-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Eee, tam. Czuję, że coś się święci - taka tu cisza. Zaraz dziewczyny z czymś wyskoczą. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
agata51 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Loreńku, na razie nie mogę ci nic obiecać. Ale jeśli ktoś to tylko ty. -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
"Człowieku, czy nie żal? Człowieku, z wstydu się spal!" -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
agata51 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
"Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma..." - ten jest ostatni. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ecci']jestem! dużo zajęc!!![/quote] Eciulku, gdzie i czyje te zdjęcia? Swoją drogą, mogłabyś wstawić jakieś zdjątka. Bafusia oczywiście, chociaż, jeśli wolisz (a my wsztstkie tylko temu przyklaśniemy) mogą to być zdjątka twojego TZ. Chcemy wiedzieć, więcej - mamy PRAWO wiedzieć, w czyje ręce oddajemy naszego ukochanego Bafusia. Prawda, Olenlo? -
Nelson-beznoga przylepa z wielkim serduchem już w domu ;)
agata51 replied to asiamm's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żaden menel - ani psi, ani człowieczy - nie urodził się menelem ani nie został menelem z własnej woli. Nie rozumiem - wyrywamy śmierci każdego, nawet najbardziej menelowatego psiaka, a menela-CZŁOWIEKA mamy za nic. Ratujemy przed eutanazją psa-mordercę (to nie jego wina, to człowiek zawinił!), adoptujemy psa-świra, prędzej wykąpiemy najbardziej śmierdzącego, zapchlonego, zaświerzbionego psa, a przed bezdomnym menelem zamykamy klatki, bo śmierdzi. Rozczulamy się nad psim trójłapkiem, a jednonogiemu nie pomożemy wejść na schody, łzy lejemy nad psem, który nie widzi, a niewidomego przez ulicę nie przeprowadzimy. Nie chcę, żebym z miłości do psów miała nienawidzić człowieka. Jeśli tak ma być, to dogomania nie ma sensu. A już na pewno nie chcę, żeby kogokolwiek usypiano z urzędu. Serdecznie pozdrawiam. Menelka. -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
agata51 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Będzie, na pewno będzie. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja jeszcze raz proszę o banerek Dina. -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']ja czasem trace wiare:placz::placz:[/quote] Panca, ale tylko czasem? -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Hopeczku, weekend przed nami! Może jakaś piękna Pani zakocha się w tobie? Dasz uszko do pomiziania na dobranoc? -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
agata51 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Gdzie znajdę nr konta? -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Ciotka Agata też trochę zmęczona. Kilkadziesiąt godzin bez snu, wieczorem trzy godziny w pracy. Ale co tam, posiedzę trochę na dogo. Muszę odpocząć, a dzisiaj jeszcze nie mam noża na gardle. Bafuś ma się dobrze, coraz bardziej mnie kocha i trochę mnie to martwi. Ja sobie od początku tłumaczyłam, że nic z tego nie będzie, ale on skąd ma wiedzieć? Nic to, jak ciocia ecci dostanie go w swoje ręce, szybko zapomni o ciotce z Łodzi. :mad: Już ja mu się przypomnę! -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
A wy co? Poobrażane? Na mnie? Na Bafka? Co jest, do cholery?! -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
agata51 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Neigh... :loveu: -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
agata51 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy schronisko wydaje psy do DT? Niektóre tego nie robią. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
agata51 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a']Gdyby było miejsce, to można byłoby ją przenieść..A miejsca nie ma![/quote] Czy to biedactwo resztę życia ma spędzić w tym kącie? Ona jest bardzo duża? -
Yogi-rasy Kudlacz Super Cundle-Hairy!!:) olsztyn
agata51 replied to patch75's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']Byl na dogo do niedawna taki pies Cudus-Cudaczek, podobny do Yogi. Po bardzo dluuuugim czasie znalazl dom. Moze dziewczyny z Poznania by Wam cos doradzily, moze maja namiary na ludzi gustujacych w takich wspanialych kudlaczach[/quote] Cudaczek wyjechał do Niemiec. Od tego czasu, zawsze jak odwiedzam Yogulka myślę o nim i nie tracę nadziei, że on też znajdzie dom. Niekoniecznie w Niemczech. -
Łódź-uderzyli go w głowe i wrzucili do studni-Tobi ma DOM!!!! :-)
agata51 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Pamiętam, zaglądam, tylko co z tego, skoro nie mogę mu pomóc. On musi mieć dom, a ja mu go dać nie mogę.