Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. No to będę cię zasypywać. Ecci, nie chcę ci psuć humoru, ale -aż się boję pytać - jak idzie remont? Nie, żebym miała dość Bafka - może zostać, jak długo będzie chciał - tak tylko pytam, z ciekawości.
  2. Agata to ja. Przed propozycją myszy1 myślałam o tym, żeby dać Lori DT. Problem w tym, że nie wiem, kiedy będę mogła to zrobić, bo mam na tymczasie psiaka i nie wiem, kiedy DS go odbierze. DS jest już umówiony, ale trwa tam remont - trudno dokładnie określić, kiedy się skończy. Widzę, że Lori ma szansę wcześniej wyrwać się ze schroniska - nic tylko się cieszyć.
  3. Witaj, Ecci! Posiadłaś wystarczający zasób wiedzy na dzisiaj? Jak dobrze nie być młodą - to strasznie męczące zajęcie. Filmik taki sobie - to moje pierwsze podejście. Chciałam spróbować.
  4. Jedź koniecznie, Ini. I nie zapomnij aparatu. Bez zdjęć się nie pokazuj. :mad:
  5. Tak długo czekasz i jak tu cię prosić o cierpliwość? Trzymaj się, mordko.
  6. Bafuś dziękuje cioteczkom i rozumie. To stara ciotka czasem zapomina, że młodzi ludzie są okrutnie zapracowani.
  7. Może dało by się trochę grosza zebrać, płot naprawić?
  8. Olenko, czyżbyś o czymś wiedziała?
  9. Hop, jak boga kocham, dałbyś spokój z tym podsikiwaniem, bo widzisz, co się dzieje. Chcesz mieszkać z człowiekiem, to się opamietaj, bo człowiek nie lubi, jak mu się zasikuje jego budę. Dorosły pies, a takiej prostej sprawy nie może pojąć. Fuj! Ale i tak cię kocham.
  10. Pracuj, Olenko, nie będziemy cię rozpraszać. Cieszymy się, że się odezwałaś.
  11. I jak długo ta Dobra Pani wytrzyma?
  12. Czekamy niecierpliwie i trzymamy kciuki za Mozarta.
  13. Bafuś pozdrawia, choć trochę mu przykro, że cioteczki do niego nie zaglądają. OLENO, co się z tobą dzieje? Martwimy się.
  14. Argusku, wciąż cię nie chcą? Przecież ty więcej widzisz niż niejeden człowiek. Nawet w okularach. Wytrzymaj jeszcze trochę. Piękny jesteś, wiesz?
  15. Moje oba wyżły, krainy łagodności, na smyczy też stawały się agresywne. To normalne. DT - zgłoś się! Cudny Nochal czeka!
  16. Pozdrawiamy cię, Neigh. Zrób coś, bo pusto tu bez ciebie!
  17. Kubo, nie zastanawiaj się zbyt długo! Tobi czeka!!!
  18. Witaj, Pimuchna. Jak minęła noc na ruinach?
  19. Żyję już dość długo na tym świecie, ale pewnych spraw ogarnąć nie mogę. Powodzenia, dziewczyny. Pozdrawiam.
  20. Irysek, robiłam, co mogłam, żeby cię przekonać. Podobno są jakieś preparaty w aerozolu, które zniechęcają psy do podsikiwania.
×
×
  • Create New...