Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Dla mnie nie straszny, dla innych - koniec świata. Idziemy znów coś podsikać, Hopku.
  2. Zdecyduje się, przecież to sama słodycz.
  3. Jezu miłosierny! Dopiero teraz trafiłam na watek. Jutro też cosik przeleję. Może jakaś specjalna karma by się Kacprowi przydała? Napiszcie jaka, bo się nie znam. Chyba dziś nie zasnę.
  4. Chodź, Cyganku, pobiegamy troszeczkę.
  5. Dzisiaj też cię zabiorę, chociaż wolałabym, żebyś wreszcie hasał po polach ze SWOIM CZŁOWIEKIEM.
  6. Piękny Kongo, pies ideał, wciąż wypatruje swojego Pana. Panie również mile widziane.
  7. Piękny Dino marzy o wieczornym spacerku po plaży ze swoim Panem.
  8. Jak Pimcio się dziś czuje?
  9. Marchewkę z groszkiem będzie wcinał Bafek. Dzisiaj chciałam go namówić na zielonego ogórka, ale się nie dał.
  10. Cuda się zdarzają, ale tylko przy udziale człowieka. Jesteście wielkie, dziewczyny. :loveu::loveu::loveu: Strasznie się cieszę!
  11. Ejże, a co u Tygrysa słychać? Jak zdrówko?
  12. Uuuu, nieprzyjemnie się zrobiło na wątku. Nie wiem, co robić. Ja, przynajmniej na razie, mogę tylko wspomóc finansowo.
  13. Przecież on od sześciu lat w schronie! To i tak dobrze, że w ogóle jakoś reaguje na ludzi. Mógłby leżeć zrezygnowany w budzie i w ogóle z niej nie wychodzić.
  14. Oooo! Może Dygusiowa wreszcie mu wygarnęła, że ma już dosyć takiego safanduły?
  15. [quote name='Poker']...chyba wydanie z tal 50.:lol:[/quote] Wydanie wielokrotnie poprawiane, a i tak errata dłuższa niż samo dzieło. Dziewczyny, przecież ja wiedziałam, w co się pakuję. Słyszę słowo "remont" i wiem, czym się to kończy. Mój TŻ przez wiele lat miał zakład budowlany, a i przeprowadzałam się już kilka razy. Jestem już za stara, żeby robić z tego tragedię. Trzeba dojrzeć dobre strony tej uciążliwej, przyznaję, sytuacji. A co by było, gdyby Ecci zrezygnowała z dodatkowych robót, remont skończył się w terminie, a po dwóch tygodniach dom stanąłby w płomieniach, albo sufit w się zawalił? A tam Bafuś w środku!!! No i cała reszta. Fajnie? To ja już wolę nawet z tej Suwalszczyzny zrezygnować. Boję się tylko, że Bafek po 2,5 miesiącach spędzonych ze mną, nie będzie chciał przeprowadzać się do Ecci. Ale to już nie moje zmartwienie. Trudno, będzie musiała poszukać sobie innego pieseczka. A bo mało to bid na świecie, które marzą o cudownym, ciepłym, kkochającym domku po generalnym remoncie?
  16. Ecci, chyba mnie zabijesz za tego Pimpka. Sorry, to było niechcący. Pzrepraszam, Pimeczku.
  17. Teośku, coś mi mówi, że to TA pani. Jeszcze ostrożnie, ale zaczynam się cieszyć.
  18. Dziwne, że takie cudo tak długo w schronie siedzi. Brać mi Nochalka i to już!
  19. Ja przelałam w poniedziałek 50 zł bezpośrednio na konto Ini.
  20. Czekamy. Trzymaj się, Pimusiu. Buziaki od Bafka.
×
×
  • Create New...