Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Jakoś nie mogę przestać zaglądać do Synka...
  2. Dzień dobry, Pimusiu. Lepiej nie wychodź dziś spod kołderki.
  3. To mądrzy ludzie muszą go znaleźć. Mozart, małe mizianko od ciotki.
  4. Cyganku, zapraszam na płudniowy spacerek do lasu.
  5. [quote name='ecci']... ja go wyciagne, caly czas mysle ja, jeszcze nie wiem, ale napewno go wyciagne!!![/quote] Jestem pewna, ecci.
  6. Pójdę, pójdę, ale najpierw skoczę na spacerek. Zaraz wracam!
  7. Chodź, Argus, pójdziemy na spacerek. Strasznie ciemno, ale wiem, że mnie poprowadzisz.
  8. Bo ludzie są, za przeproszeniem, głupie i nieczułe. Mozart, lecimy na spacer.
  9. To czekanie zostanie mu wynagrodzone. Jestem pewna.
  10. Guciu, czemu tylko ja cię zabieram na spacerki? Biegniemy na nocny.
  11. Chodź, Edziku, zobaczymy, jak się sprawuje na spacerku twoja łapka.
  12. No, to jakoś wytrzymacie. Z moim duchowym wsparciem.
  13. Cóż, znów biegniemy na nocny spacerek. A kiedy z nowym, kochającym Panem?
  14. Tygryskowi zdrowia życzę z okazji dzisiejszych urodzin.
  15. No, wybaczam wam tym razem, moje umęczone biedactwa. Dużo tej nauki wam zostało? Idźcie spać. Bafuś całuje na dobranoc. :calus:
  16. Wolnego! Na razie to JA mam Bafka! Wy będziecie sobie rządzić od maja.
  17. Czy Lori nie można przenieść do innego boksu? :placz:
  18. Witajcie, smarkule. A cóż to za jęki i narzekania na wątku Bafka!? Dobrze, że wyszedł i tego nie słyszy. Czemu wam aż tak źle, dziewczynki?
  19. Piękna Olgo, ty wciąż za kratkami? Nikt cię nie widzi? Dobrze chociaż, że masz fajnego kumpla. Portos ma swój wątek na dogo?
  20. Dziękuję, Cambel&Megi. Zdjęcia są tak piękne, że musi się ktoś zakochać! Baronku, postaraj się.
  21. [quote name='anielica'] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3782/cygan1cy0.jpg[/IMG] [/quote] Cyganek pięknie prosi o kochający domek.
×
×
  • Create New...