-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
[FNiZ]-Psiak Nosek...już w Fundacji..od roku czeka na dom!
agata51 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='katya']Nosek to nasz psi kokosek, brązowy jest jak czekolada, a jak dużo sobie gada, zabawa to nie lada. Czy ktoś Noska zechce, czy tylko powie "nie chcę", "nie chcę", "bo kundel", "Bo duży", "bo stary", jeśli tak, to brzydki człowieku, nie zawracaj już nam gitary, i idź se kup yoreczka, to przecież taka kochana mordeczka!!![/quote] Katya, zadziwiasz mnie coraz bardziej, Uważam, że powinnaś nagrać płytkę. Ale kasa by z tego była! -
***Karat***on nie ma już czasu czekać, 4 lata wystarczą !!! Ma dom!
agata51 replied to katya's topic in Już w nowym domu
Karat, pamiętam cię. W zeszłym roku, po stracie dwóch psów przez dwa tygodnie wertowałam strony schroniska na Marmurowej. Spośród pięciu finalistów (byłeś wśród nich) wybrałam innego. Nie wiem, co zadecydowało. Wiesz, w tych sprawach wystarczy sekunda, jedno spojrzenie. Zawsze kochałam gładkowłose, trafił mi się kudlacz. Czarny psiaku z miodowymi oczami, może zauroczysz fana długowłosych? -
Rany boskie!
-
Synku, po prostu muszę choć chwilkę z tobą pobyć. U Neris.
-
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
agata51 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Film odchorowałam Powiedziałam - nie. Kupiłam inną karmę - zero oznakowań. Zakładam, że wszystkie firmy testują. Czyli nie kupuję suchej karmy. No tak, tylko mam wyżła uczuleniowca. Ma wysypkę po wszystkim oprócz eukanuby. I co? Dziewczyny, czy równie skrupulatnie szukacie nietestowanych na zwierzętach (niechby to były nawet myszki i szczury) kosmetyków dla siebie? -
Łódź-uderzyli go w głowe i wrzucili do studni-Tobi ma DOM!!!! :-)
agata51 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Tosia_']prawie miałam domek dla Tobiego... niestety, jak mowi p. Sieminska, Tobi nie toleruje kotów... wielka szkoda[/quote] Nie toleruje - goni czy zagryza? Moje psy niby też nie tolerowały - póki koty uciekały (wiadomo, coś ucieka, to się goni). Wakacje, wieczór, psy w domu, drzwi otwarte. Wchodzi kot - psy głupieją, suka, cwaniara, wycofuje się na z góry upatrzone pozycje i udaje, że o niczym nie wie. Pies leży w kuchni, wchodzi kot, pies zastyga w bezruchu. Kot wyjada mu żartko z miski, pies nic, kot, jak to kot, przechodzi ostentacyjnie psu przed nosem, pies trwa w bezruchu, wchodzi drugi kot, suka w dalszym ciągu udaje, pies nie udaje - już nic nie rozumie - w życiu nie widziałam u nikogo głupszej miny. Koty wychodzą, psy pozostają w osłupieniu. Długo nie mogą z niego wyjść. Zasypiają dopiero nad ranem. Miewałam zwierzęta w różnych konfiguracjach, psy zawsze przegrywały - nawet ze szczurem. Chyba, że Tobi koty zagryza, ale nie podejrzewm go o to. Nie wiem, nie znam psa. -
Dramat Rockiego-kila lat u alkoholika!łódz .ma dom!
agata51 replied to netti1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moriaaa']Katya nie próżnuje, dla Rokiego wiersze wypisuje!!![/quote] Jakie wiersze? To czysty rap! Katya, z głowy mi wyjść nie może! -
Dzisiaj też nie wychodź, pod kołderką najlepiej. Coś mi sie zdaje, twoją historię poznamy jak twoja pańcia postawi sobie mgr przed nazwiskiem. No wiesz, bedzie wtedy bardziej wiarygodna (historia, nie pańcia). Całuski.
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Patos, nie rób numerów, znajdź się. -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
I na spacerek bierzemy, i miziamy, i w ogóle. Mozart, ale dzisiaj to już powędrujesz do domku, co? -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Zaraz, zaraz - co z tym długiem? Zwykle nie czytam tytułu, dzisiaj zerknęłam. Napiszcie coś - trzeba wesprzeć, to wesprzemy, ale kogo? GameBoy? -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
TZ jest w porządku :loveu: . Osobiście wcisnę mu Bafka pod pachę. Już sobie wyobrażam, jak on będzie go kochał! Wczoraj Bafek próbował namówić mnie na przejażdżkę tramwajem. Wracamy ze spacerku, Bafuś widzi na przystanku tłumek, zatrzymuje się, nic nie jedzie, a on czeka. Nadjeżdża tramwaj, ludzie wsiadają, a Baf za nimi. Dobrze, że był na smyczy. Zafundowałabym mu przejażdżkę, ale biletów nie miałam przy sobie. Raczej nie biorę portfelika na spacer z psem. Ale czuję, że zrobię mu tę przyjemność i przejedziemy się do krańcówki i z powrotem. -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Nie traćmy nadziei, dziewczyny. Jest jak jest, ale jednak sporo psów znajduje domy. Kozak też znajdzie, zobaczycie. I nie tylko on. A że nie wszystkie? Mój Boże, jeśli chodzi o stosunek do zwierząt, jesteśmy do tyłu jakieś sto lat. Ale to się zmienia - dzięki takim wspaniałym dziewczynom jak wy. Panca, nie wygłupiaj się i bierz przykład z Kozaka. On nie traci wiary. Jeszcze długo nie. -
A Bafuś, który jest u mnie na tymczasie uwielbia wizyty u wetki. Jak tylko zblizamy się do lecznicy, ciągnie tak, że ledwo mogę go utrzymać (kto go zna, ten wie, że nie należy do gigantów), wpada, wyżera wszystkie smakołyki z miseczek, popija wodą i czuje się jak u siebie. A jakie awantury urządza, jeśli trzeba swoje odczekać w poczekalni! A na co była leczona Kolejarka? Coś poważnego?
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Hopaku, jutro maszerujesz do domku! Jasne? -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
agata51 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Już późno, nie będę cię wyciągać na spacerek, staruszku. Tylko małe mizianko na dobranoc. -
Łódź-uderzyli go w głowe i wrzucili do studni-Tobi ma DOM!!!! :-)
agata51 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aarionne']Może sama nie możesz, ale przecież nie zaszkodzi spytać znajomych, powiesić plakat choćby tylko w jednej klatce w bloku, porozgłaszać na innych forach dyskusyjnych... Jak każdy coś dla niego zrobi to może wreszcie znajdziemy tego właściwego człowieka dla Tobisia...[/quote] No to zróbmy coś razem. Niezapsionych rodzin ani znajomych nie mam, bo zapsiłam już wcześniej. Wziąć nie mogę, bo już mam. Plakaciki chętnie rozwieszę - gdzie je znajdę, bo sama nie zrobię. Zresztą, kto wie. Klatkę mam tylko jedną - cholera, i ta zapsiona. Ale są jeszcze przystanki, lecznice, szkoły. Zainicjuj akcję plakatową, chętnie się podłączę. Po prostu potrafisz więcej niż ja. Pomóż mi zamiast besztać. -
Dramat Rockiego-kila lat u alkoholika!łódz .ma dom!
agata51 replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Rock me, baby.