanie to po prostu dla niej byłam sobie a Dalia wręcz zabiega o kontakt z ludziem. Przekochana istota.
  14. [quote name='agaga21']to już ósmy pies w twoim domu? stadko się powiększa. ciekawa jestem co się kryje pod tą górą kłaków :)[/QUOTE] Fajny, kontaktowy ale uparty pies :D Podczas 40 min jazdy średnio co hmm3-4 min próbował na swoim :D ale pacyfikował, kładł sie i po chwili znowu chce na przód - fajny - poprostu nieokiełznany, bez granic co wolno a co nie.
  15. No więc.... jesteśmy cali :) Spotkanie przebiegało tak: do pokoju wbiega Dalia i co biegam do nas, ogon sie urywa, obwąchuje nie przestając machać ogonem, rozdaje buziaki, czyści uszy, pcha łbem co by głaskać. Ona jak nas zobaczyła to nawet na sekunde się nie zatrzymała myśląc"nowi" - jest gościnna i nas powitała bez zastanowienia. Jak już usiadła obok na kanapie to... położyła słodkiego łepka na kolanach:loveu: Moge być zazdrosna bo Przemka wycałowała języczkiem:cool3: a mi uszy czyściłą:evil_lol: Wrażenia tylko pozytywne choć uparciucha z niej ciutkę;)
  16. jestem pewna, że będą dalej szukać, pytała czy nie mam jakiegoś bez tej kastracji ehhh
  17. Kochani jamnikowi - byłam na wizycie przedadopcyjnej dla Murzynka i zapiszcie - Gorczyce babka chce aby sunie wnuczki rozmnażać - zacofanie, dwa psy w kojcach, gówien na metr.Istna masakra - zainteresowanym na pw podam numery, nazwiska nie znam ale wiocha mała. W razie co wiem, że ma syna w Gorzowie więc ogólnie czujnie jak ktoś z tej okolicy.
  18. My w domku jesteśmy, Aniu dziękuje :) Byliśmy też na wizycie przed i to jakaś masakra - piprz..... średniowiecze w poglądach, pies zabawka - ehh szkoda pisac
  19. Mamy małe opóźnienie, jesteśmy w schronie, idziemy na spacer i wyruszamy :)
  20. Cisza u Prosiaczka, ciotki zajrzyjcie do nas :)
  21. Dziękujemy za odwiedziny :) Już niedługo wyjeżdzamy - trzymajcie kciuki
  22. Ewa baardzo dziękujemy - a ja się bez bicia przyznam, że pamiętałam cię od Hektorka - znaczy jak nick zobaczyłam :)
  23. [quote name='furciaczek']Znowu dogo swiruje ;/[/QUOTE] No kurcze - myślałam, że nie posłałam tego posta i jeszcze raz napisałam. Mowiłam jej, że sznupa Ci wiozę ale nie chce jechać:evil_lol: - a masz malva tłumacz się:lol::loveu: A tak na serio to złota kobita wzieła szarpka na dt w nie lepszym stanie co Della.
  24. malva ściemnia:mad::diabloti: - pisałam do niej na gg to się nie odezwała:lol::lol: ale stanęło na tym, że jedzie z nami - przyda mi sie ktoś a nie z tztem co będzie jęczał :)
  25. [quote name='furciaczek']Ja sobie zapamietam w takim razie:diabloti:[/QUOTE] malva ściemnia - pisałam do niej na gg to sie nie łodezwała ale jutro jedzie ze mną :)
×
×
  • Create New...