[quote name='agata51']Na to liczymy![/quote]
To było względem tego roszku. Dopiero teraz zauważyłam, że na wątku pojawił się jakiś przystojniak. Mój Bafulek, kochany, nie wiedziałam, że on taki śliczniutki jest! Kurcze, tylko te mlecze gdzieś się schowały. Przysięgam, że były - chyba aż trzy!