Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. [quote name='plina']Do góry.. Kochana Della :) Pieniądze są 230+?[/QUOTE] Tak jednorazowych tyle mamy :) Trza bedzie badania zrobić i sterylke :)
  2. No za jakiś tydzień pójdą ogłoszenia - jak Ania weźmie ją do weta :)
  3. No Fur jeszcze kto pomyśli, że to jaki Twój tymczas a co gorsza Elmo. Otóż to wiejski bureczek tak Fur załatwił.
  4. Oj ja myślę, że po akcji Fur go sobą poszczuła - pytałam czy go opier... - powiedziała, że tak. Więc facet pewnie do teraz do siebie dochodzi znając Fur:diabloti:
  5. Lida Ty masz samych cudownych znajomych. Wielkie podziękowania. Ja już te 5zł dorzucę :) Wszytskim serdecznie dziękuje.
  6. Lida jak pisałaś to ja robiłam aktualizacje. Wcześniej Twoją kwotę kfalifikowałam jako zapłata za 2 miesiące. Aldrumka wpłaciła 20zł ale wcześniej nie napisała, że to deklaracja więc zakfalifikowałam ją do jednorazowych :0 Teraz wsio powinno się zgadzać. Proszę wszystkich aby sprawdzili;) I chciałam podziękować wszystkim za taka pomoc i szybki odzew - brakuje już tylko 15zł
  7. [quote name='plina']Może będzie prezencik dla Delli... Na razie nic nie powiem ;)[/QUOTE] Plina powiedz proszę, proszę nie trzymaj nas w niepewności
  8. post przeskoczył, opisałam wyżej. Fur daje radę :)
  9. No jak to na wsi, facet jej powiedział, że przyniesie , że pies szcepiony jak nie to zastrzyczki :)Fur teraz jedzie bo musiała na spacery z reszta psów wyjśc i nakarmic także ręka sprawna, emocje opadły :0 zszyja paluszka i będzie dobrze :)W łydke też dostała ale mówi, że to niegroźne - bedzie u doc to wsio obejrzy :)Małgoś dzielna dziewczyna.
  10. Ale w jaki sposób niezidentyfikowany?
  11. Dokładnie - podziękuj znajomym :0 a p.Roberta ucałuj :Pwróce do domu to uzupełnie :)
  12. Lida czyli moge dopisac 50zł :0??
  13. dziękuije, brakuje nam jeszcze 80zł :) już z górki - jutro powysylam znowu pw:)
  14. No co Ty jak w filmie stopniowanie napiecia :)
  15. A ja podkręce atomosfere bo wiem jak jest:P przywiozłam ją do Fur::P ale nie powiem:D
  16. Czekoladka fajna suńka, spokojna w samochodzie, nieśmiała ale do ludzi ją ciągnie, nie pogardziła żwaczem. Nie wiedziałam, że to powiem o małym prympie ale ona taka słodka i ma rezolutne spojrzenie.
  17. Zrozumiałam to troszke inaczej :) nie ma powodu do nerwów :)I jak sa jakies możliwości kroplówki?
  18. Z ta zamianą to dziwny sposób - stres dla tego drugiego niepotrzebny. ja proponuje posadzic przy nim wolontariuszke, wezwac weta i niech da jakas kroplówke na wzmocnienie. Oglądal go wet?
  19. No wiesz najwidoczniej Cię opatrznie zrozumiał z tym siad - może mu sie komendy porypały.
  20. Hmm a tak wyciąc ciut moja mordke :D i wtedy
  21. Trzeba wici rozpuszczać, w takim stanie to on musi pod stała obserwacją weta byc i osobę, która bedzie to monitorowała. Ehh wiecie kroplówka ok ale czy sa na to warunki w schronie?? Nie wiem jak moge pomóc.
  22. ehhh, kurcze - czesto karmić i zobaczyć co zaleci na tą anemie wet?? on bidok powiniem pod kroplówka leżeć :(( Kurcze domowe dt potrzebne na gwałt.
  23. Pewnie kroplówki by sie przydaly, może nawadnianie podskórne??
  24. fur dziś z bólem zęba się boryka:(
  25. AA rozumiem, nie znam całego tematu:oops::shake: jak pisałam co schron to inne "zwyczaje":-(
×
×
  • Create New...