-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Teoria nie jest pozbawiona sensu, bo coś ciągnie Bafka do tych tramwajów. A że romantyczna - tym lepiej. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dinku, biegniemy na nocny spacerek. -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Zróbcie coś, dziewczyny. Deklaruję stałe wsparcie finansowe. Gdzie właściwie jest Patos, bo się pogubiłam? Może i w transporcie mogłabym pomóc. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia25'] Agata, jesli mozesz to ukradnij od Wiewióry banerek a jak nie to ja jutro mu zrobie.[/quote] Powiedzieli mi na dogo, że z podpisu nie można. Ale spróbuję. -
Synku, pamiętam. Nigdy o tobie nie zapomnę. Neris, gorąco pozdrawiam.
-
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
agata51 replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
A ja na nocny. -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='TYGRYS-ica.'] Mozart obecnie wygląda tak: [CENTER][COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7002/m1je0.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/quote] Uwaga, uwaga, tak wygląda AGRESYWNY PIES PO PRZEJŚCIACH! -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figa Bez Maku']Wyżłom takie historie sie nie przytrafiają bo za dużo nadziei w sobie mają optymizm pozwala na przetrwanie i ułatwia oczekiwanie Kozaku nos do góry unieś bo domek może już frunie?[/quote] Bierzmy przykład z wyżłów! Kozaczku, będziesz miał domek, na pewno. Musi cię wreszcie ktoś wypatrzyć i pokochać! -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Idziemy na nocny spacerek, Hopku. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Bafek pozdrawia zabieganą Olenkę. Ocelot, to mi wygląda na coś takiego. "nadjeżdża tramwaj-zaczekam-nie przyjechał-może przyjedzie nastepnym." Ani nie rwie się do wsiadana, ani nie ma zamiaru czekać na przystanku na ten "następny." A może po prostu często jeździł tramwajem. "jedzie tramwaj-wsiadamy?-nie?-no to idziemy dalej." -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
agata51 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Czyżbym trafiła na wątek Cyganka, którego poznałam u Gajowej. Przecież on wygląda super na swoje lata. Domki - to świetny psiak, nie tam staruszek.Brać, kochać o nawet się nie oglądać. Kto pokocha Cyganka? PILNE!!!![/quote] I tego się trzymajmy. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Już po spacerkach. Stwierdzam, że: 1. Bafek nie lubi szczeniaczków i nie zamierza się z nimi bawić. Ostrzega cichym powarkiwaniem. 2. Bafek ma jakąś przeszłość "tramwajową". Nie reaguje na przejeżdżające tramwaje, ale jak mijamy przystanek, zatrzymuje się, odwraca łepek i jeśli usłyszy (wyczuje?) nadjeżdżający tramwaj, czeka, obserwuje wychodzących i wchodzących ludzi (jakby spodziewał się kogoś ujrzeć) i nie rusza się z miejsca, dopóki tramwaj nie odjedzie. Rozczulające. A teraz zabieram się do roboty. Zajrzę wieczorem. Późnym, rzecz jasna. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Myślisz, że Mixer nie próbuje? -
Najlepiej od początku.
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję i życzę powodzenia. Będę cię wspierać duchowo - inaczej nie mogę. Chyba, że jakaś kasa będzie potrzebna, ewentualnie pomoc przy transporcie. -
Rozumiem. Edzi trzeba poświęcić dużo czasu, serca i uwagi - nie powinna mieć w domku konkurencji. Domku, przytul Edzię. Jeśli to coś da, pomogę finansowo albo w transpoecie. Ta psina podbiła moje serce. Niestety, wcześniej zrobiły to dwie inne. "Niestety" nie dlatego, żebym żałowała, skąd, ale że Edzi przygarnąć nie mogę.