Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. No i sznaucera zrobili z ciebie, Czarteczku! Jakby lat ci przybyło (i uszków). Tak dostojnie wyglądasz - nie zagryzaj już innych piesków, proszę cię, bo nigdy domku nie znajdziesz. Przystojniak z ciebie, wiesz? I jak dobrze zbudowany (żeby nie powiedzieć - przy kości)! Idziemy na spacer.
  2. Jejku, jaki on cudny! Matinestka, piękne zdjęcia robisz. Nie tylko Arguskowi.
  3. Przecież on się dużo rusza, lata jak wariar po nocy? Skąd te odleżyny, na Boga?!
  4. No! Bo już się miałąm obrazić. Śmiertelnie! Jak zdrówko, Pimeczku? Bafek pozdrawia.
  5. Pamiętam o tobie, Guteczku, tylko - co ja mogę? Mogę najwyżej skoczyć z tobą na nocny spacerek.
  6. Pamiętam o tobie, Dinku. Skoczymy na spacerek?
  7. Chodź, zabieram cię na popołudniowy spacer. Niech ludzię pękają z zazdrości.
  8. Mogę dopiero na początku maja - jak mój tymczasik pojedzie do domku.
  9. Nie liczmy na pomoc obecnego opiekuna. Chyba uzbieramy na kilka dni w hoteliku? Może u GameBoy znajdzie się miejsce?
  10. Jestem za propozycją Myszy, bo ja i tak mogłabym wziąć Lori za jakieś 10 dni - tak przypuszczam, to nie ode mnie zależy. Równie dobrze mogę ją zabrać z Naszej Szkapy. A może nie będzie to potrzebne, bo sunia znajdzie do tego czasu domek. Są inne sunie (np. Dabi). Decyzję podejmę dopiero jak Bafek pojedzie do Ecci. Oczywiście pomogę Lori finansowo.
  11. I ode mnie! Cudowna wiadomość. Jedyna dzisiaj.
  12. Jasne. Razem z TZ. Ecci, trzeba umieć się przystosować. Na kartonach też może być fajnie.
  13. Piękności ty moje, twój Pan znów się nie zjawił? Niedobry Pan. I co ja mam z tobą zrobić? Może chociaż małe mizianko na dobranoc. Trzymaj się, piesku.
  14. Olenko, myślę o tym intensywnie. Mam nadzieję, że mój TZ mnie nie rzuci. Przed chwilą się dowiedziałam, że tu w Łodzi jest jakaś starowinka, którą z 4 dni chcą uśpić. Już nie wiem., co robić. Ja mam tylko 3 pokoje!
  15. Kurczę, może jak ecci Bafusia zabierze, ale to dopiero za jakis tydzień (w najlepszym razie)!
  16. Moj Mixer 3,5 roku siedział w klacie i pewnie ani razu na spacerze nie był. Przez pierwszy tydzień załatwiał się wyłącznie w domu, bo cierpiał na poschronową agorafobię, a potem mu przeszło i teraz jest najcudowniwjszym, najgrzeczniejszym, najukochańszym psem. Ludzie, na co wam szczeniaczki - bierzcie gotowego psa!
  17. Ale tylko "w miarę", bo taka całkiem normalna to się a to kudłów, a to podsikiwania, a to czegoś tam jeszcze wystraszy. No, plastyczki, która chce mieć prawdziwe dzieło sztuki?
  18. I znowu nici z domku? Gdzie ten twój pan się podziewa?!
  19. Jasne, Ecci, doczytałam po fakcie. Ostatni dużo przy komputerze siedzę i czasami litery mi się zlewają. Bafcio pozdrawia cioteczki i grzecznie idzie spać. Pierwszy raz mam w domu tak spokojnego psiaka.
  20. Wolę wypić piwko z Menelem niż szampana z nadętym bucem. Menel nigdy nie odda psa do schroniska. Menel chodzi ze swoim psem po śmietniskach, dzieli się z nim tym, co znajdzie, a potem zasypia na klatce, w kanale, ns działce, gdzieś. Pies tuli się do Menela. Bo Menel to dobry człowiek.
  21. Jasne, że się spełni. Hop taki [B]hop-artowski[/B] jest. Plastyczki z 3miasta, na rany boga!
×
×
  • Create New...