Agata to ja. Przed propozycją myszy1 myślałam o tym, żeby dać Lori DT. Problem w tym, że nie wiem, kiedy będę mogła to zrobić, bo mam na tymczasie psiaka i nie wiem, kiedy DS go odbierze. DS jest już umówiony, ale trwa tam remont - trudno dokładnie określić, kiedy się skończy. Widzę, że Lori ma szansę wcześniej wyrwać się ze schroniska - nic tylko się cieszyć.