Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Eee, tam. Czuję, że coś się święci - taka tu cisza. Zaraz dziewczyny z czymś wyskoczą.
  2. Loreńku, na razie nie mogę ci nic obiecać. Ale jeśli ktoś to tylko ty.
  3. "Człowieku, czy nie żal? Człowieku, z wstydu się spal!"
  4. Kolejarka nigdy nie spada na sam dół! Po moim trupie!
  5. "Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma..." - ten jest ostatni.
  6. [quote name='ecci']jestem! dużo zajęc!!![/quote] Eciulku, gdzie i czyje te zdjęcia? Swoją drogą, mogłabyś wstawić jakieś zdjątka. Bafusia oczywiście, chociaż, jeśli wolisz (a my wsztstkie tylko temu przyklaśniemy) mogą to być zdjątka twojego TZ. Chcemy wiedzieć, więcej - mamy PRAWO wiedzieć, w czyje ręce oddajemy naszego ukochanego Bafusia. Prawda, Olenlo?
  7. Żaden menel - ani psi, ani człowieczy - nie urodził się menelem ani nie został menelem z własnej woli. Nie rozumiem - wyrywamy śmierci każdego, nawet najbardziej menelowatego psiaka, a menela-CZŁOWIEKA mamy za nic. Ratujemy przed eutanazją psa-mordercę (to nie jego wina, to człowiek zawinił!), adoptujemy psa-świra, prędzej wykąpiemy najbardziej śmierdzącego, zapchlonego, zaświerzbionego psa, a przed bezdomnym menelem zamykamy klatki, bo śmierdzi. Rozczulamy się nad psim trójłapkiem, a jednonogiemu nie pomożemy wejść na schody, łzy lejemy nad psem, który nie widzi, a niewidomego przez ulicę nie przeprowadzimy. Nie chcę, żebym z miłości do psów miała nienawidzić człowieka. Jeśli tak ma być, to dogomania nie ma sensu. A już na pewno nie chcę, żeby kogokolwiek usypiano z urzędu. Serdecznie pozdrawiam. Menelka.
  8. To ja jeszcze raz proszę o banerek Dina.
  9. Chodź, Czartek na spacerek. Weź fajki, bo mnie się skończyły. Zapalniczkę mam.
  10. [quote name='Panca']ja czasem trace wiare:placz::placz:[/quote] Panca, ale tylko czasem?
  11. Hopeczku, weekend przed nami! Może jakaś piękna Pani zakocha się w tobie? Dasz uszko do pomiziania na dobranoc?
  12. Trudno, Guteczku znów musisz ze mną pobiec na spacerek.
  13. Używaj łapki, maleńka. Zawsze lepiej mieć cztery niż trzy. Tylko trójnogie stoły stoją pewniej na ziemi. Pieskom lepiej na czterech. Małe mizianko na dobranoc.
  14. Oj, Baroniasty, gdzie ci ludzie mają oczy i serca? Wiesz, ty i tak nie masz najgorzej. Mógłbyś trafić do zupełnie innego schronu i dopiero by było. A tam masz fajne cioteczki, spacerki, harce na wybiegu, mizianko, nie chorujesz, nie głodujesz. Pocieszyłam cię? Eee tam!
  15. Ciotka Agata też trochę zmęczona. Kilkadziesiąt godzin bez snu, wieczorem trzy godziny w pracy. Ale co tam, posiedzę trochę na dogo. Muszę odpocząć, a dzisiaj jeszcze nie mam noża na gardle. Bafuś ma się dobrze, coraz bardziej mnie kocha i trochę mnie to martwi. Ja sobie od początku tłumaczyłam, że nic z tego nie będzie, ale on skąd ma wiedzieć? Nic to, jak ciocia ecci dostanie go w swoje ręce, szybko zapomni o ciotce z Łodzi. :mad: Już ja mu się przypomnę!
  16. A wy co? Poobrażane? Na mnie? Na Bafka? Co jest, do cholery?!
  17. Czy schronisko wydaje psy do DT? Niektóre tego nie robią.
  18. [quote name='Rybc!a']Gdyby było miejsce, to można byłoby ją przenieść..A miejsca nie ma![/quote] Czy to biedactwo resztę życia ma spędzić w tym kącie? Ona jest bardzo duża?
  19. [quote name='samoglow']Byl na dogo do niedawna taki pies Cudus-Cudaczek, podobny do Yogi. Po bardzo dluuuugim czasie znalazl dom. Moze dziewczyny z Poznania by Wam cos doradzily, moze maja namiary na ludzi gustujacych w takich wspanialych kudlaczach[/quote] Cudaczek wyjechał do Niemiec. Od tego czasu, zawsze jak odwiedzam Yogulka myślę o nim i nie tracę nadziei, że on też znajdzie dom. Niekoniecznie w Niemczech.
  20. Pamiętam, zaglądam, tylko co z tego, skoro nie mogę mu pomóc. On musi mieć dom, a ja mu go dać nie mogę.
  21. Taki piękny, taki młody, taki kochany - znajdzie dom, na pewno.
×
×
  • Create New...