Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. I na łąki na spacerek. Tylko uważaj na kleszcze!
  2. I znów biegniemy na południowy spacerek, Guteńku.
  3. Teoria nie jest pozbawiona sensu, bo coś ciągnie Bafka do tych tramwajów. A że romantyczna - tym lepiej.
  4. Zróbcie coś, dziewczyny. Deklaruję stałe wsparcie finansowe. Gdzie właściwie jest Patos, bo się pogubiłam? Może i w transporcie mogłabym pomóc.
  5. [quote name='Kasia25'] Agata, jesli mozesz to ukradnij od Wiewióry banerek a jak nie to ja jutro mu zrobie.[/quote] Powiedzieli mi na dogo, że z podpisu nie można. Ale spróbuję.
  6. Synku, pamiętam. Nigdy o tobie nie zapomnę. Neris, gorąco pozdrawiam.
  7. [quote name='TYGRYS-ica.'] Mozart obecnie wygląda tak: [CENTER][COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7002/m1je0.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/quote] Uwaga, uwaga, tak wygląda AGRESYWNY PIES PO PRZEJŚCIACH!
  8. [quote name='Figa Bez Maku']Wyżłom takie historie sie nie przytrafiają bo za dużo nadziei w sobie mają optymizm pozwala na przetrwanie i ułatwia oczekiwanie Kozaku nos do góry unieś bo domek może już frunie?[/quote] Bierzmy przykład z wyżłów! Kozaczku, będziesz miał domek, na pewno. Musi cię wreszcie ktoś wypatrzyć i pokochać!
  9. Idziemy na nocny spacerek, Hopku.
  10. Nie chce mi się wierzyć, że NIC nie można z tym zrobić!
  11. Może by go tam podrzucić? Tylko nie bardzo wiem, jak się to robi.
  12. Bafek pozdrawia zabieganą Olenkę. Ocelot, to mi wygląda na coś takiego. "nadjeżdża tramwaj-zaczekam-nie przyjechał-może przyjedzie nastepnym." Ani nie rwie się do wsiadana, ani nie ma zamiaru czekać na przystanku na ten "następny." A może po prostu często jeździł tramwajem. "jedzie tramwaj-wsiadamy?-nie?-no to idziemy dalej."
  13. [quote name='supergoga']Czyżbym trafiła na wątek Cyganka, którego poznałam u Gajowej. Przecież on wygląda super na swoje lata. Domki - to świetny psiak, nie tam staruszek.Brać, kochać o nawet się nie oglądać. Kto pokocha Cyganka? PILNE!!!![/quote] I tego się trzymajmy.
  14. Już po spacerkach. Stwierdzam, że: 1. Bafek nie lubi szczeniaczków i nie zamierza się z nimi bawić. Ostrzega cichym powarkiwaniem. 2. Bafek ma jakąś przeszłość "tramwajową". Nie reaguje na przejeżdżające tramwaje, ale jak mijamy przystanek, zatrzymuje się, odwraca łepek i jeśli usłyszy (wyczuje?) nadjeżdżający tramwaj, czeka, obserwuje wychodzących i wchodzących ludzi (jakby spodziewał się kogoś ujrzeć) i nie rusza się z miejsca, dopóki tramwaj nie odjedzie. Rozczulające. A teraz zabieram się do roboty. Zajrzę wieczorem. Późnym, rzecz jasna.
  15. Mam nadzieję, że do nas nie dojdzie. Przede mną dwa spacerki. Jeszcze nie wiem, czy Bafuś boi się burzy. Nie omieszkam zawiadomić. Biedna Kan!
  16. Nie wszyscy mogą wyglądać jak Naomi Cambell. I dobrze. Od zgrabnej doopki będziesz miała Bafka.
  17. Lunarmermaid :loveu:, trzymam kciuki - za ciebie i za Dinka. Wierzę, że potrafi się zachować!
  18. Najlepiej od początku.
  19. Dziękuję i życzę powodzenia. Będę cię wspierać duchowo - inaczej nie mogę. Chyba, że jakaś kasa będzie potrzebna, ewentualnie pomoc przy transporcie.
  20. Rozumiem. Edzi trzeba poświęcić dużo czasu, serca i uwagi - nie powinna mieć w domku konkurencji. Domku, przytul Edzię. Jeśli to coś da, pomogę finansowo albo w transpoecie. Ta psina podbiła moje serce. Niestety, wcześniej zrobiły to dwie inne. "Niestety" nie dlatego, żebym żałowała, skąd, ale że Edzi przygarnąć nie mogę.
×
×
  • Create New...